Jump to content

Hexagram


Dowla

Recommended Posts

Da li snimate u kućnom studiju ili u nekom od postojećih studija?

Demo snimke radimo u kućnom studiju. Deo opreme sam već naveo na oficijelnom sajtu grupe i nekoliko postova iznad... Izuzetno se dobro pokazala EDIROL USB Audio Capture UA 4FX. Ima sve žive ulaze i izlaze, Phantom power, efekte, simulaciju lampaša itd., da baš sad ne reklamiram Roland previše...

Album ćemo, verovatno , snimati u nekom od beogradskih studija. Već smo obavili neke razgovore, ali da sada ne odajem tajnu... Ovog puta biće i više svirki uživo, čim iskristališemo neke stvari...

Najviše mesta na albumu zauzeće pesme koje podsećaju na ZZ Top, Lynyrd Skynyrd, Cream i Claptonove radove, Allman Brothers... Znam da će mnogi u početku biti razočarani što ovo nije metal svirka, ali ja muziku delim na dobru i lošu, tj onu koju mogu da slušam i onu koju ne mogu, a ne po muzičkim pravcima. Zašto biti isključiv? Bitna je energija i poruka ... A tu ćemo imati šta da kažemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
Nadjoh na youtube-u spotove:

Don Kihot

 

Vrati Me U Vreme Pre Nas

 

 

Ima ih i na našem myspace profilu....

Omogućen je download četiri pesme u mp3 formatu:

Smederevo..., Raskrsnica, ...Nebo i ...Let...

 

...Gral je dobio englesku verziju...

Na putu je Poslednji trag svetla na ulici kiše ...

Biće i nekih iznenadjenja...

 

Btw, Daba se okačio na myspace sa svojim Imperijalnim radovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
Jel slusao neko nove pesme Heksagrama??? Meni su extra iako nemaju slicnosti sa oni stvarima ranije..

 

Cuo sam ja. Neke se ponovo rade, jer ce otpevati zenski vokal. A da, i to je novina, bend sad ima pevacicu + Daba. Nijedna pesma nece biti metal, ali ce album svakako biti kvalitetan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Kada sam poslusao moc istocnog vetra veoma sam se odusevio... Veoma kvalitetna stvar!!! Ima li vesti o ovom bendo , ja sam nasao samo 1 album?! Sta se desava?:confused:

 

Imaju taj jedan album, dok je drugi u pripremi(vidi prethodnu stranu). Skoro su svirali u Beogradu u Dangubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...