Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

@Herr

 

 

ovako!! meni skoro sve pesme soada zvuche isto!! to je zato shto ne slusham to, ili slusham veoma malo!! da si bolje preslushao i da ih obozavash, razlikovao bi i te kako!!

 

pozz

Razlika izmedju mene i tebe je sto ja ne idem na CoB temu da pricam ljudima sta ne valja u bendu koji ne slusam icon_mrgreen.gif

 

Da predjemo i preko toga, uzmimo neke hitove, dakle da li tebi Aerials i Toxicity zvuce isto ili BYOB i Question ili Hypnotize i Chop Suey?

 

Uostalom pogledaj sharkey-ev post malo iznad. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

npr. ja gotivim toxicity kao album, i album je dobar i nishta vishe!!i te pesme mogu da razlikujem! a ostalo ne....

 

ja doshao na ovu temu jer svako ima pravo da kaze da svoje mishljenje, iako nisam kompetetan ali ima isto tako i nekompetentnih na ostalim temama!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo je porediti CoB i SOAD... zato sto je ovaj prvi drugi fazon, tezi, brzi, jaci i tehnicki bolji.

No, svakom svoje... ph34r.gif

Jao, Boze, kad mi neko ko ima 15 godina prica o tehnicki tezem i psihicki jacem fazonu. Molim te, imas li nesto da kazes na temu izmirenja materijalizma sa idealizmom, sa aspekta transcedentalne meditacije?

pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, Boze, kad mi neko ko ima 15 godina prica o tehnicki tezem i psihicki jacem fazonu. Molim te, imas li nesto da kazes na temu izmirenja materijalizma sa idealizmom, sa aspekta transcedentalne meditacije?

pukeface.gif

Jao Satano! Kad neko ima 30 godina a jos je tinejdzer!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"KoRn uvek zvuchi isto, SlipKnot uvek zvuchi isto, SOAD uvek zvuchi isto..." mrzim metalce... ali MRZIM... pa jebeno MENI mejdeni zvuche isto na svakoj pesmi... ili bilo koji drugi metal bend koji NESLUSHAM, a samo ponekad imam priliku da CHUJEM... jer, oh preinteligentni i muzichki obrazovani metalci, svaki bend (dobro skoro svaki) ima svoj STIL... jednostavno svira na odredjenoj opremi, pevach ima odgovarajutje vokalne sposobnosti, furaju odredjenu vrstu muzike... i stoga uvek zvuche "slichno" pesme onome ko neslusha bend aktivno... zato chemu uopshte takvi komentari? jednostavno MRZIM to metal pozerisanje koje se svodi na spushtanje Nu Metal bendova... gonite se u kurac na vash deo foruma, pa tamo medjusobno pushite kurcheve jedni drugima da bi ostali tr00, mesto shto nas ovde smarate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wallbash.gif ja sam system slusala i to dosta..

nikad ne komentarisem bend a da ne znam o cemu pricam..

za svoj pravac oni su vrlo originalan bend..preslusala sam sve albume i zivim u okolini gde ih mnogi vole..

grupa mi se jednostavno nesvidja i gotovo..preciznije vokal.pesme koje sam navela se meni najvise svidjaju i mogu da ih slusam uvek..

a ti ne mozes da ocekujes da svi misle isto..

nisam ja rekla nikad nesto na foru-e nemojte da slusate system i korn i slipknot to nije tr00 metal..slusaj slobodno ako ti se svidja..

 

a ne brini se idem.. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

SOAD posle letnje turneje nece dugo sviratu zajedno,naime svi se okrecu solo projektima

sledeci singl je lonely day(bas autenticno)...

daron sprema projekat Scars on Broadway

shavo je snimio neke pesme sa RZA

a serj uvek ima neke svoje projekte(Tom Morelo,Tony Iommy,...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...