Jump to content

E-X-E


Thrashformers

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne,nego nemam dovoljno vremena da ga gubim na istrazivanje rumunskih i namibijskih black-thrash bendova,i pre cu dati priliku proverenim heavy metal,hard-rock i blues bendovima i muzicarima. :da:

A kako ce novi muzicari i bendovi da postanu provereni, ako im ne das priliku?

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko voli muziku trudice se da je shto bolje upozna,a izmedju ostalog E-X-E je zasluzio da se preslusha.Imahs brdo bendova koji su dobri a nisu poznati shirem auditorijumu.

 

Naravno da ima.Svuda oko nas.Ali jebiga,ja za njih nemam vremena.Preslusavati svaki dobar bend na planeti je jako dugotrajan proces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to ce morati uraditi neko umesto mene,posto ja za to nemam vremena.Ti si kolega savrsen za takve zadatke.Tvoj moto je "Pronadji,proveri i razglasi". :da:

Ma, nemoj... Lenstino prokleta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je New york city a drugo je New york state (kao država)

 

inače ova grupa ubija iako sam samo jednu ploču slušao od njih. Iz NYC su i grupa MACE

jeste da ima tu nekih hard core uticaja ali ipak više thrash a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, nemoj... Lenstino prokleta!

 

;):rockdevil:

 

Pa ako budesh slushao samo proverene bendove vremenom cesh da ih sve preslushash i onda necesh vishe ni morati da slushash muziku.

 

Na svu srecu,problema sa tim nemam.Dobrih i proverenih bendova ima mnogo,tako da ni to nije problem.Cak i za nove bendove nema problema,ukoliko mi ih neko preporuci (sem naravno ako nisu iz Malezije,Singapura ili moldavije.Ili imaju ime tipa Energetic Crusher.Na to ne gubim vreme).Sam iskopavati necu.Za to je zaduzen kolega. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ogranicen?Zato sto ne slusam rumunske i namibijske bendove?Pa brale moj,i ja to mogu reci za tebe zato sto ne slusas blues,country i western koji ja obozavam.Ili : "Ti si Bosko ogranicen zato sto ne ides u kafane i ne napijas se uz narodnjake".Gluposti.To se zove muzicki ukus,a o tome ne vredi raspravljati.Ja sam izneo svoje misljenje o tim bendovima,ali nisam nikome rekao da ih prestane slusati.Sta cu ja slusati je moja stvar,i nije na nikome da ocenjuje moj karakter na osnovu toga.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me, to se zove ogranicenost, zato sto ih ti u startu odbacujes samo zato sto imaju imena koja se tebi ne svidjaju i sto su iz egzoticnih zemalja. To ne povlaci automatski da su losi.

Pitanje ukusa je sta slusas, kao pravci koje si naveo, a koji meni ne prijaju, sto en znaci da sam zbog toga ogranicen. Ali, kad vec slusas jednu vrstu muzike, nemoj se ogradjivati od necega za sta unapred mislis da je glupo. Jos jedna stravicno glup izgovor je: "Ne svidja mi se omot, mora da su sranje."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

Pa dobro, na stricken by might, omot je pišičan, iako mi je jedan lik iz rumunije pričao kako bolji omot u životu nije video....:o

 

Na stranu omot, materijal je solidan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...