Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

 

 

U jebo te,nisam znao da mi legija vredi 150 dolara,verovatno i vise posto moj omot nije izvrljan

 

u to ime,evo malo domacice iz moje kolekcije

 

79947624.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako, sto se tice ove moje Heller ploce. Ja sam plocu nasao (ne pitajte :haha: ), znaci nista je nisam platio. Izgleda ovako: Front Back A B

 

Ovog vikenda nisam stigao da odem kod drugara da cujem kako radi, jbg. poceo fax -.- Tako da ne znam u kakvom je stanju. Ako je u ok, verovatno cu je trampiti za neke diskove, posto nisam kolekcionar ploca, iako volim da obilazim ovu temu x)

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam moj primerak Legije menjao za desetak jazz i blues ploca, album je nenormalno los, Sank Rok, Bas Celik i Metro mi imaju nekog smeka, ovo mi je bilo potpuna katastrofa...danas slucajno kod ortaka iz srednje nasao Paklenu Pomorandzu.

Sto se Bloodbatha tice, ta ploca je ocajno rezana slusao sam par razlicitih primeraka i svi preskacu, srecom da je Toxic Death bolje rezan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije ovo ono isto devojce koje je istu plocu nudilo i ovde na berzi za tako neku nenormalnu cenu?

 

Nije to ono devojce sa berze vec Zoran iz Krusevca... :-)

I nije kod nje bila nenormalna cena,dala je valjda na kraju Zivi za 35-40 evra.Nudio sam joj ja svasta za razmenu ali joj je trebala lova.Mislim da je ta ploca sada vec otplovila na zapad...

 

I ja prodajem stari bajs za 7 milijardi funti, al' nešto nema kupaca...

 

Tacno tako. :-)))

Imam i ja neki sporet iz 1987. al nece ga niko...

Ne znamo mi kakvih bogatih dijabola kolekcionara ima tamo,takve treba brijati.

 

Mr.Hate vrhunske naslove ovde imas, pogotovo Smak, svaka cast!

 

Hvala drugar,za jedan deo ovoga si i ti zasluzan.Cisto da se zna...

 

Ja sam moj primerak Legije menjao za desetak jazz i blues ploca, album je nenormalno los, Sank Rok, Bas Celik i Metro mi imaju nekog smeka, ovo mi je bilo potpuna katastrofa...danas slucajno kod ortaka iz srednje nasao Paklenu Pomorandzu.

Sto se Bloodbatha tice, ta ploca je ocajno rezana slusao sam par razlicitih primeraka i svi preskacu, srecom da je Toxic Death bolje rezan...

 

 

Os da menjas ti taj Dzez ako je domaci? :-)))

U pravu si za Traumatic,ja sam devedes druge svoj prvi primerak ishabao za par meseci (jes da sam preterivao) pa sam narucio drugu odmah i slusao je samo dvaput.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini sto pitam pobratime,gde ti radis i kolika ti je mesecna plata?

 

мени плата изађе у просеку око 25000 месечно. да имам паре за ону плочу, пазарио бих је без проблема. верујем и велика већина овде. само сам рекао да је реална цена. волео бих да сам рекао "одмах поручујем", али јбг...

 

него, прибавио сам

 

Saxon - Denim & Leather

Pink Floyd - A Nice Pair: Piper At The Gates of Dawn + A Saucerful of Secrets

Share this post


Link to post
Share on other sites

мени плата изађе у просеку око 25000 месечно. да имам паре за ону плочу, пазарио бих је без проблема. верујем и велика већина овде. само сам рекао да је реална цена. волео бих да сам рекао "одмах поручујем", али јбг...

 

Ja licno mislim kao pokojni Bosko-da ne postoji ploca na ovoj planeti koja vredi toliko i da je budala svako ko bilo koju plocu toliko skupo plati,primao srpsku,nemacku ili americku platu...

 

DSCN1123.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja licno mislim kao pokojni Bosko-da ne postoji ploca na ovoj planeti koja vredi toliko i da je budala svako ko bilo koju plocu toliko skupo plati,primao srpsku,nemacku ili americku platu...

 

пази, и да имам 3 пута већу плату, опет не бих издвојио толико. али, да имам кућу са базеном, а у базену паре уместо воде, без проблема бих то урадио. за ствари које волим сам увек говорио да бих без проблема издвојио колико год пара треба. е сад, скроз друга прича је то што те паре немам... :(

 

него, да ли којим случајем продајеш неку од плоча са слике? питам првенствено због Unleashed-а.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako smo vec kod cene ploca, Ko je naduvao cene ? Pa sami kolekcionari.

 

Cene npr pre devet -deset godina Heller, Pergament,Bloodbath ili Legija ploce su bile 10 nemackih maraka

 

Pa su kolekcionari nabili i preko sto dollara na aukcijama . Onda su prodavci iliti preprodavci

 

ukapirali da je to vrednost i nastavili sa ekstremnim cenama .

Edited by dudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako smo vec kod cene ploca, Ko je naduvao cene ? Pa sami kolekcionari.

 

Cene npr pre devet - deset godina Heller, Pergament,Bloodbath ili Legija ploce su bile 10 nemackih maraka

 

Pa su kolekcionari nabili i preko sto dollara na aukcijama . Onda su prodavci iliti preprodavci

 

ukapirali da je to vrednost i nastavili sa ekstremnim cenama .

 

Istina,ja se sećam kad su se tek pojavili cd-ovi,gomila ljudi je prodavala kolekcije ploča i kupovala sve to ponovo za veće pare na diskovima,danas su ti pak ploče skuplje dok diskova ima koliko hoćeš za 5-10 eura...mada ima i tu extrema,majstori su kupovali uncle slam prvi album za neviđene pare na ebay-u,evo i linkova... $255.00,$204.50, $149.99

 

A kao odgovor na Mr. Hate-ove smrt metalce evo iz moje kolekcije,ekipa koja ponešto i zna da svira

 

97278465.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze nemoj da si ljubomoran,znam ja dobro ko kako zna da svira a malo i kasnis sa tim Coronerima,ja sam to postavljao dosta davno na ovoj temi koju ti izgleda nisi ni ispratio od pocetka.Ja je vala znam napamet... :lol:

U svakom slucaju svaka cast za Martija i Nevermore! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina,ja se sećam kad su se tek pojavili cd-ovi,gomila ljudi je prodavala kolekcije ploča i kupovala sve to ponovo za veće pare na diskovima,danas su ti pak ploče skuplje dok diskova ima koliko hoćeš za 5-10 eura...mada ima i tu extrema,majstori su kupovali uncle slam prvi album za neviđene pare na ebay-u,evo i linkova... $255.00,$204.50, $149.99

 

A kao odgovor na Mr. Hate-ove smrt metalce evo iz moje kolekcije,ekipa koja ponešto i zna da svira

 

97278465.jpg

 

He,he- Al sam ja bogat čovek jer imam prvi Uncle Slam na cd-u,već dugo,dugo vremena!Samo jedna opaska,cene starih metal ploča su mnogo manje danas nego cene cd-a ,jer su tiraži prvih cd izdanja u početku bili mnogo manji,u hardcore je situacija dijametralno drugačija!Međutim, naravno ima i nekih odstupanja od ove moje tvrdnje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je vreme da ovo obelodanim :D

 

Pozdrav za lemmy sixx-a :D

 

Ne znam sta si cekao do sada.A zezas Lemija... :haha: Jel dolazio kod tebe kuci pa da bude ono: :cry:

Salim se...

 

 

Hard-Rock/Metal 80's from my country France.

 

Congratulations and welcome to our metal forum and vinyl cult theme.A pity that you could understand very little what are we talking here about.Anyway post your record photos here and be our friend.Cheers! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...