Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Kada smo vec kod Audi-a, videh pre par dana R8. Kakav automobi!l Stvarno je strava.

 

Jel' ono na fotografiji treba da bude R4 ili su ovi likovi sa b92 samo stavili sliku R8-ice?!? nekako mi totalno isto izgleda kao R8.

 

Ranije nisam nesto gotivio Audi, ali su im sada modeli stvarno dobri. Favoriti su R8 i A5. Treba ja mislim da izadje i A7 koji ce da bude konkurencija BMW 6-ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добра је ова риба што се чепила на хауби стојадина. :da:

 

Pogledajte sta je pravi jebacki automobil, Nemci su ZAKON

 

http://www.b92.net/automobili/vesti.php?nav_id=316403

 

Значи критичари тврде да је тетејац ''пооштрени голф.''

Можда, не знам, ал чињеница да се јако слабо продаје у Европи ... људи из Аудија нису такав пласман очекивали.

 

Но, видиш - планирају да га лансирају тек 2013 године.

 

 

. Treba ja mislim da izadje i A7 koji ce da bude konkurencija BMW 6-ici.

 

А7 је замишљен да буде конкуренција Мерцедесу ЦЛС. Значи сегмент купе лимузина.

 

BMW шестица то није, она је гранд туризмо. Али и BMW такође спрема купе лимузину, како би и он био конкурентан.

Edited by Вуду Соло Соул

Share this post


Link to post
Share on other sites

А7 је замишљен да буде конкуренција Мерцедесу ЦЛС. Значи сегмент купе лимузина.

BMW шестица то није, она је гранд туризмо. Али и BMW такође спрема купе лимузину, како би и он био конкурентан.

 

Ja sam negde procitao da ce da izadje i GT verzija A7-ice. Odavno sam to procitao, pa je moguce da su odustali od toga i samo izdaju kupe sa cetvoro vrata.

 

:pivopije:

 

B O L E S T ! ! !

 

Pogledajte posebno preradjenu BMW seriju 6 na dnu strane

 

:enjoy:

Ovi ga preterase :rolleyes:

 

 

Prve fotke novog Renault Megan-a

59680021_276c453d50.jpg

59680024_654cf6dd26.jpg

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, užas.

 

Ja se sjećam kad se pojavila nova Opel Astra, prije koju godinu, tad nisam ni vozio niti gajio osjećanja prema Opelu, gledam ja i kontam, "stil je spoj (američkih) '50-ih i '80-ih, masivan auto, hromirani dijelovi, zanimljivo, ali, šta im je koji q trebalo sve to, prošla Astra je baš simpatičan dizajn...", i u redu. Znači, nije mi se svidjelo. A onda poslije šta se sve pojavilo u to vrijeme i opet mi ta Opelova linija dođe najljepša. Francuzi svi redom su kritični. Merc nešto izvodi isto čudno, jedino Audi ne odstupa previše, na kraju krajeva, drago mi dođe kad na ulici vidim Logana. No dobro.

:)

 

Za jednog redovnog posjetioca teme:

0079007.28.jpg

 

Čitava galerija: http://www.net.hr/galerija/auti/402_street...e_grobnik_2008/

 

A pobjednik na Grobniku je:

 

15~1.JPG

 

Siniša Basta iz Gradiške, u finalu sa vremenom 11.1 uzeo Kostadinovića (Audi RS4, problemi sa mjenjačem).

U Kadettu su dva čipovana motora 2.0 16v (c20xe) + nitro.

 

kadettbimoto01kq8.th.jpg kadettbimoto02zh4.th.jpg kadettbimoto03hp6.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prve fotke novog Renault Megan-a

59680021_276c453d50.jpg

59680024_654cf6dd26.jpg

Ne mogu da verujem da su od guze "napredovali" na ovo. Pa ovo je astra na steroidima ( veci tockovi i ulraruzna hauba, pezoove stranice napred). Ne mogu da verujem da nisu provalili da je u meganovom slucaju greska ne u dizajnu, vec u ceni. Guzonja je bio prelep.Ne znam ko je vlasnik koje marke, ali nesto kontam, citroen je nova zvezda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Megan mi je preruzan, jos ruzniji opd pethodnog koji je bio MEGA(N) RUZAN!!! Postavio je postulate ruznoce. Inace Renaultovi automobili iz 90-h su mi mnogo lepsi od ovih novijih modela

 

Realno nije najlepsi, ali nije ni ruzan. Cudan je! Meni je i nova Renault Laguna kada je izasla bila odvratna, ali mi se vremenom sve vise svidjao. Sada mi je to odlican automobil. Ali ipak najvise gotivim Nemce, sto se dizajna tice :rockdevil: Jednostavni su, ali opet mnogo dobro izgledaju (npr. Audi)

 

:pivopije:

993185alfaromio1bw8.jpg

 

;):)

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW i Audi imaju najlepsi dizajn, VW je malo usrao sa Golfom V i VI, mada ovi Passat nije los. Pored ovih nemaca spomenuo bih i Alfu koja ima vrhinski dizajn, ali jbg nemam bas poverenja u kvalitet tih auomobila...

 

A Francuzi bolje da prave ono sto znaju, to jest pomfrit, parveme i vina, a autombile neka ostave onima koji znaju da ih prave :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U da i Alfa ima stvarno odlican dizajn. 8C Competizione su vrhunski odradili, a svidja mi se i Alfa Romeo GT. Brera mi se nesto preterano ne svidja, zadnji kraj posebno. E sada sto se kvaliteta tice, cuo sam mnogo losih stvari o Alfama. Da li je to stvarno tako ili ljudi samo kenjaju ne znam.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U da i Alfa ima stvarno odlican dizajn. 8C Competizione su vrhunski odradili, a svidja mi se i Alfa Romeo GT. Brera mi se nesto preterano ne svidja, zadnji kraj posebno. E sada sto se kvaliteta tice, cuo sam mnogo losih stvari o Alfama. Da li je to stvarno tako ili ljudi samo kenjaju ne znam.

 

:pivopije:

 

Pa ne znam, ali evo jedne situacije: moj prijatelj je dobio odlicnu ponudu za kupovinu neke Alfe, u pitanju je bio neki od novijih modela ijako se dvoumio da li da je kupi, a posto ima prijatelja koji drzi Alfin servis i prodaje delove, odluci da se posavetuje sa njim, da mu on kaze nesto vise o tom modelu. I znas sta mu je lik rekao? - Lik mi je rekao sledecu stvar: "jeste da ja zivim od Alfi, ali mi u zivotu nece biti jasni ti ljudi koji je kupuju, taj automobil se uzasno kvali a uzasno su skupi delovi tako da mi ni malo nisu jasni ti ljubitelji Alfe". I naravno ortak odustao od kupovine automobila, sto se posle ispostavilo kao ispravna odluka (da sad ne pisem i zasto)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada sto se kvaliteta tice, cuo sam mnogo losih stvari o Alfama. Da li je to stvarno tako ili ljudi samo kenjaju ne znam.

 

U principu kenjaju. Alfe se kvare k'o i ma koji prosečni drugi automobili.

 

Alfa 159 se na opsežnom testu izdržljivosti pokazala kao izrazito pouzdan & kvalitetan auto.

Jedino su delovi nešto skuplji, naročito za starije Alfe u poređenju sa konkurencijom ...

 

Zadnja nekvalitetna alfa, po kojoj marka nosi neopravdan imidž je 155. :da:

Kompaktna 147-ica se takođe odlično pokazala, po kvalitetu u rangu sa Golfom.

 

EDIT: Routasidane, ovde očito ima neke telepatije. Evo već treća tema za redom, kako postujemo u istoj minuti! :)

 

:pivopije:

Edited by Вуду Соло МЕ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasan taj novi Golf!?! Meni on vise izgleda kao facelift postojeceg Golf V nego kao neki novi Golf. Ali i pored toga verujem da ce da bude to dobar automobil, kao i skoro svi VW.

 

Meni je keva novi Scirocco:

vw_scirocco_2008_01.jpg

 

Stvarno su ga dobro odradili. Sve vise pocinjem da gotivim VW.

 

 

Pogledajte ovo:

 

56-lamborghini-lm002.jpg

 

Izvinjavam se ako je bilo ovo vec. Lamborghini LM 002. Nije nesto lep (kao i vecina kola iz 80-ih) ali je zanimljivo, posto je Lambo u pitanju ;)

 

Bila bi fora i sada da izdaju terenca

 

 

:pivopije:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nesto lep (kao i vecina kola iz 80-ih) ali je zanimljivo, posto je Lambo u pitanju ;)

 

Bila bi fora i sada da izdaju terenca

 

Pa Lamborgini je u pocetku bio samo fabrika traktora, mislim da ih cak i sada proizvode tako da im ta tematika offroada nije tako strana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

 

Znam da su pravili nekad samo traktore. Skoro sam video na Kosutnjaku Lamborghini traktor, mislim da pripada JKP-u. Likovi koji su ga vozili su se izivljavali sa njim :D Vozili su ga kao da je Gallardo u pitanju a ne traktor :lol:

 

:pivopije:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...