Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Ispade mjeh card na kraju. Dosta cudnih i nezanimljivih borbi. Main event dosadan, jedino su interesantni nedozvoljeni udarci od strane Bones-a, Smith se nije video. Co-main jos dosadaniji, razocarao me je Woodely srkoz. Askren vs Lawler, tu je Hearb Dean bio glavna zvezda. Undercard je bio mnogo zanimljiviji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sudije loše, Dean baš zeznuo Lawlera (mada je stvarno teško bilo proceniti kada je pala ruka), Goddard mogao lagano da zezne Usmana sa prevremenim prekidanjima.

Smith mogao da padne u 4. posle kolena i da uzme pojas, bolje što nije, velika razlika u klasi. Ne znam ko bi mogao da dobije Jones-a, sem DC-a (realno najbliži). Možda Santosu prodje koji čekić, ali i to je pitanje...
 
Usman doktorski, ovog puta nije bilo 30% nego 100%. Za nevericu da neko dobije Woodleya ovako. Sad već standardan Woodleyjev pojas meč sa nadmudrivanjem u 5 rundi.

Askren kroz iglene uši. Delom i zbog sudije, ali verovatno bi ga završio.

Munhoz da onako trejduje sa Codijem koji verovatno ima najjači udarac u 135 i dobije...

Zabit dovoljno bolji da se probije u vrh kategorije i potvrdi svoj skor.

Ja sam zadovoljan cardom, komentatori kao i uvek odlični, naročito Cruz. Mada se slažem i za undercard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije jasno kako je Usman bio underdog ovdje. Vecina medija je predvidjala da ce da izgubi. Savrsen borac za uzeti pojas od Woodley-a, koji je pokazao da boljke iz McDonalds borbe nije prevazisao. Ne voli pritisak, previse se oslanja na desni krose i tdd, a nista od toga nije pokazao sinoc. 

Bas ga je razbio i, iskreno, nije mi zao. Neko ko sam sebe zove najvecim ikad u velteru pored zivoga GSP-a je u velikoj zabludi i trebalo mu je malo rude awakening-a. 

Zao mi Lawlera, steta za onakav kraj. Vjerovatno revans ide sl. 

Jones lagano, izgleda da je "Maretta" sljedeci. Jos jedna laganica. Mislim da Johnny Walker moze biti problem kroz par borbi, ako prestane sa kretenisanjem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

izdominiran vudli, glavati marty je fizički prejak.
 
dobi askren jedva. mislio sam da je robi pao u nesvest kad mu je pala ruka, još gledam kad će sudija da ih razdvoji jer se ovaj ne pomera, ispade da je samo na sekund izgubio svest...
 
smith izdržao pet rundi, ali nikakvu ofanzivu nije pokazao. jbg, nije isto u ringu i na snimku :)
 
cody već treći put mentalno gubi jer ga je lako isprovocirati da stane u mestu i brawluje. da je bio composed, dobio bi sigurno.
 
zabit dobio, ali ne tako lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...