Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alexi... motkom ga ne bih takla... kakvo je to muško koje se više šminka od mene?!

 

Slash... je super samo kad mu kosa prekrije facu. I melez je (veliki minus).

 

Sebastian Bach... je retard i farbao je kosu u plavo, ali strava izgleda. Takođe dobar glas (ali Skid Row ima glupe pesme - većinom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džaba se tripujete, Srbi su u proseku oko 175 tak'a ovde situacija ... Laiho je mali samo za njih tamo, jer su oni oko 177-178 u proseku u nordijskim zemljama :meshuggah: Tako da bojim se da popularnost Laiha među ženskim polom neće biti ugrožena zbog yumetala, jebi ga! :D

 

Dushane, a što si ti mislio to? Ccc, mislim po pitanju mojih namjera? :bigblue:

Jbt, muškarac bi trebalo da je barem za glavu veći od mene.

Ma ja nisam muškarac, ja sam gitarista, to je druga fela :mhihi: Tvoje namere su uvek časne i najbolje moguće, zar ne, koje god da su! ;):pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džaba se tripujete, Srbi su u proseku oko 175 tak'a ovde situacija ... Laiho je mali samo za njih tamo, jer su oni oko 177-178 u proseku u nordijskim zemljama :meshuggah: Tako da bojim se da popularnost Laiha među ženskim polom neće biti ugrožena zbog yumetala, jebi ga! :D

 

Ma ja nisam muškarac, ja sam gitarista, to je druga fela :mhihi: Tvoje namere su uvek časne i najbolje moguće, zar ne, koje god da su! ;):pivopije:

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...