Jump to content

Heaven Shall Burn


Geozee

Recommended Posts

Pa sve je manje "true" black metal bendova od onih najvecih,pogledaj samo Dimmu Borgir ,Satyricon,Cradle of Filth i dr. sada rade samo za pare,nije vise black metal ono sto je bio devedesetih. Jedini bend koji postujem od blackera je Darkthrone,mislim nikad nisam slusao black metal,ali oni su pravi underground ,a opet su veci bend od navedenih bendova gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve je manje "true" black metal bendova od onih najvecih,pogledaj samo Dimmu Borgir ,Satyricon,Cradle of Filth i dr. sada rade samo za pare,nije vise black metal ono sto je bio devedesetih. Jedini bend koji postujem od blackera je Darkthrone,mislim nikad nisam slusao black metal,ali oni su pravi underground ,a opet su veci bend od navedenih bendova gore.

 

Taj naziv troo je po meni nenormalno smesan i onaj ko ga je izmislio doslovno je retardiran.Koga uostalom boli kurac za takve stvari.Mene bi iskreno bolelo dupe da sviram nesto preko ves masine i da mi desetak ljudi onaj najgori sljam pravi sutku u nekoj garazi punoj vlage i bubasvaba.

Proslo je doba stapa i kanapa,al takvi kao ti neke stvari nikad nece da ukapiraju.

 

Ni automobili danas nisu kao sto su bili sezdesetih,jer to znaci da treba da se vrati doba old tajmera i da propadne 90% automobilske industrije?Ne seri leba ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si peder!Nevezano je sa kvotom nego cisto ovako dodjoh do zakljucka :bigblue:

 

Ti to najbolje znas... :da::wub:

 

Taj naziv troo je po meni nenormalno smesan i onaj ko ga je izmislio doslovno je retardiran.Koga uostalom boli kurac za takve stvari.Mene bi iskreno bolelo dupe da sviram nesto preko ves masine i da mi desetak ljudi onaj najgori sljam pravi sutku u nekoj garazi punoj vlage i bubasvaba.

Proslo je doba stapa i kanapa,al takvi kao ti neke stvari nikad nece da ukapiraju.

 

Ni automobili danas nisu kao sto su bili sezdesetih,jer to znaci da treba da se vrati doba old tajmera i da propadne 90% automobilske industrije?Ne seri leba ti

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote mislim da smo vec imali identicnu raspravu na jednoj temi koju smo ispamovali do zla boga...

 

Sto se tice tih troo sranja slazem se skroz...Ne kontam te ljude koji ne vole kada bend koji su oni izvalili i poceli da slusaju kada nisu bili poznati smetaju jer su se ovi prodali i slicno...

 

U principu,sve je tr00!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je sve glupo,sudar razlicitih kultura i razlicitih staleza.Iskreno meni su ti norvezani retardi kad se namazu kojekakvim sranjima,krstovi,traktorski lanci i ostali rekviziti koji mogu samo decu da nasmeju,one pickice da rasplace i to je to.

 

Sta fali ovim likovima,bas su carevi

 

heavenshallburn3.jpg

 

 

A gledaj ove,kladim se da su posle ovog slikanja dobili upalu pluca

 

marduk.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je Marduk ispod, cini mi se? Sranje je sve to, ali imidz je imidz, to mora da se postuje....

Nije mi bezveze da to vidim na slici, neki bend sav u krvi, corpse paintu i ostalim sranjima, ali kada tako nesto vidim na ulicim smorim se kao magarac....

Slusam black pomalo, ali zasto se poistovecivati sa muzikom.... :confused:

 

Nego, nisam cuo Heaven Shall Burn, cuo sam da su poprilicno dobri, gde mogu da nadjem njihov mp3? :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi moj primarni zanr koji slusam vec godinama je black metal ali se tog imidza gadim.Black spotove ne gledam bas iz toga razloga.Muzika je ok,mada vise volim savremeniji zvuk od nekog bambacenja stolarske radionice.

 

Sto se tice HSB imas na svakom p2p programu,pokusaj na torrentima sta ja znam... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...