Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

mozes ako imas nesto sto ja nemam, evo sta sve imam od System-a,

dvd

System Of A Down - Filmore Auditorium, Denver, CO

System Of A Down - Hypnotize Bonus Dvd

System Of A Down - Lowlands, Holland 2001-08-21

System Of A Down - Manchester, M.E.N 2005-06-14

System Of A Down - Philadelphia, PA 2005-08-26

System Of A Down - Psycho Messiahs

System Of A Down 2005-12-10 Almost Acoustic Xmas, LA (94 min, pro shot, avi sourced)

System Of A Down 2002-01-20 Big Day Out Compilation + 26-01-2005, 59´42+18, 8´5/10 Pro

System Of A Down 2001-08-01 Hamilton, ON, Canada

System Of A Down 2001-10-16 Baltimore, Arena, MD

System Of A Down 2005-06-04 Brixton Academy, London 7.5

 

divx

System Of A Down - Live Astoria 2005

System Of A Down - Live at Almost Acoustic Christmas 2005

System Of A Down - Live At Kroq 2001

System Of A Down - Live at The Filmore Auditorium, Denver 1999

System Of A Down - Live BDO 2002

System Of A Down - Live Iowlands(Holland) 2002

System Of A Down - Live Milano 2005

System Of A Down - Live Rock Am Ring 2002

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se prodao? no.gif

pa oni, mazmarize(nisam suguran da se ovako pishe) i hypnotize(ni za ovo icon_biggrin.gif ) su propast. prvi sam cuo i pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif sramota no.gif a hypnotize ni ne zelim da cujem (pretpostalvajma da ima veoma slican zvuk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa oni, mazmarize(nisam suguran da se ovako pishe) i hypnotize(ni za ovo icon_biggrin.gif ) su propast. prvi sam cuo i pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif sramota no.gif a hypnotize ni ne zelim da cujem (pretpostalvajma da ima veoma slican zvuk)

nemoj da pricas tako kad nisi ni cuo album, svi kazu da je to najblji zvuk koji je mogao da se proizvede, cak je Lars pohvalio Mezmerize kako ima mocan zvuk, reci su najbitnije kod System-a a ne muzika mada ne moguda kazem da im je losa muzika na albumu, muzika je super ukomponovana sa vokalima i zajedno sa mocnim rifovima sve to zvuci bas kao sto bi trebao i da zvuci Soad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam, meni je strano los taj zvuk (totalno drugaciji od dotadasnjeg) sa ovim se slaze jako velik broj ljudi. mnogi koji su obozavali SOAD su im okrenuli ledja, medju njima i ja.

a to sto je lars pohvalio album meni neznachi apsolutno nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@GEORGE_SOAD

 

Ау, брате, слааааабо ја стојим са разменом, тачније немам ништа паметно за размену на компу. icon_smile.gif Једино ако си из Београда, да ми нарежеш па да ти ја дам празан ДВД.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@GEORGE_SOAD

 

Ау, брате, слааааабо ја стојим са разменом, тачније немам ништа паметно за размену на компу. icon_smile.gif Једино ако си из Београда, да ми нарежеш па да ти ја дам празан ДВД.

nisam iz bg-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja mislim da bi mog'o da se napravi jedan dobar album od Mesmerize/Hypnotize, tipa da se stave

BYOB

Cigaro

Question

Attack

Dreaming

Hypnotize

Holy Mountains

This Cocaine Makes Me Feel Like Im On This Song

She's like heroin

Revenga

i eventualno 2 Soldier Side-a...

 

Ovo ostalo su uglavnom Daronova izdrkavanja i pop pesmice... Ima mozda jos koja dobra stvar, ali ovako bih ja to srez'o...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

humm.. nije loshe.. jedino bih josh ubacila Stealing Society (iako celu

drugu polovinu Daron zavija).. a izbacila bih She's Like Heroin

Da... mozda bi i bilo bolje tako... Nego meni je She's like heroin simpaticna icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok su oni, samo sto albumi systema ne bi trebalo da budu "ok" nego "DO JAJA" icon_cool.gif

A u principu ima dobrih pesama, i da su izdali samo jedan album, ovako koncipiran, bio bi "do jaja", razjebali su malo stvar sa kvantitetom ubacivsi gomilu "mnjeee" stvari.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пи, бре, то онда значи да би требало стрељати Дарона због "мњеееее" песама. icon_smile.gif Мада, искрено и те песмице ми нису лоше. Посебно она где се хвали да му је ђока много већи од твог. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пи, бре, то онда значи да би требало стрељати Дарона због "мњеееее" песама. icon_smile.gif Мада, искрено и те песмице ми нису лоше. Посебно она где се хвали да му је ђока много већи од твог. icon_smile.gif

Ta pesmica mi je mozda jedna od najomiljenijih, ma mislim prvenstveno na Lonely day, Lost in Hollywood Radio/Video...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...