Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

@ dave grohl, ti si izgleda jedini ovde koji nije to prochitao kako treba

 

shta to su to srbi radili s ostalima?

uzmi samo za primer bratoublicacki rat i tvog voljenog mladica.. no.gif

anyway, system of a down je milion puta ponovio (in relation to the turks tho)

da oni nikada ne krive ljude neke zemlje nego vladu tj. the government..

 

by agressors he meant the government

not the people themselves

Jebo te, koji ste vi isprani mozgovi, kao da sa balijama pricam, a mozda i pricam. Kako svi vi vidite sta su Srbi radili, a kad se pomene sta su oni nama radili, kako su milione proterali i pobili, onda ta prica smara. Masete ovde sa nekim evakuisanim selom kao etnickim ciscenjem, a ne pominjete pola miliona ociscenih Krajisnika. Smara ta prica zar ne?

 

Odakle tebi ideja da smo mi bili agresor?!?!? To je prica ustasa i seldzuka da bi opravdali svoju secesionisticku politiku. Bratoubilacki rat? Ne secam se da su se Srbi ubijali medjusobno. Ustase i seldzuci mi nisu braca.

 

Kako volim Mladica? Mladic pobio hiljade neduznih? Jebo te, gde ti zivis, sta su tebi pricali roditelji i cime su te naucili!?!?!? Kakva bolest i zamena teza, kakva demagogija... fuj. Koja si ti to velicina da ocenjujes jednog vojskovodju?

 

Uzivajte u svojim pateticnim zivotima, mozda cete jednom shvatiti neke stvari, ali ja se vise necu truditi da vam bilo sta objasnjavam.

 

offtopic

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milosevic umro nije umro vec se ucutao a shto se tice albanaca to su najveca gamad koja postoji na balkanu. Poshto nisu mogli da se izbore sa srpskom vojskom oni su ubijali svoj narod i svalili krivicu na srbe kako smo mi ubice shto je bio dobar izgovor za NATO bombardovanje.Trebao im je dokaz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

 

 

VI STE TOLIKO JEBENO KRATKOVIDI DA VAM NEMA SPASA!!!

 

Nit ko ovde poznaje albanca, nit albanca sa kosova i metohije, nit ko zna sta se zapravo desavalo dole, ili bilo gde drugo....toliko ste jadni i odvratni da nemam reci...ovde su se SVI klali medjusobno, vodjeni svako svojom veliko-nacionalnom idejom i nemoj da izlazis sa pricama o "evakuisanim selima" posto mi je muka od takvih srbendi maloumnih koji su se zaboliu svoj cosak i ceo svet je protiv njih. idi pa razglabaj na politici o tome i hvali se sa svojom iskljucivo-srpskom bracom kako ste sisli sa neba...jeb'o vam pas mater svima...ubijali srbi, ubijali srbe, dal je bitno GDE SI JEBENO RODJEN?! ko srbin ko hrvat, jebote mrs nazad u srednji vek sa ostalom "bracom", sam je milosevic sa svojom bandom kriv sto nije vodio dobar medijski rat pa da se danas svima sudi za zlocine, ovde su "politicari" bili dovoljno glupi da o tome ne brinu dok su se svi drugi predstavljali kao jedine zrtve i to je njihovo pravi i sta vise cini ih pametnijim od "nas srba".

 

ovde su jebeno "svi" ubijali "sve" i ja se od toga ogradjujem kao i od toga da sam "brat" sa nekim usranim nacionalistom samo zato sto smo obojica rodjeni na teritoriji srbije.

 

muka mi je, idem bacim peglu...

 

 

 

 

 

 

 

 

ps: soad na xitu? kucni u drvo i cuti da ne izbaxuziras icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nit ko ovde poznaje albanca, nit albanca sa kosova i metohije, nit ko zna sta se zapravo desavalo dole, ili bilo gde drugo....toliko ste jadni i odvratni da nemam reci...ovde su se SVI klali medjusobno, vodjeni svako svojom veliko-nacionalnom idejom i nemoj da izlazis sa pricama o "evakuisanim selima" posto mi je muka od takvih srbendi maloumnih koji su se zaboliu svoj cosak i ceo svet je protiv njih. idi pa razglabaj na politici o tome i hvali se sa svojom iskljucivo-srpskom bracom kako ste sisli sa neba...jeb'o vam pas mater svima...ubijali srbi, ubijali srbe, dal je bitno GDE SI JEBENO RODJEN?! ko srbin ko hrvat, jebote mrs nazad u srednji vek sa ostalom "bracom", sam je milosevic sa svojom bandom kriv sto nije vodio dobar medijski rat pa da se danas svima sudi za zlocine, ovde su "politicari" bili dovoljno glupi da o tome ne brinu dok su se svi drugi predstavljali kao jedine zrtve i to je njihovo pravi i sta vise cini ih pametnijim od "nas srba".

 

ovde su jebeno "svi" ubijali "sve" i ja se od toga ogradjujem kao i od toga da sam "brat" sa nekim usranim nacionalistom samo zato sto smo obojica rodjeni na teritoriji srbije.

 

 

 

 

 

 

 

ps: soad na xitu? kucni u drvo i cuti da ne izbaxuziras icon_biggrin.gif

skroz se slazem sa ovim

 

 

Kako svi vi vidite sta su Srbi radili, a kad se pomene sta su oni nama radili, kako su milione proterali i pobili, onda ta prica smara.

 

poenta je sledeca: to sto su neki muslimani i hrvati ubijali neduzne srbe ne opravdava srpske zlocine nad neduznim muslimanima i hrvatima. tacka.

 

 

od sad pisem samo o sistemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo te, koji ste vi isprani mozgovi, kao da sa balijama pricam, a mozda i pricam. Kako svi vi vidite sta su Srbi radili, a kad se pomene sta su oni nama radili, kako su milione proterali i pobili, onda ta prica smara. Masete ovde sa nekim evakuisanim selom kao etnickim ciscenjem, a ne pominjete pola miliona ociscenih Krajisnika. Smara ta prica zar ne?

 

Odakle tebi ideja da smo mi bili agresor?!?!? To je prica ustasa i seldzuka da bi opravdali svoju secesionisticku politiku. Bratoubilacki rat? Ne secam se da su se Srbi ubijali medjusobno. Ustase i seldzuci mi nisu braca.

 

Kako volim Mladica? Mladic pobio hiljade neduznih? Jebo te, gde ti zivis, sta su tebi pricali roditelji i cime su te naucili!?!?!? Kakva bolest i zamena teza, kakva demagogija... fuj. Koja si ti to velicina da ocenjujes jednog vojskovodju?

 

Uzivajte u svojim pateticnim zivotima, mozda cete jednom shvatiti neke stvari, ali ja se vise necu truditi da vam bilo sta objasnjavam.

 

offtopic

Sve je ok, ali na POGRESNOM topiku pricas o ovome - imas trenutno RMF pa raspali!

Navalio si na ovaj topik, pa to ti je! Previse spama i nepotrebnih komentara.

 

SOAD smorio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako svi vi vidite sta su Srbi radili, a kad se pomene sta su oni nama radili, kako su milione proterali i pobili, onda ta prica smara.

ko su to "oni" a?

a shta smo mi "njima" radili BRE.. gde ti zivish? wake up!

otvori te tvoje nacionalizmom zamazane ochi..

 

mrzi me da kvotujem i idem previshe u offopic

al mnogi od vas imaju poentu i mislim da bi

grohl trebao na lobotomiju..

 

soad na exitu?

somehow, i believe it's not gonna happen..

ozzfest je u to vreme

Edited by PsychoGroupieCocaineCrazy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko su to "oni" a?

a shta smo mi "njima" radili BRE.. gde ti zivish? wake up!

otvori te tvoje nacionalizmom zamazane ochi..

 

mrzi me da kvotujem i idem previshe u offopic

al mnogi od vas imaju poentu i mislim da bi

grohl trebao na lobotomiju..

 

soad na exitu?

somehow, i believe it's not gonna happen..

ozzfest je u to vreme

moguce je ,na ozzfestu sviraju 26.7 ,znaci posle Exit-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram ja ove nacionalsite... svaki bosanski musliman, svaki kosovski albanac, svaki hrvat, svaki kinez, svaki jevrej, svaki crnac, svaki amerikanac, svaki eskim zeli da nas unishti i unishtavao nas je u proshlosti... nesmemo nikome verovati, nego moramo uzeti imaginary pushku u ruke, i pucati imaginary metkovima na imaginare bauke koji nam sjebavaju nashe divne zivote, jer mi smo mi ovako jako sposobni, pametni i perspektivni, i bili bi nebeski narod, da nas drugi nisu drzali za nogu... zato bratjo srbi, izgovarajmo parole i branimo svoje stavove uvek istim starim izlanjalim argumentima, koji sada sve samo nedrze vodu...

(ako stojish iza ideje, bori se za nju ili jebeno tjuti, neprogovaraj...)

Edited by Zli_Kuw4c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey Mr. Jack, is that *carried away by the tune*

 

shta bre fali HIM-u? HIM je najbolji bend na svetu

 

 

got cha!

HIM

no.gif

 

 

dosadila ova system tema, a?

izgleda da nece biti evropske turneje after all..

a i shushkalo se da je nece biti..

mozda pri kraju ove nashe gladne 2006.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo te, koji ste vi isprani mozgovi, kao da sa balijama pricam, a mozda i pricam. Kako svi vi vidite sta su Srbi radili, a kad se pomene sta su oni nama radili, kako su milione proterali i pobili, onda ta prica smara. Masete ovde sa nekim evakuisanim selom kao etnickim ciscenjem, a ne pominjete pola miliona ociscenih Krajisnika. Smara ta prica zar ne?

Potpisujem napisano.

 

Tako ti je to, kad neki ljudi drze oci zatvorene, i ne zele da vide dalje od svog nosa/prozora, i misle da sve znaju... Zbog toga smo gubili ratove/teritorije, a gubicemo ih i dalje.

 

p.s. Ne podrzavam ubijanja sa nase strane, ali idiotski je napadati samo nase. Hrvati nikad nista lose ne govore za Gotovinu. Kao da on nije ubijao...

 

Ali nije mesto za ovu pricu ovde zaista.

 

 

Zelenkovac... raj na zemlji icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...