Jump to content

Dexter (2006-2013)


KRANG

Recommended Posts

6. do the wrong thing

7. chemistry

8. argentina

9. helter skelter

10. the dark... whatever (haha)

11. do you see what i see

12. lethal injection

 

Ovo se neko sprdao sa nazivima epizoda na imdb-u, posle je obrisano. :icon_lol: Za sada su nazivi samo prvih pet epizoda dostupni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da će lepo zaokružiti priču, da ne bude razvodnjena, budući da će se nastavljati i u osmoj sezoni.

 

Брате, то је Декстер, подразумева се да ће све бити на врхунском нивоу.

 

Иначе, прочитах да продуценти и сценаристи већ имају целу причу до краја серије.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je poslednja sezona bila bas klise i skroz bzvz sa biblijski motivisanim ubisvima, jedva sam je pogledo, a super mi je Dexter... Ubedljivo najslabija sezona, mogli su stosta originalnije da smisle... Takodje se nadam da ce se Lumen vratiti u nekom trenutku. Romantik u dusi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ste ludi. Sad sam krenuo da pisem, ali ajde da promenim post kad se i KinSlayer odazvao.

 

ALO BRE KOJA LUMEN JEBENO

 

Glupi retard sa skenj facom, tu se nesto ostri da ubija likove a ustvari je retardirana i onaj Dekster kao kulira i sve mu super sto ima kucnog ljubimca sa malim sisama. EJ BRE PUSTIO JE DETE BLIZU TE NAKAZE.

 

Sesta sezona >>>>>>>>>> Peta sezona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolja je prica, sad sto se tebi Julia fizicki ne svidja, jbga... Prica 6e sezone je toliko reciklirana da je to strasno, mogu sad 10 filmova ko iz picke da nabrojim sa istom tematikom... Ajd' kao ima taj obrt, al' i to je bilo nekako preko kurca na silu. Jedino je sam kraj 6e bio wow, konacno se nesto desilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš ta kliše postavka priče, najgrđe sranje koje su imali. Takođe, napetost je bila na znatno nižem nivou, nije bilo sedenja na ivici stolice. A ni obrt nije bio neki, jer je Dekster toliko puta rekao "dark passenger" da je već bilo jasno i slepom ko je tu koga izmislio ili barem da nešto nije u redu.

 

LOL za biohazarda kome se ne sviđa lik, jer ne bi jebao glumicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је било и за очекивати да се обради таква тематика у некој од сезона, посебно ако се узме у обзир Декстерова анти-религиозност. Што се обрта и напетости тиче, мене је сасвим фино држала цела сезона, иако је по том питању последња епизода > напетост у целој серији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...