Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Heheh Ruto, na ovoj drugoj slici sa Mazdom si ispao k'o Knele kad je bio živ. ;)

Ono, podzemna garaža, poza u koju si stao, bele patike ...

 

Inače meni se Golf četvorka, po dizajnu, mnogo više dopada od petice.

U stvari IV generacija je jedini Golf koji mi se uopšte i sviđa po dizajnu.

 

Vidim, preferiraš automobile crvene boje. Isti slučaj i kod mene. :pivopije:

 

Okačiću ovih dana slika Alfe Romea 164 koju sam sam zaradio Btw ... samo da uvatim dobru pozu i vremena.

Nažalost ona nije crvena ...

 

EDIT: Pre nego što sam konstatovao da voliš red cars, uskočio si mi u post. hahah telepatija - čitam tE! :)

Edited by Вуду Соло МЕ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se bas svidja zadnji kraj kod cetvorke, mnogo je lepsi nego kod petice, ili sad sestice. A crvena boja je zakon, nema tog automobila kome crvena ne stoji dobro.

 

@Vudu Solo: ovo je slikamno ispred Cat Cluba, motela - javne kuce. Tu sam ispred drzao automobil da mi ga neko ne bi dirao, niko se ispred tog kluba nije usudjivao da dira djunte :D

 

Meni je Glf petica po voznim karakteristiokama zakon, fantazija. Ali je brate ruzan, izgleda kao da ga je neki koreanac iz Daewooa dizajnirao :( Zato cu i da predjem na Audi ili Passat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je dobar, ali ga je vreme pregazilo.... jbg. Bez airbagova, krhka konstrukcija, ne dao ti Bog da se sa njom negde slupas

 

A ovaj beli Golf danas ima 21 godinu i idalje je dobar automobil, vuce kao besan, sestra ga vozi.

 

Inace jako volim crvene automobile

 

Ja sam imao crvenu Mazdu...

A jednog Golfa, od caleta, sam slupao...zavrsili kum i ja na krovu...srecom pa nam nista nije bilo, a auto skrsen...za par centimetara smo promasili gvozdenu banderu(naleteli nalet, pala kisica) A moj stari mercedes bio na popravci pa sam zato uzeo od caleta golfa i zapalio za Suboticu...

 

iduce godine planiram uzeti neki auto...i dvoumim se sta da uzmem...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vudu Solo: ovo je slikamno ispred Cat Cluba, motela - javne kuce. Tu sam ispred drzao automobil da mi ga neko ne bi dirao, niko se ispred tog kluba nije usudjivao da dira djunte :D

 

Meni je Glf petica po voznim karakteristiokama zakon, fantazija.Ali je brate ruzan, izgleda kao da ga je neki koreanac iz Daewooa dizajnirao :( Zato cu i da predjem na Audi ili Passat

 

Pa i za Kneleta se pričalo da voli da posećuje ''sumnjiva mesta.'' ;)

 

Nije valjda da si čuvao kola sve vreme, dok je ortak ''radio radnju ?'' :)

 

A možda ste i naizmenično stražarili i sojke barili, heh.

 

- Slažem se, zadnji kraj Golfa Petice je odvratan.

Tu se čak i moja devojka slaže sa mnom, obzirom da ga je njen ćale nameravao uzeti. Isti korejanac, fuj!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E brate bolje da si mi rekao, poput El Karnisera, da licim na majmuna nego na Kneleta :( A slikano je danju, a ruje se preko dana odmaraju jer obicno rade trecu smenu :D

 

To je bio najbezbedniji parking u kraju, kola parkirana tu se ne diraju :D

 

Uh kako sam gazio tu Mazdu, dusu sam joj izvadio i onda je prodao :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh kako sam gazio tu Mazdu, dusu sam joj izvadio i onda je prodao :lol:

 

Isti slucaj, gde sam sve isao sa njom...onda poceli da riknjavaju delovi(imala vec godina) a delovi nisu bas jevtini...a nisu ni nasi putevi za tako niska auta, amortizere sam vrlo brzo morao promeniti...

 

Sad se bas voumim, da li da kupim neki auto na prolece...ili da ulozim pare u posao...mislim da cu ipak uloziti u posao, da se jos zaradi i obrce...a auto neka ceka...

A ne znam ni sta bih uzeo...mudrujem...eh...

 

A kad sam prvi put sa mazdom dosao po tadasnju devojku, jos je ja oprao, da se sija, taman sam se osisao na vrlo kratko, nabio suncane naocare...a njena majka izasla iz kuce...i kaze joj kad me videla, ovaj tvoj je neki mafijas :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E brate bolje da si mi rekao, poput El Karnisera, da licim na majmuna nego na Kneleta :( A slikano je danju, a ruje se preko dana odmaraju jer obicno rade trecu smenu :D

 

MunZe KonZa! :)

 

- Ma kude treća smena. Jel' si čuo šta peva Mina Kostić ? ''Danju, noću - uvek hoću...''

 

 

Ja ili cu da vozim Aston Martina ili cu da pesacim ceo zivot.

 

Eh, i tata bi sine. :da:

 

Al' kad se nema daj šta daš! Meni je sa Alfom ekstra, nikad nisam imao veći kvar jedino što troši k'o Satana. :red:

Pa stoga često mažnjavam ćalcu Škodu 125L.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fenix: hahaha, deluje kao pucacki automobil, a uopste nije! I uzasno je nizak, kacio sam sve ivicnjake. Delovi su brutalno skupi, za manje od godinu dana u nju sam ulozio 1000 eur, a onda sam popizdeo i prodao je. Moja je bila lepa, ocuvana limarija, pa kad se ispolira..... perverzija. Ali nije mi los ni ovaj Golf.

 

Inace te mazde imaju bag sa svetlima, umeju ponekad da se sama od sebe spuste i ostanes u mraku dok se ne snadjes i pritisnes dugme :D

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fenix: hahaha, deluje kao pucacki automobil, a uopste nije! I uzasno je nizak, kacio sam sve ivicnjake. Delovi su brutalno skupi, za manje od godinu dana u nju sam ulozio 1000 eur, a onda sam popizdeo i prodao je. Moja je bila lepa, ocuvana limarija, pa kad se ispolira..... perverzija. Ali nije mi los ni ovaj Golf.

 

Inace te mazde imaju bag sa svetlima, umeju ponekad da se sama od sebe spuste i ostanes u mraku dok se ne snadjes i pritisnes dugme :D

 

jeste, nizak auto...kad se penjes , moras paziti...pa ukoso, uh...

I ja sam spucao dosta para na nju pa sam je prodao...

 

A kad su ubili Djindjica, idem ja nocu sa poslovnog puta...kad me zaustave panduri...pa me pita kako sam uvezao auto...a ja ga gledam, kreten, neka pogleda u saobracajnu, mislio da je auto nov, ha ha...a na prednjem sedistu aktovka..pa me pita sta ima, da nema para...ja mu kazem, da su tu papiri za firmu...i da imam punu aktovku para, ne bih se sa njima zezao i vozao se...

Naravno, odmah sam morao otvoriti, ako i gepek...

Tih dana sam isao i za Suboticu, naravno, uvek sam zaustavljen, pretres, pa gepek, gde ised...kao da sam teski krimos...eh...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod te Mazde je bila jaka fora sto se gepek otvarao na dugme koje je bilo unutra pored sedista, taman pored dugmeta za rezervoar. Jaka fora.

 

Kada sam prodao tu Mazdu napio sam se kao stoka, naravno od srece sto sam se otarasio bede. Cak sam hteo da odem u crkvu i zakunem se da nikad vise japanski automobil necu kupiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod te Mazde je bila jaka fora sto se gepek otvarao na dugme koje je bilo unutra pored sedista, taman pored dugmeta za rezervoar. Jaka fora.

 

Kada sam prodao tu Mazdu napio sam se kao stoka, naravno od srece sto sam se otarasio bede. Cak sam hteo da odem u crkvu i zakunem se da nikad vise japanski automobil necu kupiti

 

Meni je burazer prodao auto...pa smo otisli u pivnicu na mesano meso...i par piva...jedva sam usao u njegov auto, koliko sam se najeo :)

Pa delovi su skupi, ja sam je trebao voziti godinu dana i prodati(to mi je buraz od koga sam auto kupio i predlagao) ali ja je ganjao tri godine, nisam nesto ni odrzavao...pa posto je imala godina, poceli delovi da odlaze...Mada, motor je nepoderiv...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam prodao tu Mazdu napio sam se kao stoka, naravno od srece sto sam se otarasio bede. Cak sam hteo da odem u crkvu i zakunem se da nikad vise japanski automobil necu kupiti

 

Gde bre da se zakuneš? :) Loše li bi ti bilo sa ovom Mazdicom:

 

2ndgen_Mazda6_4.jpg

 

mazda6_back.jpg

 

 

:rockdevil: :rockdevil:

Edited by Вуду Соло МЕ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je moj kucni ljubimac :D

Golf.jpg

 

Lep automobil :pivopije:

Koji je motor u pitanju? Vidim samo da je SDI ali se ne vidi kubikaža! I moj ćale je nedavno pazario Golf IV za 6000 ev(a)ra. 2000. godište. Prešao 40 000. 1.6l motor, ne sećam se tačno koliko konja ima. Sasvim dobar auto.

 

I meni se inače više sviđa Golf IV nego V. Posebno zadnji kraj kod V mi se nešto ne dopada.

:pivopije:

 

Ja ili cu da vozim Aston Martina ili cu da pesacim ceo zivot.

 

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep automobil :pivopije:

Koji je motor u pitanju? Vidim samo da je SDI ali se ne vidi kubikaža! I moj ćale je nedavno pazario Golf IV za 6000 ev(a)ra. 2000. godište. Prešao 40 000. 1.6l motor, ne sećam se tačno koliko konja ima. Sasvim dobar auto.

 

Hvlala druze :pivopije:

 

Svi Golfovi cetvorke dizeli imaju motor 1900ccm, zato i ne pisu to pored oznake SDI. Tek sad, kada ima i 2.0 TDI, postoji oznaka zapremine motora pored TDI.

U USA nema SDI iz veoma jednostavnog razloga: amerikanci se gade dizela, a pogotovo dizelasa koji nisu "snagasi", a SDI to svakako nije.

 

Velika prednost SDI motora je to sto se gotovo ne kvare (nema sta da rikne) a trose jako malo, na otvorenom ispod 5l/100km, a u kombinovanoj voznji nekih 5,5l/100km. E sad jedino sto mu fali snage. Ali ako cete da ga vozite po gradu i ne nameravate da se penjete po planinama sa njim, onda je ovaj automobil idealan. Po gradu sasvim lepo ide i ubrzava.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ma retkos' je da se vidi i sam TDI, uvoze 1 na svakih 200 i to u selektovanim zonama (tamo gdI ne treba bas).. :) Ja se inace ne palim vise na snagu, bitna mi je ekonimicnos' jer pici po dzepu... :D a od '200 na sat' i brzog zivota nema se nista... :P

Postovacu slike cim se od-lenjim od mog Passata... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa upravo to. I ja sam ranije jurio brzinu, ubrzanje, snagu, a sad mi je bitna ekonomicnost. Evo sa SDI motorom mozes preci do 1100 km sa jednim tankom od 55 litara. Znaci od Beograda do Budve i nazad sa jednim rezervoarom.

 

Ja razmisljam da uskoro, to jest na prolece menjam masinu, a jedan od kandidata za novog kucnog ljubimca mi je upravo Passat TDI, mada mi se i Audi A3 jako svidja, kao i VW Bora TDI

 

Pretpostavljam da imas neku USA varijantu passata, znaci neki opaki benzinac V5 2300ccm, ili mozda cak V6 i garant je automatik :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je V4 1.8T, benzinac naravno, A/T tiptronic, sunroof, powerdoors/windows, nEsam tada mogao naci V6 (u mom dometu cene sa malo milja).... trim je GLS, a godiste 2003-ce. Ne verujem da prave V5, tj. ne znam kako bi izgledao, mozda u EU (ali pre ce da bude I5).. Nista nije modifikovano, osim da U.S. modeli dolaze napakovani sa Audi delovima - covece, kada otvoris haubu, sve Audi oznake, cini me srecnijim... :D

Postovacu slicice kada se nakanem... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ovako nesto:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/V5_engine

 

Uh kako mi se svidjaju ti 1.8T, mnogo opaka masina. Ovde najcesce idu u Audi A4 ili A3, manje u Passata. U USA je Passat zato i mnogo popularniji od Golfa jer se passat radi kvalitetno, to jest uvozi iz DEU a ne kao Golf da se uvozi iz meksika. Pa ovde u Evropi niko nece da kupi te made in mexico Golfove iako su jako jeftini jer su jako nekvalitetni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...