Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

Slazem se. Slusao sam neoliko njihovih pesama i ne mogu reci da su losi ali... to je ipak nu metal i nervira meeeeeeeee

Ti si sa ovim postom dokazao koliko si zatucan.Svidja ti se ali ipak neces da slusas jer je to nu metal. :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je ovo, sve se neki Black/Death metalci javljaju na Nu topicima! I jos na SOAD temi!!!!!!  :)   smile.gif   smile.gif  Ma.... izgleda da im Nu ulazi pod kozu, samo nece da priznaju!!!!!  :)   smile.gif  Promena je vec pocela....  :da:

 

Ma javljam se da bi povecao broj poruka biggrin.gif! Nu je sranje rekao sam imaju 3 dobre pesme SOAD-a i sve je ostalo sranje(od NU-a) i NU nije METAL!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma javljam se da bi povecao broj poruka biggrin.gif! Nu je sranje rekao sam imaju 3 dobre pesme SOAD-a i sve je ostalo sranje(od NU-a) i NU nije METAL!!!

 

da da nu je "sranje" ali zato manijaci koji piju krv na koncertima i izigravaju kvazivampre su kao ql ?! e bogalji idi malo u muzicku skolu pa vidi sta je ustvari muzika malo klasike na odmet te ne bi upropastilo biggrin.gif mani se tog bleka to slusaju samo kreteni i moj drug boba :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti ih Deftoner, klinci sve!! Ne razumeju neke stvari, jos su mladi! Neka ih za sad, neka se zezaju uz onaj Black/Death/Grind, ali jednog dana, NU CE IH SVE POPLAVITI!!!!!!!! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif I svako ce nositi majicu od SOAD!!!!!! tongue.giftongue.gifbiggrin.gifa: Neizbezna sudbina... :wink:biggrin.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma javljam se da bi povecao broj poruka biggrin.gif! Nu je sranje rekao sam imaju 3 dobre pesme SOAD-a i sve je ostalo sranje(od NU-a) i NU nije METAL!!!

 

da da nu je "sranje" ali zato manijaci koji piju krv na koncertima i izigravaju kvazivampre su kao ql ?! e bogalji idi malo u muzicku skolu pa vidi sta je ustvari muzika malo klasike na odmet te ne bi upropastilo biggrin.gif mani se tog bleka to slusaju samo kreteni i moj drug boba :twisted:

 

E :ne: vi svi morate josh da uchite shta je muzika!!!:(Ja sa 14 godina treba tebe da uchim shta je muzika,ali nema veze bolje NU nego tehno(ova rechenica je bila za Ivan_Creed zbog tehna smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grrrrrrrrrrrrr!!!!! Znaci ne razumem vas uopshte.. zar se toliko prepirete oko ukusa... pa jebote o njima se ne mozhe diskutovati, oni su razliciti.. to sam bar nauchila iz svadja sa Ivanom_Creedom

 

Darkthrone:

 

ne mozhesh ti nikoga da uchish shta cje da slusa pogotovo ne Ivana biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Ne razumem zashto se ovde pojavljujete samo da bi popljuvali po nu-metalu, a u topicu ispod naziva foruma pishe lepo da ovde ne treba da se ulazi ako samo ocjesh da pljujes,, :roll: :x :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

super su,originalni..no comment! prvi album je malo lidji od drugog ali ipak i toxicity je za pohvalu,najbolja mi je forest,atwa,psycho,rerials i prison song naravno!:roll:

 

ljudi zamaglili su vam oci ! smile.gif prvi album je bukvalno bibliija nu-a ! dok drugi je pravljen iskljucivno za siru MTV masu... razgranicite nesto sto je napravljeno po naredjenju i nesto iz srca - to ne znaci da je to los album serj & ostatak benda sve rade fantasticno ali opet je mnoooooooooogo losiji od prvog i dosta manje originalniji.... BOBO !!!!!!! smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno se neko sjetio da se vrati na temu..... e ovako,na 1.-om albumu ima samo jedna dobra pjesma-Spiders-ostalo je...nije mi cak ni ostalo u sjecanju...2.album je fenomenalan,svaka pjesma je vrh,sto je u danasnje vrijeme prava rijetkost...na 3.-em ima par dobrih songova(A.D.D., Innervision,IEAIO..) ali Toxicity ipak ostaje zakon! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno se neko sjetio da se vrati na temu..... e ovako,na 1.-om albumu ima samo jedna dobra pjesma-Spiders-ostalo je...nije mi cak ni ostalo u sjecanju...2.album je fenomenalan,svaka pjesma je vrh,sto je u danasnje vrijeme prava rijetkost...na 3.-em ima par dobrih songova(A.D.D., Innervision,IEAIO..) ali Toxicity ipak ostaje zakon! biggrin.gif

 

malo se ne slazem sa tobom ! prvi album je biblija daleko najbolji album od drugog..... da kazem " najgora" pesma sa prvog je bolja od celog drugog i treceg albuma pa ljudi zar vi ne razlikujete sta je napravljeno iz srca a sta je napravljeno onako kako menadzeri kazu ?!? bez uvrede naravno smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

SoAd- keva!!!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Mislim prvi album je ubedljivo najbolji!!!!

Toxicity je Do j*j*

Steal this album je do j*j*

 

Pa sta cete vise sada ce novi album, koji ce isto biti do j*j*

Tako da mislim...... i tako..... tongue.giftongue.giftongue.gif

 

Inace, ljudi, skidajte SOAD-ove stvari sa neta,ako ih vec niste skinuli, Marmelade Metro Johnny......

 

C ya!!!! tongue.giftongue.gif

 

:twisted: -=supeRfly=- :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

system of a down....hmmm.......genijalno super ne prevazidjeno jednostavno jedan od najboljih hc bendova uopste....jebu kevu kolko su dobri

OBOZAVAM IH!!!!!!!!!!!!!!

 

malo kasnim sa citanjem,ali od kada ih racunas u hard core....nikada mi nece biti jasni takvi ljudi... :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...