Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

@ Roty

 

Pa lepo Josif kaze, to sluzi za vucu, imaju je i kamioni (doduse stariji), a ima je i korveta i stang , pa ti pricaj kolko oces da su to krsh automobili (ako oces) :),ali verujem da te pola ljudi nebi shvatilo ozbiljno...

 

Evropa je zakon po duplo skupljoj ceni. Svaka joj cast... Mislim i ja gotivim kul evropska kola , do jaja su.

 

 

Vrlo jednostavna situacija: sluze svrsi - znaci ima mnogo seljaka tamo koji vuku robu sa tim kamionetima. Jeftino u USA - znaci nekvalitetno. Dokaz? - idi na placeve koji uvoze djunte iz USA. Jos jedan dokaz? - zasto u USA svrsavaju za Audi, BMW< Mercedes, Porsche......? Pa zato sto su dobri :D

 

Upravo. Mislim da su cak i japanska kola (koja inace glase za jako kvalitetne automobile, pa cak i kvalitetnije od bilo kojih nemackih) mnogo losijeg kvaliteta u USA nego u Evropi (osim luksuznih japanskih marki poput Lexus i Infiniti).

U Grckoj se takodje voze dosta kamioneti zato sto im je potrebno , polja maslinovog drveta, koze(feta), .... :da:

 

vw_pickup_ttac_01_02.jpg

 

Cekaj; koji je ovo VW model? Jel' ovo neki koncept ili je ovo u serijskoj proizvodnji? Pitam posto nikad ovo nisam video...

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tacno, automobili japanskih proizvdjaca radjena za USA trziste su mnogo losijeg kvaliteta, zato Japanci ni u ludilu ne dozvoljavaju da se ti modeli prodaju na trzistu EU. kvalitet vozila za neko trziste zavisi od zahteva za kvalitetom, a naravno u USA im je jedino vazno da je jeftino, da ima 400ks i da mogu da ubace pozadi zaklanu svinju i dva asova :)

 

Sta li ih onda prave onolike?

 

Da bi mogao lakse da jebes u kolima, moze cak riba da ti se nabija na tuki i odskace gore, ima mnogo mesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je do jaja, svi mi zelimo jedno takvo vozilo ovde u BG-u :) :) :)

 

+ Mozes da uletis u kafic s njim ako te neko popreko pogleda, ubijes njega i jedno 20 kolatelarnih zrtava, neke dobre ribe natovaris nazad (po mogucstvu zive) i lepo tebi , lepo njima. Vulgarno, ocigledno, seksi ko vepar :) :) :)

 

Isparkiras ga iz rusevine sa par ogrebotina na braniku i ulubljenim levim krilom i nastavis kroz grad...

 

Kantri poezija :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ Mozes da uletis u kafic s njim ako te neko popreko pogleda, ubijes njega i jedno 20 kolatelarnih zrtava, neke dobre ribe natovaris nazad (po mogucstvu zive) i lepo tebi , lepo njima. Vulgarno, ocigledno, seksi ko vepar :) :) :)

 

Kad naidjem na neko suzenje puta i kad ide auto u susret,da vidis kako se sklanjaju sa automobilima kad naidjem sa nivom,nije isto kad ti ide auto u susret i neki dzip.iste tripove imam i ja kad vozim auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole je brige. Sto ne odes malo u New York, to bi bilo do jaja!!! Ja bih recimo bas voleo da odem malo da vidim kako ti debeli skotovi zive.. Tamo ako si malo bogatiji ili srednje bogat sigurno nije frka iznajmiti tako nesto i zajebavati se, a i feeling je kao na privatnim zurkama, samo 100* ekskluzivnije... + Ono sto se radi u limuzini, ostaje u limuzini ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ortak je bio u njujorku mesec dana,jedva je cekao da se vrati.kaze totalan snobovski zivot od cega je skoro poludeo.

inace ja cu za koju godinu verovatno da se ozenim drugaricom iz australije(formalno) i da odem da sljakam tamo.ona vozi neki V8 automatik :) nije umela da mi kaze koji model automobila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam trebao u junu da idem u Washington, sve je bilo sredjeno, kolega i ja po neku nagradu i jos par dana zajebancije, ali izbila neka frka na poslu i na kraju ode samo on. Ja u pocetku prsao od muke, ali on kad se vratio kaze da u zivotu vise ne bi isao tamo, a da ne prica tek kako ne bi ziveo> Bas kao sto Siegal rece, totalno snobovska zemlja, turbo folk nacija, debeli kreteni, kaze voze djunte sa onim ratkapnama koje stoje dok vozis a mnogi stave tu svoju fotku?!?!?! Jel to mozes negde da vidis u Evropi? Kaze snobovi neopevani, materjalisti, samo je bitno ko koliko para ima, sta poseduje, sta je obukao..... katastrofa. Kaze da je njihov McDonald's prljaviji od nase prosecne cevabdzinice, crnci leze po ulicama prljavi i smrdljivi, kaze sranje neopevano. A automobili su im kaze ogromni, ali sranje. I tamo se svi okrecu kad vide BMW, Audi, Mercedes :D

 

A sto se tice zivota u USA, prica mi prijateljica da tamo mozes lako da nadjes posao, i dva posla, ako hoces i mozes da radis, da moze da se zarai solidna kinta, da se lepo zivi. E sad, zdravstveno osiguranje im je uzas! Ona se povredilana poslu, i to ne njenom krivicom, neki ogroman raf pao na nju, imala je bas velike podlive i povrede, nosila zavoje, a doktor joj dao samo 3 dana slobodno, a naravno to joj nije placeno, a ako se cetvrti dan ne pojavis na poslu, ne zanima ih u kakvom si stanju, dobijas otkaz. Malo je zajebano sto se tice zdravstvene zastite.

 

E sad, i pored svega ovoga voleo bih da odem u USA, bas na nedelju dana, da vidim ja licno kako sve to izgleda, i u krajnjoj liniji pazarim neku made in USA gitaricu, ako ih uopste ima tamo a da nisu papreno skupe, kao i ovde :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Jedna zemlja zove se Amerika

u njoj živi degenerisana nacija.

Njom vladaju masoni i cionisti.

Novac, sekte, pederi i razno lobiji.

 

Amerika, Amerika, zemlja degenerika.

Amerika, Amerika ljubitelji šiptara.

 

Silikonske sise i Šiptar Bob Dol,

nabijem ih sve na ovaj moj.

MTV, FC, americko sranje.

Kad namirišu pare naprave klanje.

 

Amerika, Amerika, zemlja degenerika.

Amerika, Amerika ljubitelji šiptara.

 

Americka pseta smrde na smrt,

patetika smece i holivud.

Srbiji necte staviti povodac

i zato ujka Seme, pljugaj nam kurac.

 

Amerika, Amerika, zemlja degenerika.

Amerika, Amerika ljubitelji šiptara.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dobih danas poziv da ucestvujem na nekom offroad takmicenju i sad citam pravilnik,prekinuo sam se od smeha kad sam naisao na ovo

 

Zabranjena je upotreba agrarnih vozila i agrarne opreme (traktori, motokultivatori, traktorske gume, gusenice, motorne testere,...)

 

Mustang

Video sam jutros onaj Lincoln al sam zurio na predavanje pa nisam stigao da ga uslikam,prolazio sam autom.Ocigledno da taj klinac ide u skolu tu pored faksa posto je svako jutro parkiran.Jebote 90 godiste vozi Lincoln.Ajd u kurac...

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.bmwclubserbia.com/component/opt...,1/key,0/hit,1/

 

http://www.youtube.com/watch?v=zjjOZKxwcYY&NR=1

 

NO COMMENT ! ! !

 

Evo i vesti o BMW - ovim mashinama u meckama , i Maybach-u (da, culi ste dobro, MAYBACH-u) !!!

 

U pitanju ce biti V12 koji ide u seriju 7, a koga interesuje neka pogleda ovde opsirnije . :)

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...