Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Ma pola dana sam se prepucavao sa njim,zapeo ko pijan za plot.Inace Stilo sa 3 vrata je fantastican,sa 5 mi je katastrofa

 

Slazem se :pivopije:

 

Ja cam mislim da i ne postoji Abarth sa 5 vrata, mislim ko jos pravi sportsku masinu sa 5 vrata...mada mozda gresim.... ali u svakom slucaju ovaj sa troje je prelep a onaj sa troje je uzasan, a karavan jos ruzniji.

 

Inace Heartbreeder, vidim preko puta tebe uvek parkiran Focus II, prelep auto, a lik ga izgleda gazda bas slabo vozi stalno je parkiran, A inace kod njega, a i kod one Impreze kraj njega, zaprepastilo me je i uzasnulo to sto vidim da nazad imaju dobose :( PA to su automobili noviji i moderniji od moga, a opet ja imam napred samoventilirajuce a nazad obicne diskove, a ova dva modela dobose kao na Yugu :( A inace jedva cekam da sad izadje Focus III pa da dvojci padne cena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mondeo je prelep i tu nema shta puno da se mrsi....

 

Lep,lep, nema sta!

 

Udri mu neke spojlere, obrvice i to...

 

Mada kad pogledas, i ne mora, dobar je i ovako...

 

Mozda neka tamnija stakla za nijansu..

on vec ima abarth branike,koji su malo dublji od standarnih,sajtne abarhth takodje...

 

a shto se tiche spojlera i obrvica to je neshto shto najvishe mrzim...

ja ne dajem dinar na to...

a folije tesho da cu stavljati tamnije od ovih poshto ni to ne volim...

 

za razliku od ove slike,auto je patosiran,i branik je malo chuknut :D ...

 

naruchio sam neshto preko e bay-a za jako smeshne pare....

brembo_granTurismo-lg.jpg

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodge ram je extra udoban, jako popularan medju farmerima/gradjevincima, ali sto troooosiiiii.. strahota.. definitvno najljepse izgleda u odnosu na ostale kamione. vozikala sam se u par modela, stvarno je ok - ali ne bi smjela s njim na autoput.. : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodge ram je extra udoban, jako popularan medju farmerima/gradjevincima, ali sto troooosiiiii.. strahota.. definitvno najljepse izgleda u odnosu na ostale kamione. vozikala sam se u par modela, stvarno je ok - ali ne bi smjela s njim na autoput.. : )

 

Meni je ubedljivo najruzniji...

 

Svaki dodge mi je odvratan osim vipera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ih znas i ti sta valja :D

 

nemoj zezati, stealth nije los..

auta manje vise (kalibar, durango i sl. sranja), ali kamioni su im pravljeni bas onako za globalno zagrijavanje. : )

i za rat u iraku.

 

i nego sta nego terensko vozilo, samo sto su njima tereni - autoputevi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kude ti se denula slika nissana GTRa?

chitao sam da je ostavio iza sebe na nirburgringu par ferrarija,porshea i joshe neke bmw emke...

s'obzirom da kazu da ce koshtati maje od 50 000 jura,mislim da ce oduvati konkurenciju...

 

inache njegov prethodnik skyline GTR je moj omiljeni auto i kad bi ga napravili sa volanom na levoj strani,sve bi prodao i kupio ga... :D

 

r34_1.jpg

r34_2.jpg

Nissan_R34_Skyline_GTR.jpg

R34GTR.jpg

1.jpg

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima samo burazer od tetke snimak na telefonu sa nekog parkinga na Kopu kada smo driftovali malo. Bilo je do jaja. Ako ga nahvatam, prebacicu na komp. Tada je naravno samo zadnja vuca radila ;)

 

A za offroad cemo tesko da se iskombinujemo posto je u hilux u cacku a ja u bgu. Jedino ako budes u februaru planirao da ides na kopaonik, tada cu biti tamo... ili tek posle junskog roka... ;) tada cu moci da ga uzmem na duze vreme.

 

Taj burazer od tetke ima nivu i trebalo bi da dodje na kop u februaru tako da ce biti zanimljivo...

 

 

Jebem ti x5 kad ne moze onuda da prodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak sam se i na stazu peo. Nisam naravno stigao do vrha... :)

 

Znas kad je lik isao sa Ladom na Kopaonik i sad bilo sve zavejano.BIla je kolona jer su se delili lanci za vozila i tip sa Ladom obidje celu kolonu na usponu i onako iz zajebancije ga pita 'jel i meni trebaju lanci?'

Posle se napravio pametan i isterao Ladu do kraja staze pa su ga prijavili :)

A inace prva serija Chirokija je koristila donje pogonske sklopove od Lade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezaš ?!?

 

Viš to nisam znao...

 

Što bi sad Ameri uzimali tehnologiju od Ruja, kad je sve to "low tec" i kad ih toliko vole???

 

Pogledaj npr avione(sorry for off)

 

Avionics (avio-electronics) je neprejebiva u amera, ali zato ruje u svojim avionima imaju mehaniku ko svajcarski satovi...

 

Pogodite koji ce bolje da pretrpi udar groma??? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg,Ruski putnicki avioni ne znam kakvi su,ali vojni su definitivno najbolji na svetu.Ne znam dal znas ono kad su Ruski bombarderi bili uoceni tek kad su stigli do Engleske...

Sto se tice terenaca,pazi to lose se definitivno bolje pokaze od ovog sa elektronikom.Jbt danas gledam Porse Cayen na bukvalno ravnom ne moze da krene jer ima elektronsku redukciju i blokadu.

 

Mislim da je to posredstvom mehanike mnogo upotrebljivije.Imas rucicu,pomeris je unapred i kraj,a ovu za blokadu povuces nazad i bog da te vidi.

 

Evo snimka

 

Mislim,kenjaju ljudi-lose gume.Kurac,ako mu za ovo trebaju gume za teren onda je svaka diskusija o njegovoj prohodnosti suvisna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...