Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

To su dva babaroga auta! :red:

 

M3-jka je oduvek bio pojam za sebe, rasan trkač.

 

A CLS mi je omiljeni Mercedes, rado bih ga posedovao uhh. Prelepa kupe limuzina, avangarda!

S' tim što bi mi više odgovarao 320 CDi motor. Ovaj osmocilindrični benzo, guta gorivo k'o đavo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vudu

 

Pa kako da znam da je A4 kad je prednji kraj IDENTICAN a5, a zadnji se ne vidi jasno , mada pretpostavljam da se A5 da lakse pomesati sa R8 (nego A4) , po nekoj logici..

 

@Josif

 

Brate do jaja , daj sredi neku voznju :))

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U CLS-u ili u ovim terencima?

Mada lakse bi bilo za CLS,iscimao bi mozda ortaka,posto to najvise vozi njegov cale,on vozi LC Prado :)

A sto se tice terenske voznje,tu je Niva pa ako se nekad budemo videli pasce probna voznja po oranju i kanalcinama za sve zainteresovane :)

Da vidite kako nije adrenalin sve u brzoj voznji :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Visarionovic

 

Do jaja je ova niva, mada i ona ima skoro pa niskoprofilne gume za neki zesci offroad gledano :)

 

Inace , offroad je do jaja, gledao sam neke amere na discoveriju (emisija Rides), sa nekim modifikovanim dzipovima, ludilo sta rade, preko kamenja, blata itd... imaju cekrke napred, pa kad se zaglave , onda se njima izvlace...

 

Hvala na ponudi

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Масерати Кватропорте ... не постоји за џабе песма ''Центрифуга'' ... све паре одлазе у Београд. :no:

 

Него, је л' видесте нови Рено Шерпа? Смешног ли имена, француски Хамер - грдосија неопевана од аута!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гарант је том Русу курчић омалени, па жели то да компензује овом џиновском и нефункционалном кантом. :da:

 

 

... комплекси су ЗАИСТА чудо.

Edited by Вуду Соло Соул

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deluje mi pomalo zamaskiran, ne verujem da će imati bočnu lajsnu na vratima ... nema šanse, to je totalno out.

 

Meni fino izgleda sama kontura ove kupe limuzine. No, čekamo komplet fotke da se pojave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vudu:

 

Ne verujem , ako je platio da mu se nadogradi hummer, sigurno je platio (I u onom slucaju koji si pomenuo) da mu se nadogradi nesto drugo :) :) :)

 

Ako je to slucaj, sto me zaista ne zanima LoL

 

Inace lepa ova panamera, ima bas kul izgled i liniju, a zadnj kraj (ovo spustanje kod zadnjih vrata) mi lici na dodge chargara novog isti nagib po mom misljenju

 

2007-Dodge-Charger-SRT8-Super-Bee-SA-1280x960.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Rout

 

Toliko misljenja ima da prosto zbunjuju!!! Postoje likovi koji cene i vole Francuze (Citroen, Peugeot - taj fazon), onda postoje likovi koji cene Nemce (znaci Audi, znaci Mercedes, znaci BMW, znaci VolksWagen,..), onda postoje likovi koji gotive Italijane (Fiat, Alfa, Lancia, .. bla, bla, bla), i tako dalje i tako dalje... Svako hvali neko svoje ubedjene i prepricava ti neka svoja iskustva. Boring. Isto kao i sa teretanom. Milion misljenja oko iste stvari!! Naucio sam da saslusam svakoga, ali zadrzavam svoje misljenje :) :)

 

Znaci ja bih vozio nekog jakog velikog dizelasa tipa BMW 5, Audi A6, Passat 2.5/3.0 TDI ili 2.0 TDI/HDI u automobilu srednje klase GOlf V, C4, A3, 207,..

 

Ali ipak bih najradje vozio benzinca BMW 1800cm3 140PS. Znaci 318 Ili 116 1600cm3 120PS. Kao ovaj dole :) :)

 

 

bmw-118d-world-green-car-award.gif

 

Cuo sam da mogu da se nadju do 10 000E stari 3 godine :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar ti ja nisam rekao da isprobas sto je vise moguce automobila pa da sam vidis sta tebi odgovara i prija, da vidis kakav budzet imas, da li ti je bitno kako taj automobil drzi cenu, da sagledas sve aspekte koji su TEBI vazni. To je isto kao i gitara. Nema nista gore nego kad neko pita kao "imam toliko i toliko para sta mi preporucujete" a jos je gore kad ljudi pocnu da preporucuju. Sam odes i pogledas sta se tebi svidja, bacis sve to na papir i to je to.

 

Kada pogledas nekako svi su u pravu, samo sve zavisi koja je tvoja situacijqa i sta te zanima. Evo recimo italijani, Fiat je jako jeftin i daje dosta za te pare koje das, moj stric je kupio Stilo JTD karavan star 3 godine za samo 7000i on je prezadovoljan. Imam i jednog prijatelja koji vozi Pezo 406 HDI i koji je do sada potrosio citavo bogatstvo na odrzavanje, ali opet i pored toga kaze da bi samo PEzo vozio jer je udoban, mekan, lep..... jbg svako ima neka svoja merila. Evo ja recimo volim nemacke automobile, sama cinjenica da je nesto napravio nemac meni uliva samopouzdanje, volim taj njihov "hladan dizajn", da automobil izgleda kao "odlivak" nekog teskog metala, jednostavno a ubitacno. A da ne spominjem kako mi se dopada sto nemci, pogotovo Audi i VW jako dobro drze cenu. Evo ako bih sad prodao mog Golfa dobio bih minimum onoliko para koliko sam ja dao za njega, a za odrzavanje sam potrosio 0 dinara. To je kod francuza recimo nemoguce.

 

Opet kazem, sve je stvar sta neko LICNO vise preferira i sta mu je bitno, isto kao i gitara. Secas se koliko je kenjaze bilo kad si ti kupovao procesor, svi su kenjali ne kupuj taj Boss, ali ti ih nisi poslusao, otisao si, probao, svideo ti se, kupio si i prezadovoljan si. Tako i kod automobila, ne slusaj nikoga, znas sta ti se svidja, odes, pogledas, kupis i uzivas :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra su oba automobila. Mozda bih se pre odlucio za Hondu zbog toga sto se ne kradu toliko kao Nemacki automobili.

 

Videh ovo cudo pre par dana na ulici:

59559817_df5bb30afa.jpg

59559818_4f77dbbdae.jpg

BMW X6

 

Svidja mi se kako izgleda.

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno receno meni je ta Honda bas bas ruzna, lici na neki frizbi ili spejs satl. Iako je BMW serije jedan najruzniji od svih BMW automobila, ipak bih ga radije posedovao nego tu Hondu. Kada vidim taj automobil na ulici vec ocekujem da za volanom vidim Seku Alexic ili nekog slicnog turbo folk shabana jer mi je auto totalni kicast ..... sorry to je samo moj ukus, mozda se drugima svidja. Ja volim konzervativniji dizajn, recimo restilizovani Focus mi je mnogo lepsi od ovog cuda...jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste malo kicast Honda Civic, ima par detalja koji mi se ne svidjaju uopste. Ali je u sustini (meni barem) OK. Focus redizajnirani je strava, vidjao sam na ulicama i neke malo jace verzije. Mnogo dobar automobil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...