Jump to content

Screenshot vašeg desktopa


Baal

Recommended Posts

pitanje za sve vas koji skidate ikonice sa dA.kako aplajovati(tj staviti te ikonice umesto windows default ikona) .png ikonice? probao sam pun kurac programa i nishta nece png :S

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje za sve vas koji skidate ikonice sa dA.kako aplajovati(tj staviti te ikonice umesto windows default ikona) .png ikonice? probao sam pun kurac programa i nishta nece png :S

Ne trebaju ti programi za to. Desni klik na standardnu ikonu, pa properties, tamo treba da vidiš opciju "change icon" i onda lepo promeniš. Ako ne možeš, onda ti verovatno treba windows themes ili windows blinds.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece tako,a i nisam lud da tako menjam ikonice pa skapao bi dok ih nebi sve promenio.treba mi program slichan IconPackageru tipa da mogu da zapakujem te sve ikonice u jedan fajl i jednim klikom da se izmene.jbg jesam lenj al' shta da se radi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zavisi koji dock koristis...

 

Mislila sam da se prvucem bez dock-a, tj. da manuelno sve odradim. Pfff...Znaci, ipak mi ne gine baktanje i sa tim.

Preporuci mi neki.

pitanje za sve vas koji skidate ikonice sa dA.kako aplajovati(tj staviti te ikonice umesto windows default ikona) .png ikonice? probao sam pun kurac programa i nishta nece png :S

 

Konvertuj png fajlove u ikonice.

 

http://www.convertico.com/

 

edit: tek sam procitala tvoj post iznad za iconpackager. Google.:D

Edited by Emilly_blacksnakE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislila sam da se prvucem bez dock-a, tj. da manuelno sve odradim. Pfff...Znaci, ipak mi ne gine baktanje i sa tim.

Preporuci mi neki.

pa objectdock ili rocketdock...

ja koristim ovaj drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam celo poslepodne guglao i nisam nashao nishta.moracu ja nakraju da iskopam nekako pack Lucid Icons za IconPackager pa tako da sredim to ko ce 300 ikonica sve ruchno promeniti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa objectdock ili rocketdock...

ja koristim ovaj drugi.

Zahvaljujem. ;)

 

danas sam celo poslepodne guglao i nisam nashao nishta.moracu ja nakraju da iskopam nekako pack Lucid Icons za IconPackager pa tako da sredim to ko ce 300 ikonica sve ruchno promeniti..

 

 

Imam tridesetak lucid ikonica ako ti znaci da ti prosledim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece tako,a i nisam lud da tako menjam ikonice pa skapao bi dok ih nebi sve promenio.treba mi program slichan IconPackageru tipa da mogu da zapakujem te sve ikonice u jedan fajl i jednim klikom da se izmene.jbg jesam lenj al' shta da se radi :D

Haha pa dobro, niko te ne tera :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ dimmu1

imam ja dobar dock, pogledaj na stranici unazad ako ti se svidja

skinuo sam upravo takav skin za rocketdock pre par minuta :] al' jbg netreba mi dock vec lucid icons onaj set od 300 ikonica po mogucnosti da je .ip da mogu da ga shibnem u IconPackager pa da nemoram svih 300 ikonica da menjam ruchno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koristim Rocketdock, babaroga ... i vrlo jednostavan za korišćenje.

 

Imam jedno glupo pitanje (bilo me blam dosada pitam) ali ... kako da uklonim jebenu Trash korpu sa desktopa?

Ne mogu nikako da je obrišem, a muka mi više da gledam 2 iste ikonice (znači jedna je desktop, druga dock).

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...