Jump to content

Eluveitie


Turin

Recommended Posts

Evo pocela sam da skidam, ali ni to downloadovanje sa rapidsharea nesto ne uspeva u poslednje vreme, narocito sa linkovima sa Mediaportala. Skine nekih 40, 50 posto i stane, uspori i nece dalje. Ili skinem pa ne radi password. Nadam se da ce ovo biti ok.

Nije to do Mediaportala sigurno, jer je to samo link ka rapidshareu. A nije ni do Rapidsharea (ja skidam redovno, i sve je OK). Verovatno je do necega kod tebe u kompu, recimo do nekog firewalla, ili antivirusa koji imas instaliran, ne znam...

 

Sve u svemu, kad vec skidas, samo javi ima li voice-over, ne skida mi se ako ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam skinula, nego juce nisam uspela novi Narsilion, skinulo se do pola i vise nece. A Mediaportal je stvarno super, svaka cast Rusima!

Ja sam skinuo Narsilion, i to bas sa Mediaportala... Odlican Narsillion.

 

Ima li voice overa na ovom Eluveitie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam. Nisam preslusala ceo album, ali mislim da nema, bar ne u prve 3 pesme.

 

Jako mi se svidjaju melodije i jedva cekam da vidim ovaj bend na Pagan Festu.

 

 

Sto se Narsiliona tice, jako su mracni i ambijentalni, mozda cak i depresivni, ali su instrumentali stvarno jako kvalitetni. Pokusacu sada ponovo da ih stavim na skidanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i meni je to bilo cudno, ali izgleda da su oni to bas spakovali u malu kutiju. Traje oko 50 minuta, to je sasvim ok. Odgledah sada i spot, prosto sam se zaljubila u pesmu Inis Mona. Predivna je u svakom smislu. Mislim da su postavili nove granice koje bi trebalo da dostignu slicni bendovi, kada su ideje u pitanju, a produkciju neka ipak komentarisu oni koji su strucniji od mene.

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pocela sam da skidam, ali ni to downloadovanje sa rapidsharea nesto ne uspeva u poslednje vreme, narocito sa linkovima sa Mediaportala. Skine nekih 40, 50 posto i stane, uspori i nece dalje. Ili skinem pa ne radi password. Nadam se da ce ovo biti ok.

Mozda je do Mozille, ako je koristis, meni se isto desavalo...Sa stand-alone download managerima i acceleratorima ide odlicno, samo treba uplatiti rapidshare. Ili ne treba...Evo fore sa FlashGet-om: http://www.warungplus.com/2008/01/22/page,...e_fg_on_rs.html

 

A u vezi benda o kome je rec, moram reci da su ispali max korektni, ceo novi album okaciti na MySpy...pardon, na MySpace i to 7 dana pre zvanicnog datuma izlaska :o Posle inicijalnog slusanja, vec mogu reci da je Slania odlican album, ali detaljnije kad preslusam vise puta, a to ce biti kad dodjem do kvalitetnijeg ripa. Ili da skidam sa MS, ovo mi deluje kao OK bitrate ? :D Mislim da cu ipak sacekati da se pojave i druga 2 albuma heh...

 

Trenutno sam, paradoksalno, poprilicno zarobljen u proslosti, slusajuci Horslips, jedan od prvih, a mozda i prvi bend cija je muzika definisana kao celtic-rock...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je do Mozille, ako je koristis, meni se isto desavalo...Sa stand-alone download managerima i acceleratorima ide odlicno, samo treba uplatiti rapidshare. Ili ne treba...Evo fore sa FlashGet-om: http://www.warungplus.com/2008/01/22/page,...e_fg_on_rs.html

Cek, jel ovo samo za to da bi se moglo downloadovati FlashGetom, ili ima neka fora da se zaobidje cekanje na RapidShareu, tj. nedostatak naloga? Jer ako se vec ima nalog, moze se skidati Flashgetom i tako i ovako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Apeiron:

 

Mislim da se ovo odnosi cisto na download FlashGetom, bez naloga. Znaci, ostala ogranicenja ostaju, samo sto dobijas mogucnost da zaobidjes downloader Mozille...Javi sta si uradio, ako se odlucis...Trebalo bi da radi i to ne samo na Rapidu, vec i ostalim sharing serverima...

 

Hvala za link :pivopije: Sad cemo proverimo...

Edited by EnKi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Apeiron:

 

Mislim da se ovo odnosi cisto na download FlashGetom, bez naloga. Znaci, ostala ogranicenja ostaju, samo sto dobijas mogucnost da zaobidjes downloader Mozille...Javi sta si uradio, ako se odlucis...Trebalo bi da radi i to ne samo na Rapidu, vec i ostalim sharing serverima...

 

Hvala za link :pivopije: Sad cemo proverimo...

Znas kako, meni je sasvim OK downloader Mozille, tako da... Pomislih da mozda ne zaobilazi Rapidshare cekanje izmedju downloada, ovako, nije mi toliko bitno da se zezam sa tim.

 

Javi kad skines album, kakav je zvuk... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Uh, nabavih konacno oba album da cujem oko cega tolika frka oko ovih, poceo sam logicno sa Spirit i posle par slusanja mogu reci da sam prezadovoljan. Kompozicije su zanimljive, trad instrumenti rade radnju, melodeath delovi daju valjanu dinamiku – sve na mestu. Mozda je rano, ali mislim da me prvi utisak ne vara – ovaj bend je trenutno u vrhu ovog zanra. I uzivo su dobri, videh par snimaka, ne znam sta bih dao da nam je ona turneja svratila. Apsolviracu jos ovaj Spirit ovih dana pa se bacam na Slania, inace intervju sa njima u sledecem Msu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko za Eluveitie - Live At Ragnarok Festival_2007, evo:

 

http://depositfiles.com/files/4151340

 

Video traje dvadesetak minuta i sadrzi sledece pesme:

 

An dro

Your Gaulish War

Song Of Life

Lament

 

Razvalili su!

 

 

Jos nesto za download...

Sa albuma Slania, megahit ;) Inis Mona: http://rapidshare.com/files/92565583/e-im.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...