Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

^^ Scirocco zaista mnogo dobro izgleda. Kad bih imao para odmah bih ga kupio. Video sam skoro jedan u navy plavoj boji...izgleda fenomenalno! A i ova bela boja mu stoji dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: Ovo kao iz Star Wars-a! Bila bi fora kad bi izaslo ovo isto ovako u serijsku proizvodnju :D Zamislite izraz lica ljudi koji bi ga videli na ulici :o

 

Pogledajte OVO

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nazzgul

 

Pa naravno da mislim na Bojana, osim ako Josif Visarionovic nije bio neki gradonacelnik rume, pa ga svi tamo gotive :)(Znam da je bio Staljin;)) , although je Bojan iz Vrsca... Mada mislim da ide na fax u Rumu ili tako nesto kolko sam skontao iz price...

 

sad , van ovog Spama:

 

http://videos.streetfire.net/video/Ford-Mu...ston_157206.htm

 

good one ;)

 

Ovaj VOLVO ubija brate :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nazzgul

 

Pa naravno da mislim na Bojana, osim ako Josif Visarionovic nije bio neki gradonacelnik rume, pa ga svi tamo gotive :)(Znam da je bio Staljin;)) , although je Bojan iz Vrsca... Mada mislim da ide na fax u Rumu ili tako nesto kolko sam skontao iz price...

 

sad , van ovog Spama:

 

http://videos.streetfire.net/video/Ford-Mu...ston_157206.htm

 

good one ;)

 

Ovaj VOLVO ubija brate :rockdevil:

 

Nisam to ja ali poznajem tipa,kreten je.Likovi su mu krali gorivo i on ih uhvati,natera ih da kopaju rupu dok je on pravio beton u mesalici sa kojim ce da ih zalije.Lopovi poceli da vriste i placu pa je dosla policija i privela ga.Totalna budala od coveka.

 

Inace onaj Kombat je zver od auta,q7 izgleda kao igracka pored njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

staljine tebe taj forum ukleto prati, vidim da opet objašnjavaš ljudima da nisi ti :)

 

nije on :)

 

 

inače baš čudno da se nazzgulu ne sviđa volga.

inače ispušila sam ga za onog clia, nešto se desilo objektivno i ništa od dogovora. shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si Mr Hyde , a on je DR Jackyll :) :) :)

 

Salim se , al mislim dobra fora, ko ih jebe... I trebao je da ih zalije... bar do clanaka :red:

 

Ode drugar na Key West... jbt... reko sam mu da iznajmi stanga i da u getu pusti dr iggy-ja :) al to pod obavezno... i da se slika sa sugardaddy-jem :lol:

 

evo sad samo sto ode kuci ... Bar ce da salje nike patike !!!

 

:pivopije:

 

 

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledajte najjaci klip iz Top Gear, ovaj Mika je CAR! A tek kako voze Finci, kakva im je auto skola - neverovatno

 

http://www.youtube.com/watch?v=fy8LJx71_9o

 

@Nazzgul: polako, videcemo sve opcije, za sad sam odustao od prodaje mog Bukefala, skupljam kesh i videcemo sta ce biti mada nije losa djuntica, priznajem

Share this post


Link to post
Share on other sites

"If you want to win, employ a Finn" hahahaha....nisam znao za ovo. Dobro je skroz....

 

Ja bih uveo obuku ovakvu i kod nas. Kod nas kada dobijes dozvolu zapravo nemas pojma da vozis....no i to ce se valjda srediti novim zakonom! ! !

 

A sta drugo reci za Hakkinen-a osim da je covek car :pivopije:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"If you want to win, employ a Finn" hahahaha....nisam znao za ovo. Dobro je skroz....

 

Ja bih uveo obuku ovakvu i kod nas. Kod nas kada dobijes dozvolu zapravo nemas pojma da vozis....no i to ce se valjda srediti novim zakonom! ! !

 

A sta drugo reci za Hakkinen-a osim da je covek car :pivopije:

 

 

haha, Mika je Bog, ja sam ga obozavao. A kako se samo nasmejao kad mu je May rekao da je Sumaher rekao da je on bio jedini covek koga se plasio na stazi :D Jako skroman covek, a genije, mozak, a na stazi je uvek bio gospodin, nikad nije nesto prljavo uradio, stvarno svetska klasa.

 

I definitivno, If you want to win, employ a Finn :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas zbog toga sto je gospodin i nikad ne vozi prljavo na stazi ga gotivim. Retkost su vozaci kao sto je on! Mislim da bi se Mika snasao dobro i u rally-u, sudeci po ovome sto se vidi iz ovog klipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Odlican je! Ne znam tacno koja mu je cena, ali mislim da je jako jevtin. Ja licno ako bih uzimao Skodu uzeo bih Octaviu RS :rolleyes: ili Octaviu Scout.

 

Edit: Sad tek videh u onom tekstu da je cena osnovnog modela malo manje od 20 000 €. To stvarno nije mnogo!

 

@Sinstrel

 

Lepa Corsica :pivopije: :pivopije:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je ove godine na sajmu bila ona stara Superb za neke smesne pare tipa 17.000 a i ona nova nije skupa za tu klasu. Bas mi se svidja automobil, a kad malo padne cena jako sam zaiteresovan za Skodu Octaviju A5, bas mi se svidja taj automobil.

 

@Sinistrel: pa ti si uzeo ovaj novi model, bas jebacki izgleda, svaka cast, neka te sluzi u zdravlju i da sto vise picaka pojebes u njoj :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...