Jump to content

Abonos


fikus

Recommended Posts

Tu je RADEGAST, salji mu slobodno sva pitanja na PP.

Htela si da kazes: salji JOJ sva pitanja na pp? icon_cool.gif

 

Pozdrav za Abonos starce, valjda sve izadje na dobro sa ovim izmenama postave (ako bude cool kao sto je ova slika, bice super) pivopije.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htela si da kazes: salji JOJ sva pitanja na pp? icon_cool.gif

 

Pozdrav za Abonos starce, valjda sve izadje na dobro sa ovim izmenama postave (ako bude cool kao sto je ova slika, bice super) pivopije.gif

Ne bih sada da demistifikujem, u svakom slucaju bilo zensko ili musko, mislim da je to kompetentna osoba za sva pitanja. Ali, dragi prijatelju, ako bude ono cemu se nadam, tj. da mi pederi sa EXITa uskrate akreditacije jer nisam clan DS-a, bojim se da ce Abonos ostati bez moje podrske. Znas i sam kako je....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih sada da demistifikujem, u svakom slucaju bilo zensko ili musko, mislim da je to kompetentna osoba za sva pitanja. Ali, dragi prijatelju, ako bude ono cemu se nadam, tj. da mi pederi sa EXITa uskrate akreditacije jer nisam clan DS-a, bojim se da ce Abonos ostati bez moje podrske. Znas i sam kako je....

DS? Zar EXIT nije bio Ligino igraliste ... kaj ne? A liga i DS se vole kao zadruzni konji ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, moze Marija da nadje nekog ko se razume u pro sminku a voljan je da to radi za DZ pa da je sminka za slikanja i nastupe ili mozete jednostavno da se pomirite sa cinjenicom da je lepa i ovako...

No, ma koliko vizuelny dozivljaj bio bitan, zvuk je bitniji a tu tek treba da se pokazu sa novom postavom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, dragi prijatelju, ako bude ono cemu se nadam, tj. da mi pederi sa EXITa uskrate akreditacije jer nisam clan DS-a, bojim se da ce Abonos ostati bez moje podrske. Znas i sam kako je....

Eh da, jebiga. Tako je to na ovim prostorima, nikad profesionalizam, uvek veze+poznantsva+politicka opredeljenja...

 

A sto se Marije tice, ne razumem cemu ova prica o njoj... Ona slika sasvim cool izgleda, oni su jedan od retkih bendova ovuda koji vodi racuna o vizuelnom izgledu (fotografije, logo, dizajn covera i sl. - kad se vec pojedinci iz benda bave tim poslom, tako i treba da bude), a sa druge strane, i mene vise zanima kako ce Srdjan pevati u Abonosu, tj. ko ce vec pevati Laliceve delove...

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ce ovo zvucati totalno novo i sveze posto je Srdjan totalno drugi tip vokala, mada mislim posjednako dobar samo drugaciji. Da su hteli jos jednog Vladu zvali bi Daniela iz PoSa icon_smile.gif

Marija je jaaako lepa (me drooling) i meni se njena sminka dopada a vizualni identitet benda je jak i meni se sa strucne strane (studiram nesto sto bi kod vas bilo grafika knjige) jako dopada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo pa ljudi. Ja nisam kritikovao. Ja samo kažem da je baš trebala manje da se šminka pa bi izgledala još lepše. Abonos se uvek dokazivao kao bend sa dobrim vokalima, znači da su muzički na vrhu i tu im nafrakani ljudi koji imaju izgled ni ne trebaju. A Marija je i lepa i ima super glas i fenomenalno svira klavijaturu i i i i. Šta će nam više? Svi me shvatili pogrešno, jadan ja. orangelistening.gifpivopije.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto vi je sajt na amerikanskom ?

Pa da bi razumeli ovi ljudi sto gledaju iz inostranstva, da bi mogli da kontaktiraju bend i da zakazuju svirke. Pa nije ni cudo sto Abonosu pisu iz Amerike, Meksika, cele Evrope.

 

  osto de tuta bugarin reprezentativi vol Sofija? V stadionu Lokomotiva di Whitesnake ce bidne Abonosa...

 

Nece na stadin od Lokomotiva, to ti je kao Vozdovac, nego na stadion od Levski!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...