Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

ne kazem ja da necu otici na taj zelenkovac

ako soad bude dolazio.. ju! daleko od toga..

idem svakako!..

pazi.. mozda je chak i bolje ako ne bude 40.000 ljudi..

ono.. mala grupa odabranih i system.. mMmMm *mashta*

 

a u vezi sa kartama za exit, imam istu ideju..

svakako kupujem.. ako je lajnap losh ide sonja (to sam ja)

u pivotochare iliti u shankere da tochi pivo

na nekom demo stage-u i zaradjuje kintu..

a kako je sve krenulo, exit ce biti no.gif ove godine..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej!

 

Nemoj da se sad ovuda pricaju gluposti!

 

To sto vi niste culi za fest, ne znaci da isti ne postoji vec 7 godina! Pa se zapitajte do koga je onda, do festa, ili do vas.

 

Drugo, taj isti "cika Bora" ima strasne veze, kako ovde, tako i u inostranstvu, u pitanju je ekoloski kamp, a strani bendovi su dovodjeni u saradnjama sa ambasadama i strancima... Kao da Jermenija ne bi bila pocastvovana da posalje jedan svoj bend da ih predstavlja!

 

Samo da znate, prosle godine u BL je nastupao KRALJEVSKI ORKESTAR ENGLESKE, direktno sa Kraljicinog dvora! Sta mislite, da li tako nesto moze parama da se uradi, ili kulturnim i slicnim razmenama?

 

Stoga, sacekajmo pa cemo videti.

 

p.s. ako jedno od najnetaknutijih delova prirode, sa planinskim potocima, ti nazivas vukojebinom, onda ne znam sta da ti kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da Jermenija ne bi bila pocastvovana da posalje jedan svoj bend da ih predstavlja!

pod 1: system of a down nisu IZ Jermenije..

samo basista je rodjen tamo.. dodushe svi su jermenskog

POREKLA i svi su ishli u jermenske shole u USA!!

 

pod2: ni SOAD nikada nije svirao u Jermeniji

dodushe, pojedinachni chlanovi benda su ishli u

gorepomenutu drzavu.. u nekoliko navrata ali

nikada ni jedan SOAD koncert nije odrzan u Jermeniji...

 

poenta: SOAD nije jermenski bend..

ako bismo bash morali da ga klasifikujemo,

to bismo onda uradili na sledeci nachin: americhki bend jermenskog porekla

 

nemam ja nishta protiv chika Bore..

ne sme da mi bude smeshno i chudno

zato shto mi je nepoznato???

Edited by PsychoGroupieCocaineCrazy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, nema potrebe da mi govoris ko su i sta su SOAD, znam to vrlo dobro, i gde zive, i ko su clanovi.

 

Drugo, da ti imas bend sad u Americi, i nazove te predsednik SCG i pita te da predstavljas Srbiju negde, da li bi (pod uslovom da si iz SCG)? I jos ti oni plate troskove?

 

Nije to nista cudno. Tako sam gledao dosta bendova, u kulturnim razmenama...

 

Poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusajte vamo ja bih zbog SOAD-a ne samo otisla u tu kako je nazvaste vukojebinu ( .. no ja ipak mislim da ne treba govoriti o necemu pre nego sto vidis..) nego ako treba preplivacu i Atlanski okean ! Ali malo je tesko poverovati jer sve to sad lici na bajku!

Uh kako bi to uzivanje bilo!

Edited by solomona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni vukojebine ne smetaju icon_smile.gif

 

A pretpostavljam da su pod vukojebinom vise podrazumevali zabit (sto se u narodu kaze "negde u 3 pichke materine" ili "bogu iza nogu"), nego sto su mislili vukojebina kao pustos... sve u svemu, vukojebina je jedan lep izraz i lepo mesto (posebno ako ste vuk), ja ne verujem da ce doci, ali voleo bih da gresim.

Apropo toga, nesto ne verujem u kulturne razmene kada su u pitanju komercijalni bendovi, mozda kad postanu matori, bogati i dokoni, ali ovako ne bih rekao da to tako funkcionise, oni imaju planirane rasporede, turneje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci to Bruce Dickinsonu koji je dolazio u Sanski Most (negde u FBiH) tokom 1997. i svirao sa nekim lokalnim klincima. Ili Maidenima koji su svirali u Sarajevu u po rata. Ili Shakiri koja je trebala da peva na otvaranju mostarskog mosta...

 

Ovde je situacija ratom sjebana, ovi prostori sluze danas raznoraznim svetskim facama da glume brizne i pazljive ljude koji dolaze u problematicne regije da pomognu svojom pesmom napacenom narodu, bla bla... i slicna glupa prica, ali koja moze nekad da se iskoristi u dobre svrhe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIJE BUVA!

 

Znas kako, ja sam bio na tom festivalu, mislim svih 7 puta koliko se do sada odrzavao. Lokacija je NEVEROVATNA, to je najlepse mesto za festivale gde sam ikad u zivotu bio. Kucice na drvecu, ako se ko seca crtanog Evoksi, e to je to!

 

Uz to, 10ak km odatle je jezero Balkana, koje je predivno za kupanje.

 

E sad, na tom festivalu tokom tih godina bilo je sastava iz svih delova sveta, uglavnom jazz, ethno, rock. i sl. A uostalom, na sajtu www.zelenkovac.org, reci koje su napisane, napisane su od strane glavnog coveka festivala, Bore. To je sigurno, da pregovaraju. Sad je pitanje koliko ce to uspeti.

 

Smesno mi samo to sto je Boro old school covek (on je na baneru na vrh sajta, izgleda kao sumski covek icon_wink.gif).

 

E, kad bi se ovo desilo...

 

Kako god, ja i ove godine idem tamo, nema razloga da ne idem.

samo jednom odgledas SW VI epizodu i znas kako im je gotiva bilo......

 

a lokacija je konza...bila je moja sestra i kaze brooka!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo jednom odgledas SW VI epizodu i znas kako im je gotiva bilo......

 

a lokacija je konza...bila je moja sestra i kaze brooka!!!!!!!

sestra iz seville? ili neka druga? icon_confused.gif

 

offtopic: jebote imas 15 postova za 2 dana. laugh.gif

Edited by Kashmir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi bilo pozeljno da, ako ih Boro Drljaca ikada kontaktira, spomene i paralelu izmedju genocida nad Jermenima koji su izvrsili Turci i genocida nad Srbima takodje od strane Turaka, ustasa i NATO agresora. Ne mora da ide previse u istoriju unazad, ali neka pomene sve pokolje od 1804. na ovamo. Ako ih ta prica i solidarnost prema Srbima ne dovedu, ne verujem da ce ih ista drugo dovesti u nas zavicaj, uzi i siri.

 

Inace, svi veliki bendovi za Zapadu imaju svoju tarifu i uopste ih ne interesuje da li ce koncert biti u svinjcu, u nacinalnom parku ili na krovu neke zgrade i koliko ce kostati cena karte, kakva ce biti medijska podrska i najava koncerta i bla bla...

 

Vojskovodja Mladic:

"I napokon, dosao je trenutak da se posle

bune protiv dahija osvetimo Turcima

na ovim prostorima."

 

Generale, hvala ti za sve! Volimo te i cuvamo.

user posted image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, da su clanovi grupe System Of A Down bili kurtoni kao neki kod nas i zaboravili na sve pokolje i nepravde nad svojim narodom i drugima koji su danas zrtve novog svetskog poretka i odnosa velikih svetskih sila, ne znam sta bi im bila linija vodilja, inspiracija za licni rad i izrazavanje kroz muziku... Znate li vi uopste o cemu peva SOAD?

 

Jedino Srbe boli kurac za milion pobijenih Srba samo u Jasenovcu, za stotine hiljada pobijenih po drugim jamama sirom NDH i fBiH, na Golom otoku, na Kosovu. Jedino je ovde sramota pomenuti svoje zrtve, jer ce nam uvesti sankcije, to nije u stilu savremene civilizacije i skakanja u najdublji cmar Evropske unije, nemojte da pominjete srpske zrtve jer necete moci da idete na more, necete lako dobijati vize za zemlje zapadne Evrope i mozda ce vas mimoici neko zimovanje na Kopu i standardi Evrope. To nije u trendu. Budite u fazonu, izvinjavajte se nasim neprijateljima, krvnicima i zlocincima, masite tudjim izmisljenim zrtvama sa izmisljenim brojkama i velicajte njihovu tragediju koju su sami izazvali.

 

Genocid ne zastareva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve veze zrtve u Jasenovcu imaju sa SOADom?

 

znamo o chemu peva SOAD vrlo dobro, ali sve to je pomalo ironichno zar ne?

jer se oni kupaju u svojim milionima ushushkani u blagodetima zapadne civilizacije

 

pricha ti ne pije vodu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...