Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pivo!!!!?????

 

Inace venera u skorpiji ... pa ovako nije ti toliko bitno kako frajer izgleda, bitno ti je da ti "pomeri dupe" ( ovo je izraz za mnogo vise od odysevi ) svojim stavom. I ako se slucajno razocaras u njega ( tipa prevari te, ili neka slicna stvar ) mrzeces ga isto koliko si ga i volela, bolece te ali ... ponos ti nece dozvoliti da mu se vratis ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE BRINI, MOZDA COVEK IMA NEKE VALIDNE ARGUMENTE.

 

RNA- heheheh...sad se setih vaseg nekadasnjeg asa Zlatka Zahovica, koliko su samo o njemu u Tempu pisali...

S pravom, umalo da nas pokopa na Evropskom prvenstvu 2000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jupiter ... da da, arogancija, ponos, visoke ambicije, ali duso mars u skorpiji ... :):) fanatik jebeni ... nije ni cudo sto osecam neku dozu agresivnosti u tvojim postovima ... simona ... care ... ja sam u podznaku Scorpio ... i znam sve o tome, s tim sto ja sebe kontrolisem ... a tebe ce tvoja agresija dovesti do samounistenja tvojih prijateljstava ... pazi na kome to ispoljavas ... bez obzira sto si vaga, i sto si prijatna, lepa i draga svima, pazi se svog besa ... jer brzo puknes ... kako bih ti to obajsnio ... skorpije su kao mirni okean, ispod kojih se nalazi vulkan koji samo ceka da izbaci svoj sadrzaj ... mislim super su i ja ih obozavam, ali tebi je skorpija u planeti besa i rata ... Takodje ti je skorpija u merkuru :) :) volis da kritikujes, da se salis, da se raspravljas, da se rugas i dosta si ironicna ... ali uglacnom uvek nadjes resenje za svaki problem. Mesec blizanac ... super ... pazi se da ne prevaris decka ... i skorpija i blizanac ce te vuci ka tome, kad tad. Inace volis da citas, sto je posledica blizanaca u mesecu da si u velikom drustvu, da putujes ... ali kao i svi blizanci mozes da budes tupava i da ne mozes da nastavis zapocetu ideju ...

 

 

Dovoljno?

 

 

Moram da se ispravim, mesec u raku ... sada sa minutom i satom shvatio sam da sam malo pogresio ( citav jedan znak ).

Edited by Anarki StarScream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cover za sledeci album Rhapsody-ja

 

Rhapsody

 

u tom sluchaju,najlepsi maneken metalla :bigblue:

 

 

 

 

Malo da se prekine tema :mrgreen:

 

I onako mrzim horoskop,ali anarky svaka част

 

Могао би да се запослиш негде,има на арт-у астролога :mhihi:

 

:pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cover za sledeci album Rhapsody-ja

 

Rhapsody

 

u tom sluchaju,najlepsi maneken metalla :bigblue:

Malo da se prekine tema :mrgreen:

 

I onako mrzim horoskop,ali anarky svaka част

 

Могао би да се запослиш негде,има на арт-у астролога :mhihi:

 

:pivopije:

Brate pa to Dejvid Bekam... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...