Jump to content

Obscured


Recommended Posts

  • 8 months later...

sta se desava sa onim spotom koji ste dugo najavljivali? odustali zbog promene clanova?

 

Uh covece, nakon 100 godina vidim ovo, pa moram ipak odgovoriti. :bigblue:

 

Spot je proslost, tacnije, ideja za spot je postojala, snimljeni su kadrovi, sve je bilo sjajno... a onda raspad tadasnje postave, novi clanovi, nove ideje... Nazalost, spota nece biti, bar ne sto se bilo koje pesme tice sa albuma WHEN DARKNESS COMES.

 

 

Inace, Obscured radi punom parom na novom albumu, uskoro su gotovi vokali. Uskoro cemo postaviti jednu novu numeru na razne sajtove (myspace, facebook itd.) gde cete moci poslusati nas "nov put" u muzici. Do tada bend miruje, ali svakako nismo neaktivni. Vise informacija uskoro!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ste presli na deathcore? :)

 

Jujujuju... daleko bilo! :mhihi:

 

I dalje smo death metal u srzi ali poprimili smo dosta interesantnih elemenata drugih metal i ne-metal pravaca, cuces/cucete uostalom. Aj pa kada bude gotovo da nas malo izreklamiras. :P

 

Uzdravlje!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

OBAVESTENJE!

 

OBSCURED posle skoro godinu dana neaktivnosti sto se svirki tice, ponovo nastupa po vecim mestima u Srbiji!

Prva svirka je bila odrzana u Zrenjaninu 16. aprila u sklopu organizacije MusiX. Sa istim organizatorima/promoterima krecemo dalje sa sirenjem death metal kuge!

 

Potvrdjeni datumi:

 

21.05. (subota) - KIKINDA (TBA) - OBSCURED, INFERNAL FORM, NEXUS

25.05. (sreda) - NOVI SAD (Route 66) - OBSCURED, BLACK DECK, NEXUS

31.05. (utorak) - BEOGRAD (TBA) - OBSCURED, BLACK DECK, NEXUS, DEMENTION

 

Konkretnosti USKORO!

 

MusiX

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, nemojte samo Ciklon u Beogradu, molim vas :D Hoce li se moci cuti te nove inovatvne stvari na svrkama, koje si gore pominjao?

 

Iskreno ne znam tacno koji je klub u pitanju, ali cini mi se da ce ipak biti Ciklon... Nije do nas, mi samo nastupamo... :mrgreen:

 

Sviramo iskljucivo nove pesme, mozda jednu-dve sa prvog albuma.

 

:pivopije:

Edited by Khargash
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih. I pretpostavio sam da ce biti Ciklon, posto osim Ciklona i eventualno Akademije mislim ni da nema mesta za metal svirke.

 

Super za nove stvari jedva cekam da cujem kako to zvuci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle male pauze od prvog festivala održanog u Zrenjaninu, MusiX Festival nastavlja sa koncertima mladih demo i afirmisanih bendova u više gradova Srbije i cilju njihovog afirmisanja na našim prostorima.

 

Cena karata će za sve festivale iznositi 100,00 RSD, početak je najavljen za 22:00h. Sva dešavanja možete pratiti na facebook stranici MusiX Organizacije, i našem sajtu.

 

http://musix.dot-print.co.rs/

 

http://www.facebook.com/musix.org

 

 

 

 

3145xkp.jpg

 

 

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram da vas pohvalim, oduvali ste! definitivno najbolja obscured postava do sada! znam, kratko ste svirali, ali jbg, takva su pravila kluba, ja sam rekao borisu da nisu potrebna 3 benda, on je rekao sve ste vi dogovorili unapred. znao sam da nece biti tako.. krivo mi je, ali bice prilike..

 

cheerz! keep it brutal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram da vas pohvalim, oduvali ste! definitivno najbolja obscured postava do sada! znam, kratko ste svirali, ali jbg, takva su pravila kluba, ja sam rekao borisu da nisu potrebna 3 benda, on je rekao sve ste vi dogovorili unapred. znao sam da nece biti tako.. krivo mi je, ali bice prilike..

 

cheerz! keep it brutal!

 

Hvala ti Darko puno! Mnogo nam znaci, iskreno.

Sto se tice vremena... pa sta da ti kazem, nadam se da se nece vise ponoviti ovako nesto. Sve u svemu, dobra je bila svirka, docicemo ponovo svakako! ;)

 

Za Novosadjane: OBSCURED nastupa 25. maja (sreda) u klubu ROUTE 66! Sa nama sviraju BLACK DECK (NS) i NEXUS (BG)! Vidimo se!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

:mhihi:

Posle male pauze od prvog festivala održanog u Zrenjaninu, MusiX Festival nastavlja sa koncertima mladih demo i afirmisanih bendova u više gradova Srbije i cilju njihovog afirmisanja na našim prostorima.

 

Cena karata će za sve festivale iznositi 100,00 RSD, početak je najavljen za 22:00h. Sva dešavanja možete pratiti na facebook stranici MusiX Organizacije, i našem sajtu.

 

http://musix.dot-print.co.rs/

 

http://www.facebook.com/musix.org

 

 

 

 

3145xkp.jpg

 

 

 

 

Zajebato vrlo, steta sto ne slusam satanisticke bendove... :mhihi:

Edited by ÆSTROPHOBOS
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Steta bi bilo propustiti ovakvu svirku em mi je blizu em sviraju 2 death i 1 trash metal nadam se da ce biti pakleno.Preslusavam promo 2009 i ovu novu pesmu sto ste izbacili dobro zvucite mogu reci :rockdevil: posto full album ne mogu da nadjem.Pa se vidimo

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...