Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Jel neko ima tacnu informaciju sta ce biti sa novim tablicama, da li se sa izdavanjem krece sledece nedelje ili ne? Meni je registracija za dve nedelje i bas bi mi prijalo da se odlozi ova primena novih tablica jer mi ne prija dodatni trosak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iskreno meni to i odgovara jer nisam jos preveo automobil na sebe, a trenutno sam tanak sa parama zbog odmora i tako to, a registracija mi je u najgore moguce vreme. Mislio sam da ako se moraju menjati tablice da onda prevedem na sebe (jer onaj na kome se vodi automobil mora licno da dodje po tablice), ovako ne moram, koristim i dalje stare tablice i samo odradim registraciju sto mi je usteda za 10.000 dinara koliko iznosi porez na prenos apsolutnih prava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' vala ružno ovo jezivo! Jel' tako treba da izgleda novi Golf?

 

 

 

Izlazi novi Ford Focus RS. 2,5l i 300ks. Jako mi se sviđa kako izgleda. Otrovan je!

58332022_968da67e8e.jpg

58332028_d456daf2ed.jpg

 

Izašle su i prve fotke nove BMW 7-ice

58297316_994276068f.jpg

58297320_8d10654710.jpg

 

Šta znam!?! Nema ništa dok se to ne vidi uživo kako izgleda, tek tada sed lepo može oceniti.

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

JOooooooooooooooj Kaki su !!!!!!!!!!!

 

Do jaja oba autica, ne mogu da verujam koliko su dobri...

 

A ne znam sta je dizajner pokusao sa novim golfom... da ga konvertuje u pasata?!?

 

Cak mi je tako mnogo losije koncipiran i od petice (na koju se delimicno moje oko i naviklo s vremenom) iako je i ona mnogo ruznija od cetvorke...

 

Stvarno tako golf nebi trebalo da izgleda...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bmw je....BMW :wub:

ovo ostalo-boranija...

 

inache poshto jos nisam sikao moj novi prevoz (i necu ga slikati dok se malo ne sredi) bar da ga predstavim ovako..

znachi

 

BMW M3 e36

1996

3000ccm-24v

286ks

0-100 malo manje od 7s

presho 190 000...

KW sportsko veshanje spushten od fabrichke visine za oko 4 cm,drugim rechima ne moz prst da se gurne izmedju krila i tochka...

 

felne sa bmwa M5 e34 17' sa razlichitom jotazom tj shirinom(zadnje se shire u srce je uvuchenije od prednjih)

gume pirelli pzero 215/40/17 i 225/40/17 koje su u dosta loshem stanju...

9assembled.jpg

 

spolja izgleda malo loshije,jer je sav izgreban,ischukani i polomljeni branici,razlog tome je shto sam ga kupio od devojke koja je izgleda chesto zaboravljala da ne sme da penje auto na ivichnjake jer od branika do zemlje ima mozda 3 prsta,a i nije bila struchna u veshtini parkiranja mnogo...

 

motor je radjen i u odlichnom je stanju,delovi su naruchivani originalni iz slovenije...

 

i to je otprilike to..chim ga sredim malo,pofarbam,ispoliram stizu slike...

pozz

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo matori, uzdravlje da si mi i lepo da ga spremis za `audiciju`

 

Verujem da ce prejebano da izgleda !!!

 

:pivopije:

 

@ Josif

 

Vi`s to nisam znao ...

 

Verovatno ga zovu gol da bi aludirali na fucu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bmw je....BMW :wub:

ovo ostalo-boranija...

 

inache poshto jos nisam sikao moj novi prevoz (i necu ga slikati dok se malo ne sredi) bar da ga predstavim ovako..

znachi

 

BMW M3 e36

1996

3000ccm-24v

286ks

0-100 malo manje od 7s

presho 190 000...

KW sportsko veshanje spushten od fabrichke visine za oko 4 cm,drugim rechima ne moz prst da se gurne izmedju krila i tochka...

 

felne sa bmwa M5 e34 17' sa razlichitom jotazom tj shirinom(zadnje se shire u srce je uvuchenije od prednjih)

gume pirelli pzero 215/40/17 i 225/40/17 koje su u dosta loshem stanju...

9assembled.jpg

 

spolja izgleda malo loshije,jer je sav izgreban,ischukani i polomljeni branici,razlog tome je shto sam ga kupio od devojke koja je izgleda chesto zaboravljala da ne sme da penje auto na ivichnjake jer od branika do zemlje ima mozda 3 prsta,a i nije bila struchna u veshtini parkiranja mnogo...

 

motor je radjen i u odlichnom je stanju,delovi su naruchivani originalni iz slovenije...

 

i to je otprilike to..chim ga sredim malo,pofarbam,ispoliram stizu slike...

pozz

'Aj obavezno napravi par sličica sad, pa kad ga središ i budeš kačio slike sređenog da imamo "prije i poslije".

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clarkson jeste pomalo neobjektivan, ja ne volim americku auto industriju, ali ipak priznajem da ih on previse pljuje, ipak USA ima jako dobrih masina poput Korvete ili Mustanga, da ne spominjem Ford GT.

 

Hm, Clarkson je posedovao Ford GT zbog čega su ga često zezali Hammond i May, ali ga je vratio jer se preterano kvario. Corvette-u je ismevao zbog zadnjeg vešanja (lisnate opruge), ali je takođe izjavio da bi, da živi u USA, vrlo verovatno vozio Callawa Corvette (tunirani C6) jer je fantastična, ali u Evropi kvari imidž...

 

Previse preferira Evropske automobile (Japance organski ne podnosi, tesko mu pada kada mora da spomene EVO a mora da ga spomene) a gura Britanske automobile koji su dobri, ali ne toliko koliko ih on dize u nebesa (Pogotovo Vauxhal)...

 

Mercedes mu je poseban pik jer smatra da je u poslednjih 10 godina njihov kvalitet strašno opao. Ne može se reći ni da preferira britanske proizvođače - Rover nikako nije podnosio, a Vauxhall ga je tužio zbog loše reklame (mada, pošto Vauxhall prodaje i Opele i Holdene pod svojom oznakom, kritika se odnosi većinom na Opel modele, posebno Vectru, Holdeni su OK). TVR je ionako u ruskom vlasništvu, Land Rover Defendere takođe mrzi, jedine svetle tačke su, po njemu, Jaguar, Aston Martin i Bentley, mada je pitanje kakav stav će imati prema Jaguaru pošto su ga kupili Indijci...

 

BTW, ko voli Clarksona, može da čita njegove kolumne u Sunday Times-u, gde piše i o automobilima i o svakodnevnim stvarima (tj. nevezano za automobile). Interesantno je da njegove kolumne uvek izazivaju mnogo komentara. Link

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hatebreeder

 

:pivopije:

 

sve najbolje sa novom masinom

 

:pivopije:

 

'Aj obavezno napravi par sličica sad, pa kad ga središ i budeš kačio slike sređenog da imamo "prije i poslije".

:pivopije:

 

Slazem se sa ovim. Dobra ideja!

 

:pivopije:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jeste UAZ...

 

Samo i meni malo neverovatno deluje ova slika...

 

Razmislis malo da je kupe nizak a dzip ima klirens velik i onda je ipak moguce, posebno ako se bmw kretao vecom brzinom od 50 kmh...

 

ne znam, nisam pametan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada jeste car, moram priznati ,pogledajte ovaj snimak...

 

fantazija, smejao sam se maltene do suza , a i bezgranicno je simpatican :) :) :)

 

:) <<<< kliknite na ovog zadnjeg smajlija

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je on genije, obozavam ga, i njega i Hammonda i Maya, stvarno su neverovatni likovi. Danas sam gledao jednu epizodu iz serijala 9, znaci idu u USA i zadatak je da u Majamiju kupe kola za 1000$ i onda slede razni zadaci i zajebancije, ali najjaci zadatak koji u imali je da dok prolaze kroz najkonzervativniju zemlju u USA, punu rednekova, seljacina, kauboja, isaraju jedan drugom auto toliko da to toliko iznervira lokalne gradjane da ih upucaju. I 'ladno na Hammondovom kamionetu napisu "men loving - it is OK" i to roze bojom, na Mayevom automobilu napisu "I am BI", "nascar sucks" "Hilary Clinton for president" a u Alabami Hilari smatraju za antihrista. Na autoputu svi im trube, ali morali su na kraju daq stanu na pumpu po gorivo i tu krece drama, prvo ih gazdarica pumpe napusi, izproziva napljuje, a onda pozove rednekove koji su dosli u nekom pikapu i poveli kerove i za malo cela ekipa da izgine, jedva su pobegli :lol:

 

I sad malo o Mustangu: poznato je da Clarkson mrzi amerikance i ja mislim da zato on pljuje po Mustangu, a da je taj automobil recimo nemacki ili svedski nikad ga ne bi pljuvao.

 

@Siegal: pogledaj emisiju gde poredi dva automobila koji su ponos svetkih mega sila USA i Rusije, odnosno Korvetu i Sagaris (ruski sportski automobil) i naravno Sagaris je otkinuo Korvetu i Clarkson sa uzivanjem konstatovao da je ruski automobil mnogo bolji od ponosa USA :lol:

 

Inace ja bih rado pokrenuo neku petiziju da se promeni zakon, to jest da se smanji registracija za automobile preko 2000ccm, ovo je pljacka! Samo mali automobilcici iz A klase danas imaju te male motorcice daleko ispod 2000 ccm a pravi automobili svi imaju iznad. Gledam neki Audi A6, do jaja auto, cena ok, ali 2500ccm i sta da radim sa njim :( Moj brat je imao Mustanga, ali jbg nije mogao da ga registruje pa ga je prodao za sitne pare (zbog cega sam hteo da ga ubijem jer mi nije rekao a ja bih mu rado dao tu kintu za mustanga pa makar mi stajao u garazi)... znaci mislim da definitivno treba spustiti na neki prihvatljiv nivo cenu osiguranja i registracije za automobile do bar 2500ccm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...