Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Eh.. kako se ljudi menjaju... Do juce si govorio da ne vozis preko 60km/h. I Routasydan isto:) :) :) Smarali ste nas sa opreznoscu i paznjom i propisima, a danas vec razvijate i po 180km/h :) :) Cak ste stigli i do cipovanja i tjuninga.. LOL*

ma bre, vozio sam 180kmh, u 3:30 AM (naspavan i odmoran :)), na praznom autoputu, tu brzinu sam drzao par sekundi. kao i ono sa potrosnjom, i to je bio test... vidis da sam u fazonu "merenja" a ne garenja.. ispade sad da sam neki drumski manijak. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne moze?

 

 

Ma verovatno moze, gledao sam ha youtube likove koji ga loze do 180, ali ja ga nikad nisam gazio preko 150 i to sam samo dva puta na auto putu na onoj nizbrdici od Drumm Creek prema gradu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je mnogo do jaja:

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bz4u3iuj1fub

 

Kad bi ga dao za 7 soma, i kad bi ujak hteo da se iscima do Nürnberg-a.

 

Videcemo..

 

Jedino ne volim ovu boju, jbt, zasto svaki drugi auto farbaju tim sranjem.. Kad se tek pojavila i svidjala mi se, a sad je tako izvaljena i dosadna farba..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh.. kako se ljudi menjaju... Do juce si govorio da ne vozis preko 60km/h. I Routasydan isto:) :) :) Smarali ste nas sa opreznoscu i paznjom i propisima, a danas vec razvijate i po 180km/h :) :) Cak ste stigli i do cipovanja i tjuninga.. LOL*

 

Eh sto ti je auto!! Kako da ga ne stisnes kad vidis otvoren i ravan put? Prosto greota. :)

 

Inace, drago mi je da uzvias u svom Stilu.. i sto koristis tu njegovu snagu :) :)

 

 

Jbg tema se zove izmedjuostalog i tjuning i stajling, pa reko ljudi da ne spamuju vise, tj. da i u tom domenu daju svoj skromni doprinos :)

 

Ja ko njihov pravni savetnik :lol:

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Josif, slikao sam jutros jednu Nivu, bacicu slike kad dojem kuci.. Ima do jaja felne :)

 

Inace evo sta sam iskopao u Munchenu.. Ne deluje lose. Prva ruka. Facelift. Jedino malo paraju oci, ovi zuti zmigavci:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=3

 

Opet bi pre uzeo onaj 320d od dekice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro de, ti si ekstrem

 

 

kad kažem brza vožnja mislim na onaj osećaj da ti smetaju saobraćajni znakovi i ograničenja, i cimaš se na muriju pored puta. imaš ljudi, nikad nisu ubacili u petu, a i u četvrtu slabo. ja to ne razumem.

 

nisam mislila na svemirska ubrzanja from vršac ;)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehehehehe!!

 

A bezanje od murije?! Vidim na bmw forumu da se ljudi sa benkcom, cesto upustaju u takve akcije..

Jbg, sto da platis kaznu, kad znas da te ne mogu stici sa Peugeot-om 307 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, sto da platis kaznu, kad znas da te ne mogu stici sa Peugeot-om 307 :D

zato sto imaju radio stanicu pa mogu da jave kolegama da te lepo sacekaju na prvom semaforu. ili, mogu da ti vide broj tablica... ni u jednom slucaju ti ne gine "masaza ledja i bubrega" ;-) narocito ako vide da si "mladji vozac". ja volim da popricam sa pandurima kad me zaustave, svasta mozes da saznas.. jednom mi je bas to palo na pamet, i pitao sam lika sta bi bilo da sam ja samo dao gas i profurao niz ulicu, da li bi me jurili? on mi rece da im ne pada na pamet da se jure, samo bi javili kolegi da zaustavi saobracaj na slaviji, i moj auto bi se nasao u guzvi, onda bi oni lepo dosetali do kola, lagano... ;-) :)

 

uzgred, meni je jednom pandur-saobracajac mrtav ozbiljan objasnjavao da uloga policije nije samo da hvata i da kaznjava, nego i da obrazuje ljude. :da: ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da pogotovo kad vide tvoje lišce a la baby. ;)

u stilu, kako juriš.

 

misliće da si ga mazn'o kevi..

 

 

" beli stilo, mlađi vozač, verovatno stariji nepunoletnik, agresivna rock muzika neumerene jačine trešti kroz otvorene prozore vozila, merena brzina 187 km/h... "

 

 

ne znam da li ste kačili, evo kako italijani lešinare sada.

biće alfa saab juuu pošast. zamislite to.

 

fiat hoće opela

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ imaginos

 

Nisam se zezao sa bezanjem, ali u principu ne bi smeo niko da te bije. Max dobijes kaznu za prekrsaj i pokusaj bezanja. Saobracaci nisu tabachi!!

A sto se tice tih patrola, kako da ne. Pa da ima toliko murije po gradu, ne bi se nista desavalo.. Inace, ako dobro poznajes grad, uvek mozes da im se sakrijes negde u sporednim (poprecnim) ulicama..

 

Mada se ne treba zezati sa tim! Sin od kevinog kolege je tako nastradao.. Pomesali su ga sa nekim 'opasnim' razbojnikom sa poternice i angazovali dobru poteru za njim, u kojoj je na kraju usmrcen..

Jbg.

 

A eto, nedavno je usmrcen i onaj lik na Novom Beogradu.. a samo su prosli kroz par crvenih ..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene su jurili sa rotacijom pre nekih 3 godine,stao sam kad me je devojka naterala :)

Nisam dobio batine,nesto mi srali pa kad su videli kako se prezivam pustise me

 

Hehehehehehe!!

 

A bezanje od murije?! Vidim na bmw forumu da se ljudi sa benkcom, cesto upustaju u takve akcije..

Jbg, sto da platis kaznu, kad znas da te ne mogu stici sa Peugeot-om 307 :D

 

307 ima fabricku gresku i ne moze preko 160 km/h,zato smo ih i dobili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su videli prezime Visarionovic? ;) hehe :D

 

Evo da se malo pohvalim, za 11 godina koliko vozim nemam ni jednu jedinu kaznu. A mozda su me zaustavili 5-6 puta za sve ovo vreme. A iskusni stari cika Rout zna puteve i staze kuda ide i tacno znam gde mogu da ga nagazim, a gde da se ne zezam. A recimo kad vozim po CG obavezno postujem sve propise i ogranicenja, tamo se ne zajebavam ni u ludilu, samo ti iskoce baje, napisu kaznu koju mosras da platis u nekoj vukojebini i onda da se vratis da pokazes da si platio .... propade ceo dan. A ako si napravio veci prekrsaj, moze da ti se desi da ti uzmu dozvolu i onda moras da dolazis na sudjenje u neku opstinu tamo. A njihovi panduri uzivaju da nagaze nekog naseg, jbg :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naguze? Hahhaahha!!

 

Ja svake godine, odprilike, platim 1 ceh za svoj greh - brzu voznju. Jbg, znam im stekove, al uvek se desi nesto nepredvidjeno.. Kao onaj udes u Kosutnjaku, npr..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već dugo vremena stoji na prodaju stara mečka SL, na kraju grada nasuprot mog, kraja grada. I danas, budući da je blizu tržni centar, nagovorim staru da pri povratku sa sela navratimo baš u taj tržni centar (a ne u neki drugi), čisto da ja izbliza osmotrim starog mačora...

Znači, 450 SL (LINK), sa tvrdim krovom koji se može skinuti, ali očigledno sa drugog auta - karoserija je tamno plava a krov smeđ; unutrašnjost je izvađena, ali kaže da ima kožu, servo i još koješta, automatik naravno, poprilično skršen auto, lak na par mjesta ispucao, da, 1975. godište, i da, cijena, sitnica - 15.000 KM odnosno nešto oko 7600 eura. Kad se nisam šlogirao. Sretno im sa prodajom.

 

A ovo je isto za šlog, ali druge vrste:

 

volga-07.jpg

2444_drooling.gif2444_drooling.gif2444_drooling.gif

 

Volga Coupe V12

 

Detalji o vozilu sa još slika:

http://forums.dieselstation.com/index.php?showtopic=7206

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovo je isto za šlog, ali druge vrste:

 

volga-07.jpg

2444_drooling.gif2444_drooling.gif2444_drooling.gif

 

Volga Coupe V12

 

Detalji o vozilu sa još slika:

http://forums.dieselstation.com/index.php?showtopic=7206

 

au vlajo gde pronađe ovu :) ako me ne bude mrzelo uploadovaću vam jednu što sam je lično slikala. fora bi bila stvarno provozati taj tenk po beogradu. otvoriš prozorče, obesiš onaj jedan luster sa zlatnim resama što se ljeskaju na majskom beogradskom sunašcu na retrovizor, i pustiš iz sve snage "ne može nam niko ništaaaa, jači smo od sudbineeee..."

 

a posle jedan na primer testament ili neki iced earth sitan vez ;) ... a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...