Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Okaci slike ponovo na photobucket i zajebi ostale sajtove za kacenje slika slobodno :pivopije: Ovako nece da mi otvori pola slika! A predpostavljam da nisam jedini?

Kod mene otvara bez problema in a 20 seconds!Nikad nisam imao problem sa Tiny pic sajtom i to koristim kad postujem filmove na nekim sajtovima!Vide'u,ako bude jo[ sli;nih komentara,onda 'u to da uradim,hvla na uputstvima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro bre Aki dokle ćeš da truješ ovu metal omladinu sa tim tvojim hevošima,imaš ti mnogo bolje ploče!

 

Čekaj bre majku mu,pa ovo je HEAVY METAL forum,čime da trujem ako ne pravim metalerima...postao si bre ko korać.

UNITY!!! extra,i tata bi sine.Generalno,good stuff,sem tog Infamous Sinphony,to mi je uvek bilo jedva slusljivo.

Imao sam oba Sacrilegde BC-a,to sam jedva prodao,back in the days.Protpostavljam da bi ih sada mnogo masnije prodao.

I ne znam šta će ti ploča Gang Green-a,kad pouzdano znam da imaš CD ? Duplo šiveno bolje drži ili za valjanje ?

Mislio sam da isfotkam jednu turu HC-a,samo nisam bio siguran koliko je to ljudima ovde zanimljivo,sad kad si me isprozivao,moraću.

Ja inače koristim ImageShack,ali ne mislim da je problem u sajtu,nego su ti slike prevelike,smanji ih malo...meni otvara bez frke,ali pretpostavljam da ko ima slabiji net,to guši.

Edited by igoraki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj bre majku mu,pa ovo je HEAVY METAL forum,čime da trujem ako ne pravim metalerima...postao si bre ko korać.

UNITY!!! extra,i tata bi sine.Generalno,good stuff,sem tog Infamous Sinphony,to mi je uvek bilo jedva slusljivo.

Imao sam oba Sacrilegde BC-a,to sam jedva prodao,back in the days.Protpostavljam da bi ih sada mnogo masnije prodao.

I ne znam šta će ti ploča Gang Green-a,kad pouzdano znam da imaš CD ? Duplo šiveno bolje drži ili za valjanje ?

Mislio sam da isfotkam jednu turu HC-a,samo nisam bio siguran koliko je to ljudima ovde zanimljivo,sad kad si me isprozivao,moraću.

Ja inače koristim ImageShack,ali ne mislim da je problem u sajtu,nego su ti slike prevelike,smanji ih malo...meni otvara bez frke,ali pretpostavljam da ko ima slabiji net,to guši.

 

Joj pa ti se uvredi,znaš da se šalim.Htedoh malo da razbijemo monotoniju,bilo je ovde svakakvih naslova i suvog panka i domaćek roka,itd.Mislim da treba ovu omladinu malo obrazovati i na drugu stranu.Zašto ne i hardcore i crossover!Što se tiče Gangrene,od viška glava ne boli!Ajde kači dalje pa da se i ja kasnije priključim sa mojim favoritima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj pa ti se uvredi,znaš da se šalim.Htedoh malo da razbijemo monotoniju,bilo je ovde svakakvih naslova i suvog panka i domaćek roka,itd.Mislim da treba ovu omladinu malo obrazovati i na drugu stranu.Zašto ne i hardcore i crossover!Što se tiče Gangrene,od viška glava ne boli!Ajde kači dalje pa da se i ja kasnije priključim sa mojim favoritima!

 

Ma gde sam se uvredio,svašta,pa ne znamo se od juče...malo zdrave prozivke uvek dobro dođe,ako je dobronamerna,naravno.Ja sve čekam i nadam se da će još ljudi da uleti sa fotkama...tako da polako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno pitanje za poznavaoce...imam nekoliko plocha koje bih hteo da prodam...a ne znam koju cenu mogu da trazim za njih...

John Lee Hooker - The Real Folk Blues, Doors - Absolutely Live-dve ploche, Jimmy Hendrix - The Cry of Love, Led Zeppelin - Houses of the holy....

za koliko idu domaci long playevi...i za koliko idu singlovi(domaci & strani) ako to uopshte iko uzima?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle, Morgoth. Auuuuuuu covece, svaka cast! Nego, kakva je to Metallica ploca ? Mislim, o cemu se radi ?

 

Hvala!!!Metalikini intervjui 1990.(neposredno pred sisanje :-) ),nema svirke,samo govorancija.Cisto kolekcionarski primerak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj cause of death smo jurili sto godina dete mu uvek mi promicao :) bice prilike da se nabavi

:) ....

 

moje eternal fall i resurrection su otisle u prave ruke ^^ :)hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako...prodajem sledece ploche:

 

Led Zeppelin - Houses of Holy

Jimmy Hendrix - The Cry of Love

John Lee Hooker - The Real Folk Blues

Rani Mraz - Mojoj Mami Maturske Slike u Izlogu

Korni Grupa - (prva pesma na A strani je glas sa obale boja)

Ibrica Jusic - Ne Dajte Da Vas Zavedu

Vajta - Zlatna Ribica

Doors - Absolutely Live(dve ploche)

+

singl

Joe Cocker - She Came In Through The Bathroom Window

 

Sve za 1900 din!!!

 

Sve ploche su prilichno dobro ochuvane...bukvalno kupljene...preslushane par puta, i deponovane na policu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa kolekcija Sabbatha, vredno plusa! :) Pre nekih mesec dana sam nabasao na Sabbath Bloody Sabbath u perfektnom stanju i kreten ga ladno ne uzmem. Sad se tako kajem...jbg.

 

Ja sam je ispustio vise puta jer mi drugar Dudi to obezbedio i cuva mi a ja nabavljam za njega neke stvarcice ovde i tako funkcionisemo...Inace imam neki u krs stanju pa me bilo sramota to da slikam...Hvala svima za pluseve,vracam istom merom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa zbirka Mr. Hate. :pivopije: Ja od Black Sabbatha imam samo Vol 4 i neki album Attention (ne znam sta je to).

 

Hvala.Obe su ti licencna RTB-ova izdanja a Attention je best of hitova sa Ozijem,znaci iz ranog perioda.Ni ja nisam uspeo da nabavim original Vol.4,i ja imam RTB a ovo ostalo su mi sve strana izdanja.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala.Obe su ti licencna RTB-ova izdanja a Attention je best of hitova sa Ozijem,znaci iz ranog perioda.Ni ja nisam uspeo da nabavim original Vol.4,i ja imam RTB a ovo ostalo su mi sve strana izdanja.

 

Pa sad ne znam cija su licencna izdanja jer je stric donosio ploce iz Nemacke, dok je tamo radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda nisu ali izasle su i kod nas i vecina ljudi koji su bili gradjani SFRJ imaju RTB-ova izdanja tih albuma.

 

Da , A Heaven and hell kao i Sabbath Bloody sabbath su izdali tada u YU sa cenzurisanim omotima .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala.Obe su ti licencna RTB-ova izdanja a Attention je best of hitova sa Ozijem,znaci iz ranog perioda.Ni ja nisam uspeo da nabavim original Vol.4,i ja imam RTB a ovo ostalo su mi sve strana izdanja.

 

Vlado ja sam od matorog nasledio original Vol.4, kupio ga je u francuskoj kad je igrao hokej na travi za reprezentaciju, kakvo kultno nasledje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast za HC vinile Broken bones koji kult bend . A Inferno pa nemam reči.. kad se samo setim koncerta kada su bili u Novom Sadu

 

Kako se bubnjar napio od neke rakije posle koncerta samo se kotrljao po klubu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...