Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

to sto se vama ne svidja ne znaci da je los!

i meni je bilo bolje dok je serj pevao, ali ni daronov glas nije ni malo los!

i sta ti uopste znas o tome dal se system raspada ili ne!? ako ti se ne svidja nemoj vise da slusas i gotovo!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

a ti ako ti se svidja slusaj i gotovo. nemoj da pises po forumu da je dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo razjasnimo, Sistem se probio furajuci odredjeni zvuk, koji je u velikoj meri bio odredjen Serjovom specificnom bojom glasa i nacinom pevanja. Daronova uloga kao pevaca tu je bila samo da ponegde udvoji ili odradi neke histericne momente, to je davalo neki shmek i raznovrsnost pesmama, ali sad kada je on glavni vokal to nije vise to, jer on mozda dobro peva, ali nema bas lep glas za lead.

Edited by Herr_Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 godina i 130 postova a vec poceli da se 'shamaraju'... Ehhh deca...

izvini, kakve veze ima koliko postova imam?! i kakve veze imaju godine?! evo ja ako bas hoces nemam ni 16, tek u novembru punim!

 

 

sto se tice darona, meni se svidja, kapiram da se nekome mozda i ne svidja ali nemojte govoriti da ja sranje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemate pojma... system je bolji nego ikad. bas zbog kombinacije serj/daron. niti je daron postao glavni vokal niti su "propali"... sami su sebe prevazisli. hvala bogu da guraju dalje i da koriste vise vokala ako ih vec imaju. nek pevaju i bubnjar i basista, bice jos zanimljivije. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemate pojma... system je bolji nego ikad. bas zbog kombinacije serj/daron. niti je daron postao glavni vokal niti su "propali"... sami su sebe prevazisli. hvala bogu da guraju dalje i da koriste vise vokala ako ih vec imaju. nek pevaju i bubnjar i basista, bice jos zanimljivije. icon_rockdevil.gif

eeee tooo! icon_mrgreen.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam neki forum na kom ima da se skinu svi nastupi soad-a od njihovog prvog nastupa 1995 do 2006!!!

jedini problem je sto se to skida preko mirc-a, irc-a...pa ako je neko upoznat skidanjem file-ova preko irc-a i naravno da ima neku solidnu vezu nek se javi pa da se dogovorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, ево ме. icon_wink.gif Ја имам ADSL али имам и веома мали хард диск који је већ препун... Пошаљи ми ПП око детаља па ћу видети о чему се ради и да се то, Богу хвала, све поскида! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadjoh neke albume, koje prvi put chujem, pa me interesuje dal ima neko tj jel preslushao?

 

 

-the b sides

 

-untitled & unmastered

 

-toxic traxx bootleg 2001

 

 

 

 

@george_soad

 

imam ja 256-icu... i spreman sam za dogovor! icon_da.gif trebalo bi da uplatim uskoro 512-icu ali nisam skorz siguran za to...

 

inache skidanje sa mirca smara vishe nego loshe seedovani torrent... no.gif naime kao ako uploader ima jedan slot otvoren, ti jebeno stojish u redu i chekash dok ove pre tebe ne skinu... mada nije uvek tako... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do yaya gitre, a vokal je jedan od najboljih koje trenutno postoje na Nu sceni.... Jedino sto mi smeta je to sto ih svi smatraju komercijalom jer im se spotovi vrte na Mtv-iju... mislim, kao i vecini Nu bendova. Ti ljudi ocigledno nisu upuceni u njihov rad, i ne shvataju kakva remek dela oni imaju na svojim albumima.... musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...