Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Ma ljudi zabluda je u pitanju, zna se sta je najcvrsce i naj bolje ;):) :) :)

 

2007_lincoln_navigator_1.jpg

 

Ako tvrdite da su mali automobili nejaki i meki u odnosu na velike, mislim da ste u zabludi.

 

U prilog tome :

 

KO NE VERUJE NEKA POGLEDA > > >

 

:pivopije:

 

Prosto ne verujem da je plasticni Reno, onako razvalio Volvo-a.. A do jaja klip :) :)

Inace ni taj Reno uopste nije mali automobil, osim sto nije karavan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto ne verujem da je plasticni Reno, onako razvalio Volvo-a.. A do jaja klip :) :)

Inace ni taj Reno uopste nije mali automobil, osim sto nije karavan..

 

1: A person will still survive if they drive a Volvo with the engine removed, crossmember cut and bumper rail deliberately damaged.

2: Renault are really trying everything to make their shitheaps look safe.

3: I would rather have an elderly male yak urinate in my mouth than be seen in a Renault Modus.

 

Hahaha, raspade se volvo, mada mi je nesto malo verovatno da se bas tako raspao :) Kao sto covek rece "They are talking about new technology for safety, Land Rover got it's new Technology from Volvo, hmm... try that test again with an LR3/Discovery3" iz drugog videa, sto nisu slupali NOVI volvo sa renoom da vidimo sta bi se desilo :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uvek pricao da su najveci carevi ti Rusi :)

 

Al ovaj fijat je za svaki respect!!!

 

Verujte da ce ta zver biti ekonomicna kolko je jaka !

 

Povlaci sa 360 nm obrtnog momenta na 1700 obrtaja vec ?!? pa to je kao kamion sunce ti jebem !!! :wtf:

 

Svaka cast FIJATu ovo se cekalo dugo vremena :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

super je sve to, ali u pravu je nazgul, treba traziti SMART :D

ko bombonica je.. mene jedino strah kad ga vidim na autoputu (a ovdje bez autoputa ne mozes ni po mlijeko otici), svi furaju po 60-80 milja na sat, a on jadnicko u sporu traku, samo sto se ne prevrne..

ne daj Boze saobracajku u njemu dozivjeti.. to me jedino brine..

inace, ovdje se bas dosta prodaje, pogotovo ih se dosta vidja po San Franciscu, sto je super, bas za grad autic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mora da smrce dosta vazduha, no doubt about it. Inace cudo tehnike i savrsenost mehanike. Cuo sam da ce se bmw -ovi motori ugradjivati u novu S klasu (V12) , daj boze !!!

 

Ipak mora da se zna ko je tata !!!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...