Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

@masterofpupppets: super je ovo, ja slabo zasad stojim sa vinilima, stigao mi skoro remaster justicea, slikacu kad nadjem vreme

 

Hvala na komentaru my friend of misery :) Ajde uslikaj to pa da vidimo kako izgleda, ja bih voleo da uslikam i ostale vinile Metallice ali nemam foto-aparat, a devojkin je crko :( inace od nove godine mi stize Master Of Puppets japansko izdanje vinil, to je perverzija ziva sa biografijom benda na 4 strane i jos nekim dodatnim slikama, jedva cekam :-)))

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima po inostranstvu po onim dzambo prodavnicama. meni je tetka uzela za 22 evra.

 

ko ima tetke il bilo sta drugo po nemackoj: prodavnice koje idu u obzir su saturn i media markt. 

moj remaster je isto 2008.. slikacu i ride za koji dan

 

 

edit. @masterofpuppets, koji ti fale jos?

Edited by friend of misery

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima po inostranstvu po onim dzambo prodavnicama. meni je tetka uzela za 22 evra.

 

ko ima tetke il bilo sta drugo po nemackoj: prodavnice koje idu u obzir su saturn i media markt.

moj remaster je isto 2008.. slikacu i ride za koji dan

 

 

edit. @masterofpuppets, koji ti fale jos?

 

Ima ih gde hoces, cak i kod nas na limundu imaju svi remasteri, obicna izdanja su ok cene, ali dupli i deluxe izdanja su jake...

 

Fale jos S&M,St.Anger i ReLoad.

Uvek skupim para da kupim neki od njih i onda nadjem neki first press ili nesto slicno pa ne pazarim, S&M se moze naci za 20 evra (nov u celofanu), St.Anger 30-50 zato sto je u manjem tirazu radjen, a ReLoad 25-45 (njega cekam da nadjem novog u celofanu sa nalepnicom) :pivopije:

Edited by masterofpuppets

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na metallica.com je pisalo da ce izbaciti na plocama sve albume. Od Kill... do St. Anger.

 

Tesko, isli su na sigurnjaka sa prodajom prvih albuma, jer su znali da ce ljudi kupovati, ovo ostalo tesko ko bi kupio jer ga ima koliko hoces samo na eBayu, a pitaj boga po Americi koliko ih jos ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko, isli su na sigurnjaka sa prodajom prvih albuma, jer su znali da ce ljudi kupovati, ovo ostalo tesko ko bi kupio jer ga ima koliko hoces samo na eBayu, a pitaj boga po Americi koliko ih jos ima.

 

Pa da, to sam i ja pomislio, ali nek rade ako hoce. Moze im se. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...