Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

најгоре од свега је што и јесте била 200 кинти :) нека бакута продавала код чесме у Кнезу. и то у 2 ујутру :) верујем да бих могао за 5 пута већу кинту да је увалим. али ми, наравно, не пада на памет.

Pa vredi od 500 do 700 kinti(zavisno od stanja) sto bakuta naravno nije znala jer poslednjih par decenija vise slusa neki thrash/death,Maidene samo do Somewhere in time a i odavno je presla na diskove kad joj se gramofon pokvario.A bilo je u 2 ujutro jer joj je zafalilo kinte da se dokrajci u KST-u.

 

@Mrznja: Onaj prvi mi je doneo dusan iz svabije, a ona druga 2 si mi ti prodao jebem li mu mater. :)

 

Skleroza oce u ovim godinama.Znaci vratio se Svabo na crnom konju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vredi od 500 do 700 kinti(zavisno od stanja) sto bakuta naravno nije znala jer poslednjih par decenija vise slusa neki thrash/death,Maidene samo do Somewhere in time a i odavno je presla na diskove kad joj se gramofon pokvario.A bilo je u 2 ujutro jer joj je zafalilo kinte da se dokrajci u KST-u.

 

 

 

Skleroza oce u ovim godinama.Znaci vratio se Svabo na crnom konju?

 

Vecina ni ne zna koliko vrede ta jugotonova izdanja napolju npr Twilight zone \Wrathchild singlica 50$ pa navise

Edited by dudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas naletio Iron Maiden self titled za 1.5 €. Naravno, nisam ga kupio.. :(

 

A gde si to video i zasto nisi kupio,ne volis Maiden?Nemoguce da nisi imao 1,5 evra kod sebe?

Dudi u pravu si,nisu ljudi svesni da dolazi i kod nas ponovo vreme ploca.U svetu nikad nije ni prestajalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam coveka koji je platio 200$ za Led zeppelin singlicu Yu izdanje samo zato sto je omot drugaciji.

 

Potraznja vinila i u svetu je porasla u zadnje vreme al kao sto kaze drug nikad nije nestala kao npr kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

мене у принципу не занима да ли ћу да платим плочу 200 динара или 200 евра. битно је да се она фино врти. а за дал' ће да се испостави да је неки раритет, или који већ курац, то ме не занима, јер плоче никад не бих продавао. с тим што тешко да бих 200Е дао за плочу. бар не сада. једном... кад се обогатим... и завладам светом... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi to Living death pokupio od master of puppets-a,sunce ti tvoje :haha: ,izmace mi zamalo

Zavidna kolekcija,jako zavidna.

 

Pa recimo da je on kumovao tome jer mi je stvarno najverniji saradnik za sada.

Masteru i ostali hvala na komentarima i veliki pozdrav.Bacajte fotke da zivi ova tema.Ja cu neki dan da bacim fotku domaceg kvlta,samo cekam da mi sve stigne!

:-)))

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa recimo da je on kumovao tome jer mi je stvarno najverniji saradnik za sada.

Masteru i ostali hvala na komentarima i veliki pozdrav.Bacajte fotke da zivi ova tema.Ja cu neki dan da bacim fotku domaceg kvlta,samo cekam da mi sve stigne!

:-)))

 

Hvala ti za ovo gosn Mrznjo, isto vazi za tebe, stvarno je tesko naci u ovoj Srbiji tako vernog i dobrog coveka za ovakvu saradnju. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti za ovo gosn Mrznjo, isto vazi za tebe, stvarno je tesko naci u ovoj Srbiji tako vernog i dobrog coveka za ovakvu saradnju. :pivopije:

 

Sorry sto upadam u sesnaesterac, zeleo bih i o Mr Hejtu i o Masterofpapetsu ovde da kazem sve najbolje sto se tice korektnosti.

Ljudi za saradnju sto se tice diskova i ploca kakve samo pozeleti mozes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry sto upadam u sesnaesterac, zeleo bih i o Mr Hejtu i o Masterofpapetsu ovde da kazem sve najbolje sto se tice korektnosti.

Ljudi za saradnju sto se tice diskova i ploca kakve samo pozeleti mozes!

 

Hehe, Nemethore isto mogu reci za tebe, siguran kupac koji zna sta zeli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...