Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Ja sam danas prvi put testirao djuntu na duzi put posle popravke i mogu reci da sad ide kao metak. Uh al sam ga przio, na auto putu nisam spustao ispod 150, samo blicam seljacima koji idu jedva stotku i vozi misko.

 

Inace u bedaku sam jer cellu platu moram da stekujem, cuvam pare, a tako bih trosio i kupovao razne zajebancije, ali morqam da skupim pare do leta za novu djuntu ..... jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Passat CC odlicno izgleda. Vidjao sam i standardne verzije na ulici koje takodje kidaju. Meni je dosta lepsi od Mercedes CLS-a npr. ALi od VW-a sto me je najvise odusevilo od noviteta je Scirocco. Video sam ga na ulici pre par dana, mnogo dobro izgleda.

 

@Josif

Svaka cast :pivopije:

 

Evo malo i Ferrari 599 tj kako ga vide ovi iz Project Kahn-a :

ferrari_599_project_kahn_9.jpg

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra.. .Kako si tu uspeo da prodjes svaka cast !!!

 

Mora da je offroading super disciplina, samo naravno nedovoljno zastupljena kod nas ... (ne racunajuci traktore) :)

 

Gresis,offroad timovi u Srbiji su prilicno aktivni.Najmanje jednom mesecno se organizuje neki karavan po planincinama.

 

A sta bi bilo da si isao sa sva 4 tocka kroz blato-vodu?!

 

Zaglavljivanje 90%.Traktor tu napravi dubok kolotrag,nasednes karoserijom i moz' se jebes...

 

Evo ovde recimo,zar deluje kao da mozes da se zaglavis?

17b7di.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze,Niva ima vodeni gaz od skoro metar,paljenje je na najvisoj mogucoj tacki.Dakle da bi se ugasila voda bi morala biti preko haube.Zato za malo ozbiljnije vozace kablovi se zastite silikonom i iz haube se izvuce snorkel da motor ne povuce vodu unutra...

 

Evo kako su to rusi uradili,samo izvukli usis visoko iznad krova i usledilo je ovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Josif

 

Nisam bio siguran u toliku popularnost offroadinga, ali znao sam to za timove. U svakom slucaju , lep je ro sport , a i uzbudljiv, obzirom da treba dosta prepreka preci. Ti to najbolje znas :)

 

 

 

Ovaj passat bolesno izgleda... do jaja... za ferrari naravno nemam reci..

 

Medjutim da mogu da biram od sportskih automobila, uzeo bih ovo

 

http://www.rsportscars.com/foto/03/carreragt06.jpg

 

ipak se zna ko je tata za trke...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam Top Gear polar special, ludi Jeremy je sa kolima isao na severni pol, dali su mu Toyota Hilux nabudzenu za te uslove, i ludak je stigao, preko glecera, sneznih nanosa i raznih sranja, uspeo je da kolima ode na severni pol. Garant je Toyota trazila da im se oduzi sa nekim zbog silnih uvreda na njihov racuna pa su ga naterali na ovo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...