Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

ja sam cuo da je S.O.A.D.bio proglasen za jedan od najiritantnijih bendova, samo sto ne znam koje godine i u kojim krugovima se vrsio odabir, glasanja ili sta god.....

iskreno, i meni vec neko vreme bivaju malo po malo sve iritantniji..... u stvari onaj kretenski gitarista vuce 95%, basista i vokal po 2.5%, a onaj bubnjar se ni ne primecuje....

Hm... bubnjar se ne primecuje ako ne zelis da ga primetis ili ako ga idioti iz rezije malo stave u konacan mix sa nekog nastupa, koncerta ili sta vec... Dolmayan je u prvom planu, nosi citav bend, standardno savrseno dobro i precizno svira, a Shavo ga prati do izbezumljenja, dok Serj i Daron se zajebavaju do krajnjih granica tolerancije... mislim da je njihov nastup na dodeli MTV nagrada vise bio parodija na sve likove koji se tamo pojavljuju, nego sto je bio ozbiljan nastup, a inace zvuk na snimku je otprilike kao kad tonci sa 202ke bacaju prenos sa HITa nedelje na radio... produkacija - uzas!!!! Ma kakva produkcija, bar da iznivelisu instrumente kako treba, ne treba nista vise... neki ljudi nikako da ukapiraju sta je gitarska muzika i rade po principu koji su vazili pre 40 godina, kad je gitara bila dopuna klavirskoj i vokalnoj melodiji, a dobos se cuo jedva negde u pozadini, ako bas napregnes sva svoja culamozda ga i osetis da se nazire, ali tesko...

 

blah wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kao prvo OSTOJA ovaj bend sam prvi put cuo za vreme bombardovanja(mada sam tada slusao njihove demo snimke posto album jos nisam imao),i sigurno nije debilska grupa jer je jedna od prvih grupa koja se sutprostavila glupom americkom rezimu(zajedno sa R.A.T.M),jedino sto je Zack De La Rocha ispao debil pa se grupa raspala a S.O.A.D postoji i stvara vec 10god.Pesme im sigurno nisu debilse a i ne znam da li si ti uopste slusao ovu grupu...Mozda si preslusao Mezmerize i Toxicity i mislis to je to...prvi album ,po meni najbolji ima sjajne tesktove i muziku koju niko do tad nije cuo,jer niko ne mesa etno i rock,metal ,sta vec, i po tome su jedinsveni.mozda su u polednje vreme meksi(mada za Cigaro ne mogu to da kazem) ali i dalje system ostaje system a ne kao neke grupe koje se prodaju za malo para,pa prema tome OSTOJA mislim da nisi u pravu,bez uvrede ,ali mislim da treba da ih poslusas malo bolje ,pogotovu prvi album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poserem se na mtv pukeface.gif i na njivoh odabir zanrova za grupe i muziku i pokenjam se na onog komunistickog voditelja baruta bertau bentua ili sta vec sto ih je nazvao budalama...sistem je bio zbunjen i osramocen a serj je poslao poruku kratku a jebitacnu,daron je bio naduvan a to sto su losije odsvirali pitam se pitam sta je bio razlog ionako su ceo nastup odglumeli....najbolji momenat je bio kada su davali mic jedan drugom jer nisu zeleli ista da kazu a onda je na scenu dosao serj i sve oterao u 3 lepe evotigana.gif ...

icon_da.gifpivopije.gif

 

Dal su ti ljudi normalni, da se toliko spushtaju i vrte non-stop na mtv-shitini?! Zar takav bend da dopusti sebi da bude medju onom bagrom i samim tim postanu ko i oni?! Ne kapiram shta im to treba... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal su ti ljudi normalni, da se toliko spushtaju i vrte non-stop na mtv-shitini?! Zar takav bend da dopusti sebi da bude medju onom bagrom i samim tim postanu ko i oni?! Ne kapiram shta im to treba... no.gif

ma znas kako im puca kurac za to

neka ih slusa ko oce

oni samo dobijaju kes

za sta inace sviraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kao prvo OSTOJA ovaj bend sam prvi put cuo za vreme bombardovanja(mada sam tada slusao njihove demo snimke posto album jos nisam imao),i sigurno nije debilska grupa jer je jedna od prvih grupa koja se sutprostavila glupom americkom rezimu(zajedno sa R.A.T.M),jedino sto je Zack De La Rocha ispao debil pa se grupa raspala a S.O.A.D postoji i stvara vec 10god.Pesme im sigurno nisu debilse a i ne znam da li si ti uopste slusao ovu grupu...Mozda si preslusao Mezmerize i Toxicity i mislis to je to...prvi album ,po meni najbolji ima sjajne tesktove i muziku koju niko do tad nije cuo,jer niko ne mesa etno i rock,metal ,sta vec, i po tome su jedinsveni.mozda su u polednje vreme meksi(mada za Cigaro ne mogu to da kazem) ali i dalje system ostaje system a ne kao neke grupe koje se prodaju za malo para,pa prema tome OSTOJA mislim da nisi u pravu,bez uvrede ,ali mislim da treba da ih poslusas malo bolje ,pogotovu prvi album...

zapravo, slusao sam ih uveliko pre nego sto je izasao toxicity album, i tada su mi bili VRH bend, i mislio sam da je super to sto su politicki angazovani i njanjanja (da su bili jedni od prvih koji su se suprotstavili rezimu, nije bas - i sam si spomenuo RATM koji je to radio jos od 1990. ali nema veze to je ionako osobina koju sam davno prestao da cenim) elem, bio sam veliki njihov fan, ali, avaj, ja sam nazalost bice podlozno evoluciji pa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... bubnjar se ne primecuje ako ne zelis da ga primetis ili ako ga idioti iz rezije malo stave u konacan mix sa nekog nastupa, koncerta ili sta vec... Dolmayan je u prvom planu, nosi citav bend, standardno savrseno dobro i precizno svira, a Shavo ga prati do izbezumljenja, dok Serj i Daron se zajebavaju do krajnjih granica tolerancije... mislim da je njihov nastup na dodeli MTV nagrada vise bio parodija na sve likove koji se tamo pojavljuju, nego sto je bio ozbiljan nastup, a inace zvuk na snimku je otprilike kao kad tonci sa 202ke bacaju prenos sa HITa nedelje na radio... produkacija - uzas!!!! Ma kakva produkcija, bar da iznivelisu instrumente kako treba, ne treba nista vise... neki ljudi nikako da ukapiraju sta je gitarska muzika i rade po principu koji su vazili pre 40 godina, kad je gitara bila dopuna klavirskoj i vokalnoj melodiji, a dobos se cuo jedva negde u pozadini, ako bas napregnes sva svoja culamozda ga i osetis da se nazire, ali tesko...

 

blah wallbash.gif

ne znam da li je sve ovo bilo upuceno meni, ali pravicu se da nije...

 

jedino cu da odgovorim na ovo sa pocetka....

 

ja UOPSTE nisam pricao u kontekstu muzike ko i kako svira vec pricam o tome kako se ko vizuelno ispoljava raznim kreveljenjem i slicnim glupostima.... video sam gomilu snimaka i na svakom bubnjar ima istu grimasu na licu... kao da je paralizovan.... sto se njegovog sviranja tice, nemam ama bas ni jednu zamerku.... nadam se da si me sad razumeo/la....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se da si me sad razumeo/la....

Pa, kako Dave Grohl moze da bude zensko?!?!?!

 

Da, John je uvek smrtno ozbiljan, ali to koncentracija zahteva od njega verovatno. Gledao sam ga u nekim intervjuima i uopste nije takav, cak je mnogo veci zajebant nego sto bi se pomislilo. Ali najjaci je kad izadje u trenerci, potkusulji i sa kajlom oko vrata i oko ruke, onako dizelaski osisan na keca... icon_smile.gif

 

Naravno, prigovora na njegovo sviranje nema... icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...