Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Svaka čast za HC vinile Broken bones koji kult bend . A Inferno pa nemam reči.. kad se samo setim koncerta kada su bili u Novom Sadu

 

Kako se bubnjar napio od neke rakije posle koncerta samo se kotrljao po klubu :)

 

Hvala,bas si mi naterao osmeh na lice,ne bi pretpostavio da ce se neko setiti tog koncerta...tamo sam i uzeo ploce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad cu imati nocne more zbog toga. :haha:

 

Godine su strpljivo ulagane u tu kolekciju,ako iskreno volis taj nosac zvuka i spreman si da zrtvujes vreme,zivce i novac imaces i ti jednog dana sve ovo a mozda i vise.Samo napred...

 

dscn1997.jpg

 

dscn1999s.jpg

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti je ono od Megadeth-a sto ima cudan oblik ? Izgleda zanimljivo.

 

Shaped picture disc "No more mr.Niceguy".Sa druge strane je Horas Pinker na elektricnoj stolici ali ti ne znas za to jer si tada bio mnogo mali ili se mozda nisi bio ni rodio... :lol:

Dudi i ostali matorci javite se! :haha:

 

dscn2000f.jpg

 

dscn2001y.jpg

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj shape picture LP bese izdat '89-e ? Auuuu, pazi te Kreator ploce. Neverovatno ! ! ! :rockdevil:

 

Ma pusti to kad je izdat nego horor film u kom se provlaci ta Megadethova obrada Coopera.Zato zovem ove starije da komentarisu,ja sam bar taj film sa video kasete gledao 300 puta sto zbog muzike sto zbog same tematike...SHOCKER!!!

 

Hangar 18 single! :wub:

Vrh!

 

Jeste mnogo dobar...A sta kazes za ovaj providni Symphony of destruction ili za Holy wars?A posebno mi je drag ovaj Skin o my teeth od 10 inca...Jel provalio neko onaj skroz desno Train of consequences koji kad se izvadi ploca samo sa jedne strane su pesme a na drugoj je voz preko cele strane? :muzicar:

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti to kad je izdat nego horor film u kom se provlaci ta Megadethova obrada Coopera.Zato zovem ove starije da komentarisu,ja sam bar taj film sa video kasete gledao 300 puta sto zbog muzike sto zbog same tematike...SHOCKER!!!

 

Hehe, uz Mr.Hejta nostalgija garantovana!

 

Uh, kakav je to kult od filma bio! Mislim da sam ga i ja odgledao barem vise desetina puta... Sa kasete ukradene iz video kluba koju sam kupio od drugara za npr. 5 njemackih maraka... Sa sve zutim prevodom :)

 

Inace, zavidim za ovaj 10" Skin o' My Teeth :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mr Hate svaka čast , Zavidna kolekcija .

 

Legendarni Madjarski Thrasheri Moby dick

 

I duplo ubistvo od kultnog i prvog Heavy Metal benda iz Madjarske Pokolgep

 

 

P1010271.jpg

Edited by dudi
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Berza ploča - beogradski kulturni fenomen od sada i na Akademiji!

 

Pozivamo kolekcionare longplejki, singlica i originalnih CD izdanja, ljubitelje pucketavog zvuka zaboravljenih vinila, radoznalce, istraživače, pregovarače i razmenjivače na BERZU PLOČA, koja će se održavati na Akademiji [Rajićeva 10] svake nedelje od 9h do 13h, počev od sutra, tj. nedelje 7. marta!

 

Vinyl records, LPs, EPs, Original and Used CDs, Rare albums... U name it!! :))))

 

Cena ulaznice: 100 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...