Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Ovo je vec malo lepse, ova slika dole ukazuje na dizajn slican cls-u, nekako su im slicne te linije spustanja krova. Lep auto , trebalo bi da je malo vise beskompromisan i malo manje da lici na trojku. Sad mi se vise svidja E60 napred, jer realno je lepsa napred, dok je pozadi ova petarda lepsa, ima lepsi ugao i tako. Dajte bre ljudi , uradite je kako treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nazgul: kvari se, jebem li ga, pocelo da mi curi ulje iz kvacila, malo se cuje kao kad rikne druk lager, ali sve je to nitovano, ne moze se rasturiti i popravljati vec se menja ceo set. Ma moj auto je mnogo star, vreme je da se kupi nesto mladje. Zato i kazem, moj auto koji sad puni 10 godina poceo je da se kvari, a mogu misliti kako se tek kvare ti prastari americki automobili :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je vec malo lepse, ova slika dole ukazuje na dizajn slican cls-u, nekako su im slicne te linije spustanja krova. Lep auto , trebalo bi da je malo vise beskompromisan i malo manje da lici na trojku. Sad mi se vise svidja E60 napred, jer realno je lepsa napred, dok je pozadi ova petarda lepsa, ima lepsi ugao i tako. Dajte bre ljudi , uradite je kako treba :)

 

 

DE JA VU. Mislim da ce ipak smisliti nesto bolje i orginalnije :D

 

 

@Nazgul: kvari se, jebem li ga, pocelo da mi curi ulje iz kvacila, malo se cuje kao kad rikne druk lager, ali sve je to nitovano, ne moze se rasturiti i popravljati vec se menja ceo set. Ma moj auto je mnogo star, vreme je da se kupi nesto mladje. Zato i kazem, moj auto koji sad puni 10 godina poceo je da se kvari, a mogu misliti kako se tek kvare ti prastari americki automobili :(

 

E brate, sta bih ja trebao da kazem za moju dvicinu?! :) :)

 

Ja bih bio presretan da vozim automobil do 10 godina starosti. Moj jos malo puni 22 godine. Kekekekeke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ne sme da se poredi sa najjacim GTI, mora sa nekim slabijim? ;) I nije neupravljiv do bola, pusti ti Clarksona, on ga preprzi, ipak je to 620lf na nekih 1500kg, naravno da imaproblema sa krocenjem tolikog krda ;)

 

Ovaj Mustang je tako jebacki, bas je do jaja, ali nikako da mu odrade unutrasnjost da bude kako treba. I kakva je ovo rucna kocnica, smeta za saltanje brzina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...