Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

Nauci da koristis padeze !!!

 

A nisam isao tamo zato sto imam 10-ak postova sveukupno na forumu a registrovao sam se pre pola vas ovde sto ce reci NE VISIM OVDE !!!

Prvo: sto se tice padezi sta da radis kad cu bio slab iz gramatiku, al' tu se nista nemogu...

Drugo:Provalio sam da "NE VISIS" ovde, s obzirom na broj postova i vreme kad si se registrovao.

P.S. Da li bi hteo mozda ti da mi drzim casove iz gramatiku, posto sam ti ja covek seljak, ne ucen a ti intelektualac sa nekoliko zavrsenih fakulteta... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

hmm ja i mislim da bi mogli malo da promjene muziku, jer ne vjerujem da bi mogli da naprave baš dobar album... dobili bi \"toxicity 3 dio\"... osjvježenje je uvijek dobrodošlo biggrin.gifa:

To ti kazem a svrha Steal This Albuma je da nam olaksa njihov prelazak na nadam se nesto jos bolje i originalnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

e moram da kontritam nocturnu pa to ti je smile.gif prvi album BIBLIJA drugi - tezi ka MTV zvuku ono kao za siru masu da nam se album bolje proda smile.gif treci (medjuprojekat) spoj 1 i 2 ali ipak nije ni blizu prvog cetvrti.... a ne to sam ja sanjao pusti cetvrti (reko mi je Serj u snu da ce im to biti najbolji album to sada) biggrin.gifa: bobo ajde zakazi mi koncert :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jste prvi je biblija, drugi mi je po kvalitetu dobar kao i prvi, ali steal, nekako mi je dosadan, osim par pesama, ali to su ionako pesme koje nisu mogle da udju na toxicity, tako da verujem da ce sledeci album biti mnogo bolji, ma nije da verujem nego sigurno tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jste prvi je biblija, drugi mi je po kvalitetu dobar kao i prvi, ali steal, nekako mi je dosadan, osim par pesama, ali to su ionako pesme koje nisu mogle da udju na toxicity, tako da verujem da ce sledeci album biti mnogo bolji, ma nije da verujem nego sigurno tongue.gif

Bas steal nije dosadan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...