Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Recimo da je tako,ortak je sad skoro slupao LC Prado,sutradan je kupio novog ali V8 4.5.Ovog je sredio i sad ima 2 komada :)

 

Gotovo je, selim se u Vrsac, pa tamo svi voze perverzija automobile :pivopije:

 

Ja mislim, inace, da su ti Korejski Sevroleti slicnog kvaliteta kao i USA, mozda cak neki modeli i kvalitetniji jer se rade za Evropu, a Evropljani imaju znatno vise standarde po pitanju kvaliteta od Amerikanaca. A u USA je najbitnija stvar cena tako da kvalitet dosta trpi zbog toga. Golfa radjenog za USA trziste niko u Evropi nece da kupi jer je sranje kvalitet (jebeni Mexikanci)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Estetski buba i kadilak i mini moris :wub:

A to da je bucan i nezgodan itd stoji , zato ga necu ni kupiti, inace ih ga kupila i farbala u tigrasto :wub:

 

A ov novi... pffff, svi su mi na isti kalup (govorim cisto estetski), veliki, glomazni i za neke opasne cike. Ne volim nadrkane automobile, niti bih volela da mi automobil bude statusni simbol...

Doduse, ne bih imala nista protiv nekog dzipa terenca ko iz filmova, ionako mi svi kazu da bi mi dzip najbolje stajao, koliko god kretenski zvucalo :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/automobili/vozili_smo.p...p;nav_id=319928

 

stvarno lep auto.

 

Inace ne razumem zasto je Stilo bio globalno lose prihvacen automobil, meni se jako dopada, pogotovo mu je cena bila super. Sreo sam pre neki dan lika, kupio Stilo 1.9jtg 115ks sa 5 vrata za 7.000 eur, auto kao nov. Stvarno za te pare strava djunta

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Nazzgul

 

Golf 2 je KVLT !!!!

 

I to iz razloga sto je to jedan od najboljih i najkvalitetnijih automobila ikad napravljenih, a olako dobija titulu najkvalitetnijeg golfa, posle ga sledi kec...

 

naravno, naj bolji posle mustanga :

 

1_500ss07-1024.jpg

 

inace veceras sam video jedan stang u zemunu..

 

Naj noviji model, kabrio, zuta boja sa navucenim crnim krovom. slikao sam ga , ali me uzasno mrzi da postujem slike, a postovacu ovih dana, bas je do jaja

 

Znate vi mene, svrsio sam kad sam ga video :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace veceras sam video jedan stang u zemunu..

 

Naj noviji model, kabrio, zuta boja sa navucenim crnim krovom. slikao sam ga , ali me uzasno mrzi da postujem slike, a postovacu ovih dana, bas je do jaja

 

Znate vi mene, svrsio sam kad sam ga video :)

 

Da nisu mozda bile Herceg Novi tablice?

 

Golf II je stvarno kultni auto, odlican kvalitet, bukvalno nekvarljiv, ali jbg, malo ga je vreme pregazilo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, neke americke, nisam zagledao bas, mislim ilinois ili tako nesto, nisam siguran...

 

Veceras sam video istog takvog , parkiran na dorcolu, samo teget, isto kabrio...

 

 

 

Da , ono sa slike je shelby super snake, ima 600 konja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogih je Srba u Illinoisu i okolini, pa otud valjda i tablice (vratio se Ljubinko iz bela svIJeta)... :) I ja sam razmisljao o sl. podvigu, ali ne iz paljenja, vec prakticnih razloga, no nesto mi ne ide tamosnji mentalitet voznje sa mojim - previse nepotrebno ljutih i opasnih vozaca, tj. auto idiJota... :da: I to sa nekim Camarom, ali jebga, rasturio bih mu suspenziju do rodnog sela... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...