Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

Mislim da je bila varijanta:

Daron: 'OCU JA DA PEVAM, 'OCU, 'OCU, 'OCU, JA! JA! JA! ZNAM JA DA PEVAM! 'OCU! 'OCUUUUUUUUUUUUU JAAAAA! I DA SVIRAM!! I BUBNJEVE DA LUPAM I 'OCU ONU LIZALICU! 'OCU JA SVEEEE! 'OCUUUUUUUUUUUUU....!

 

Ostali: Dobro de, evo ti pevaj... Zabole nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kolko sam ja video soad je uopste ocajan uzivo: gledao sam 2, 3 koncerta i bas su bedni iako volim neke njihove starije albume: toxicity i prvi album

Ne diraj mi SOAD

Ocigledno da nisi pazljivo slusao...Definitivno njihov nastup uzivo zvuci bolje od vecine grupa...toliko energije..toliko snage..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno njihov nastup uzivo zvuci bolje od vecine grupa...toliko energije..toliko snage..

ocigledno ne pricamo o istom bendu icon_confused.gif

 

...dodushe...raniji su im bili bolji...al' ovo od kad su izbacili mesmerize/hypnotize govno no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Potreban muski ili zenski vokal za Tribute To System Of A Down, pozeljno iskustvo i oprema, od 17 - 30 god, sa podrucja Panceva i Beograda.

 

 

2. Potreban muski vokal od 20-35 god za ozbiljan i afirmisan autorski bend po principu pevaca TooL-a ili Tom Yorka iz Radiohead, sa podrucja Panceva i Beograda.

 

 

Zainteresovani neka se jave na pp.

 

Pozz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo citam vase postove po odavno pa rekoh da se malo ubacim

Bend je ranije(do 2003) imao uzasno dobre Live nastupe, prvo nekako im je bilo drago sto ih ljudi polako sve vise slusaju, drugo, postajali su jedan od najslusanijiih bendova sirom sveta. Za taj period scenski nastup im je bio najbolji, sto ne mogu da kazem za period od 2004 do sada...gledano muzicki bilo je mnogo gresaka i kod darona i kod shavo-a, za serj-ov glas da ne govorim, nekad je pevao super , nekad ne, ali kao sto rekoh sve je to bio ceh dobrog nastupa, daron je bio samo dobro naduvan i srecan da svira pred svim tim ljudima pa je jurcao po bini ko nenormalan

Period od 2004-te > Daron se okrece mnogo melodicnijim stvarima za koje treba da se malo scenski povuce, mada mislim da je i svima njima dosadilo da jurcaju po bini, sve vise bolje odsviranih pesama, sve manje dbrog, prepoznatljivog scenskog nastupa. Kako gledam ove svirke iz 2005 i 2006(osim Almost Acoustic Christmas-a) sve svirke im se svode: Ajde da dodjemo, umemo pare i da se razilazimo, pa zato ljudima treba malo pauze od godinu, dve, mozda i vise, da se saberu, uzele pesama koje su nekad svirali pa da ponovo Soad se vrati na scenu i ubija!

sad nekim mladjima se mozda vise svidja novija 'verzija' Soad-a, ja vise volim starije...Nije da ne volim nove pesme, meni su sve pesme super, stavise mislim da nikad necu prestati da slusam system ali ljudima stvarno treba jedna pauza

ko ima nesto od Live snimaka(video) a da ja nemam, nek se javi!

ovo je sto sam do sada sakupio

dvd

System Of A Down - Almost Acoustic Xmas, LA (94 min, pro shot, avi sourced) 2005-12-10

System Of A Down - Baltimore, Arena, MD 2001-10-16

System Of A Down - Big Day Out Compilation + 26-01-2005, 59´42+18, 8´5/10 Pro 2002-01-20

System Of A Down - Brixton Academy, London 7.5 2005-06-04

System Of A Down - Filmore Auditorium, Denver, CO

System Of A Down - Hamilton, ON, Canada 2001-08-01

System Of A Down - Hypnotize Bonus Dvd

System Of A Down - Lowlands, Holland 2001-08-21

System Of A Down - Manchester, M.E.N 2005-06-14

System Of A Down - Milano, 2005-05-30 2Dvd

System Of A Down - Philadelphia, PA 2005-08-26

System Of A Down - Psycho Messiahs

 

divx

System Of A Down - Live Astoria 2005

System Of A Down - Live at Almost Acoustic Christmas 2005

System Of A Down - Live At Kroq 2001

System Of A Down - Live at The Filmore Auditorium, Denver 1999

System Of A Down - Live BDO 2002

System Of A Down - Live Iowlands(Holland) 2002

System Of A Down - Live Milano 2005

System Of A Down - Live Rock Am Ring 2002

Edited by GEORGE_SOAD

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo citam vase postove po odavno pa rekoh da se malo ubacim

Bend je ranije(do 2003) imao uzasno dobre Live nastupe, prvo nekako im je bilo drago sto ih ljudi polako sve vise slusaju, drugo, postajali su jedan od najslusanijiih bendova sirom sveta. Za taj period scenski nastup im je bio najbolji, sto ne mogu da kazem za period od 2004 do sada...gledano muzicki bilo je mnogo gresaka i kod darona i kod shavo-a, za serj-ov glas da ne govorim, nekad je pevao super , nekad ne, ali kao sto rekoh sve je to bio ceh dobrog nastupa, daron je bio samo dobro naduvan i srecan da svira pred svim tim ljudima pa je jurcao po bini ko nenormalan

Period od 2004-te > Daron se okrece mnogo melodicnijim stvarima za koje treba da se malo scenski povuce, mada mislim da je i svima njima dosadilo da jurcaju po bini, sve vise bolje odsviranih pesama, sve manje dbrog, prepoznatljivog scenskog nastupa. Kako gledam ove svirke iz 2005 i 2006(osim Almost Acoustic Christmas-a) sve svirke im se svode: Ajde da dodjemo, umemo pare i da se razilazimo, pa zato ljudima treba malo pauze od godinu, dve, mozda i vise, da se saberu, uzele pesama koje su nekad svirali pa da ponovo Soad se vrati na scenu i ubija!

sad nekim mladjima se mozda vise svidja novija 'verzija' Soad-a, ja vise volim starije...Nije da ne volim nove pesme, meni su sve pesme super, stavise mislim da nikad necu prestati da slusam system ali ljudima stvarno treba jedna pauza

ko ima nesto od Live snimaka(video) a da ja nemam, nek se javi!

ovo je sto sam do sada sakupio

dvd

System Of A Down - Almost Acoustic Xmas, LA (94 min, pro shot, avi sourced) 2005-12-10

System Of A Down - Baltimore, Arena, MD 2001-10-16

System Of A Down - Big Day Out Compilation + 26-01-2005, 59´42+18, 8´5/10 Pro 2002-01-20

System Of A Down - Brixton Academy, London 7.5 2005-06-04

System Of A Down - Filmore Auditorium, Denver, CO

System Of A Down - Hamilton, ON, Canada 2001-08-01

System Of A Down - Hypnotize Bonus Dvd

System Of A Down - Lowlands, Holland 2001-08-21

System Of A Down - Manchester, M.E.N 2005-06-14

System Of A Down - Milano, 2005-05-30 2Dvd

System Of A Down - Philadelphia, PA 2005-08-26

System Of A Down - Psycho Messiahs

 

divx

System Of A Down - Live Astoria 2005

System Of A Down - Live at Almost Acoustic Christmas 2005

System Of A Down - Live At Kroq 2001

System Of A Down - Live at The Filmore Auditorium, Denver 1999

System Of A Down - Live BDO 2002

System Of A Down - Live Iowlands(Holland) 2002

System Of A Down - Live Milano 2005

System Of A Down - Live Rock Am Ring 2002

ti izgleda hoces da zaradis...ccccc...kako te nije sramota? biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...