Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Necu reci nista. Uopste me ne zanima zabarska industrija. Ne zelim vise o tome.

Ako bih kupovao auto za veliku sumu, bio bi to Aston Martin ili Rolls Royce. Nikad Italijan.

 

Inace i ovi klipovi su tako realni.. Ajde ne zezaj. Svako namesti emisiju kako mu odgovara.

 

http://www.youtube.com/watch?v=hpk0jcjC2SI

http://www.youtube.com/watch?v=NYm_fxjyAYs

Edited by Nazzgul
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Топ Гир је говно од емисије,као и тај дебели гремлин што је води.

Ово нису емисије,већ скуп возача који тестирају возила на правцу,без да серу како се после 5000 км одере наслон за руку и сл.

Ево погледај овде,тотално независни људи,без речи.Правац па ко је бржи.

http://www.youtube.com/user/dragtimesinfo?blend=1&ob=4#p/u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није битно ко је бржи (и то на правцу). Аутомобил је много више од тога. А у том случају би у речнику појмова поред речи "аутомобил" требало да стоји BMW (M)5. Када се посматрају сви аспекти производа, то је модел који је (још увек) НАЈБОЉИ! Што се тиче ферарија и Ф1, то потпуно друга прича. Ф1 је, као што неко рече, спорт. Да, реч је најновијим и најсложенијим истраживањима, али у потпуно друге сврхе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Топ Гир је говно од емисије,као и тај дебели гремлин што је води.

 

:pivopije::pivopije:

 

 

Није битно ко је бржи (и то на правцу). Аутомобил је много више од тога. А у том случају би у речнику појмова поред речи "аутомобил" требало да стоји BMW (M)5. Када се посматрају сви аспекти производа, то је модел који је (још увек) НАЈБОЉИ! Што се тиче ферарија и Ф1, то потпуно друга прича. Ф1 је, као што неко рече, спорт. Да, реч је најновијим и најсложенијим истраживањима, али у потпуно друге сврхе.

 

:pivopije::pivopije:

 

Заборавили сте АМГ,РС...

 

A sada pricamo o Nemcima?! ;) To je vec nesto!! RESPECT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je BMW X6 nekako licenje turbo folka, kad vidim taj auto, zamisljam da je unutra Shaban Saulic ili Lepa Breana. Garantujem da se i one crncuge po Americi loze na to sranje.

 

A jebes brendove, recimo Mercedes A klase ne bih vozio, pa da mi ga neko pokloni, Audi A3 je uzasan, oni okati mercedesi ... fuj! I recimo VW Lupo je govno, ako je VW uopste "brend" ... i tako dalje.

 

Evo recimo Subaru ili Mitsubishi, ne voze ih nase seljacine, novokomponovana burzoazija i svi ti likovi koji su dosli naglo do para, ali operisani od ukusa, pa kupuju Mercedes, Audi ... a nemaju pojma da je Subaru pojam, pravi automobil za uzivanje, isto kao i Mitsubishi Lancer EVO, al jbg, nema znacku marke koja je popularna na splavovima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta drugo očekuješ od čoveka koji se celu pauzu za ručak premišlja šta će da jede? :haha:

 

Hahahahhahahah! Otkud ti to znas!?!? Priznaj!! Odma!

 

 

 

@@ Routasydan

Meni je BMW X6 nekako licenje turbo folka, kad vidim taj auto, zamisljam da je unutra Shaban Saulic ili Lepa Breana. Garantujem da se i one crncuge po Americi loze na to sranje.

 

A jebes brendove, recimo Mercedes A klase ne bih vozio, pa da mi ga neko pokloni, Audi A3 je uzasan, oni okati mercedesi ... fuj! I recimo VW Lupo je govno, ako je VW uopste "brend" ... i tako dalje.

 

Evo recimo Subaru ili Mitsubishi, ne voze ih nase seljacine, novokomponovana burzoazija i svi ti likovi koji su dosli naglo do para, ali operisani od ukusa, pa kupuju Mercedes, Audi ... a nemaju pojma da je Subaru pojam, pravi automobil za uzivanje, isto kao i Mitsubishi Lancer EVO, al jbg, nema znacku marke koja je popularna na splavovima

 

Brate, jebo si mu kevu.

Znaci svakih 5 minuta menjas misljenje.

Do juce si se isto kao i ja lozio na X6 i audi A3, i cenio si VW kao brend, a sada ti je to, preko noci, sranje?!

Izvini, zasto vozis VW?!

Sto ne vozis tog budjavog japandzerosa?!

Aha, vozio si jednog, pa se opekao. Ne secas se?!

Japanci jesu kvalitet, ali su ruzni ko moj kurac. I ovde nemaju dobre servise i podrsku za njihove automobile. A ako autombil ne mogu da opravim, koji ce mi djon?!

I znas sta? Boli me kurac ko sve vozi BMW, AUDI, VW i MERCEDES. To nije moje merilo. A recu ti, ako vec to gledas, da u Nemackoj, 90% nacije vozi pomenute brendove a isti nemaju Sabana Saulica, vec Ludwig van Beethoven-a.

A kod nas 90% nacije slusa turbo folk, a na ulici vidis tek po neki automobil nemacke industrije! Tako da su ti tvrdnje i stavovi totalni LAME!!

Edited by Nazzgul
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Немаца више нема у првих 10 најпоузданијих аутомобила.Све су јапанци или кореанци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Japanci jesu kvalitet, ali su ruzni ko moj kurac. I ovde nemaju dobre servise i podrsku za njihove automobile. A ako autombil ne mogu da opravim, koji ce mi djon?!

kvalitet jesu, ružni nisu, a imaju i dobre servise i podršku. plus se ne kvare često.

 

A kod nas 90% nacije slusa turbo folk, a na ulici vidis tek po neki automobil nemacke industrije! Tako da su ti tvrdnje i stavovi totalni LAME!!

tek po neki automobil nemačke industrije?!

izvini dečko, ali ti izgleda imaš ozbiljnih problema sa vidom, da ne kažem nečim drugim, čim izjavljuješ ovako nešto.

 

molim te da se ne blamiraš više na ovoj temi.

ako imaš nešto konstruktivno da kažeš reci, a ne da prdiš o nemačkim automobilima kako su najbolji a svi ostali su sranje. jer realno nije tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne lozim na marku VW, nego sam kupio VW Golf IV TDI jer mi se cini da za te pare dobijam odlican kvalitet, auto mi odgovara. Nisu svi modeli VW meni bas u omiljenima. Audi A3 mi se i dalje svidja, pogotovo sa troje vrata, odlican automobil. Ja se ne lozim na neki brend, vec na odredjene modele automobila. Inace, vise mi leze nemacki automobilima, medju francuskim i zabarskim nema njih mnogo za koje bih zeleo da dam moj krvavo zaradjeni i ustedjeni novac. Ali ukusi se razlikuju, neko ko voli osecaj kad vozi Alfu, toga nije briga sto se kvari i sto je skupa za odrzavanje. Jbg kad covek voli. Isto i BMW, skup za odrzavanje, udaraju po usima u servisu (bar u Zemunu u BMW Alone), ali ako si ljubitelj nekog modela i ako mozes da priustis, zasto da ne. A X6 zaista nikad nisam voleo, secas se da sam ti slao linkove gde mu se Clarkson podsmeva ;)

 

Mazdu sam imao i opekao se, bio je los primerak, ali veruj mi da bih sad rado vozio mazdu 6 :) Volem taj model, kao sto recimo volem Hondu Accord (perverzija koliko je dobar automobil).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Ево једног аута који по свим аспектима шије седмицу,с класу и осмицу из аудија.

lamborghini_estoque_dailyautoru_01.jpg

 

Да не помињем лексус лс серију са хибридним погонима

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahhahahah! Otkud ti to znas!?!? Priznaj!! Odma!

Mislim, šta da ti kažem, ide mi gledanje u pasulj. :mrgreen:

 

 

 

Japanci jesu kvalitet, ali su ruzni ko moj kurac. I ovde nemaju dobre servise i podrsku za njihove automobile.

Zato lepo uzmeš nemca sa japanskim motorom i piči. :)

 

Ja se ne lozim na marku VW, nego sam kupio VW Golf IV TDI

Nisam dugo pratio temu, a sad vidim da si se i ti ponovio. Čestitam komšija. :pivopije:

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@ Routasydan

 

Sve znam, svega se secam. Kad je izasao BMW x6, tebi se svideo dizajn, a meni nije zbogo onog naglo spustenog krova. E onda nakon nekog vremena, kad sam ga svario, bacio si mi klip o klarksonovoj sprdnji. Mrzi me sad da kopam unazad.

Gore si napisao da ti se ne dja audi A3, mozda si mislio na A2?!

Lupo jeste govno i polo je bio govno. Za ovaj novi model pola, jos ne znam, treba da prodje vreme da se pokaze. Ja mu ne verujem mnogo. Ali ne bih da ishitrujem situaciju, ipak je to auto godine u svojoj klasi.

Svaka kuca ima promasaja, ali to je normalno. I BMW ima seriju jedan, i produzene limuzine takozvane karavane, sto je skrnavljenje sportskog-elegantnog-gospodskog duha, ali jbg! To zahteva trziste. Hvala bogu te BMW ne proizvodi kamione, kombije, autobuse, pikapove i ostala govna. Barem imaju neki limit!!

Tako da se ne bih hvatao za te sitnice. Generalno kad kazes VW asocira te na golf, a kad kazes BMW, asocira te na M3.

 

Malo si me iznervirao onim postom, pa sam se nakenjao. Realno ima par lepih japanaca tipa EVO(I love it), ali kazem, iako su kvalitet, tesko da bih se odlucio za kupovinu takvog abuta.

Jbt u Srbiji ne mozes da nadjes majstora za nemacki auto, koji su, eto kako NECKO kaze, relativno popularni kod nas.

Na zalost NECKO, kod nas je popularan nemacki otpad u bukvalnom smislu te reci.

Kada sam rekao da mozes videti tek po neki nemacki auto kod nas, mislio sam na ono sto stvarno reprezentuje neki auto, a to je auto do 3-4 godine starosti. Znaci moj Golf IV, NECKO i za sve druge ovde, da kazem, to je otpad. Koliko se secam pricali smo o X6icama i ostalim novajlijama. Komentarisati praistoriju nema toliko mnogo smisla.

 

 

@@ Sejtan

 

Lamba je kupio AUDI. Hahhaha! Ali generalno to nista ne znaci, kad nista ne menjaju. Mozda u buduce bude malo nemackog smeka.

Mada vise nikad ne bih pomislio o kupovini Jaguara. Mislim, kad te kupi TATA onda je to blam, realno.

Edited by Nazzgul
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Ауди је купио Ламба,зато су се и одважили да направе Р8,јер користи Ламбов мотор.

И даље је све то у рукама италијанских инжењера и дизајнера.

post-22347-1285786826.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nekako je glup osecaj kad ti je motor nazad?! Tezak je nazad, napred plese..

A zamisli tek neki udes sa njim . . Nema sta da te zastiti :confused:

 

Druskane, ukusi su razliciti. Meni se mnogo, mnogo vise svidja ovo:

 

BMW-Gran-Coupe-1.jpg

BMW-Gran-Coupe-2.jpg

BMW-Gran-Coupe-3.jpg

BMW-Gran-Coupe-4.jpg

BMW-Gran-Coupe-5.jpg

BMW-Gran-Coupe-6.jpg

 

Pogledaj kakav je to dizajn. Kako je perfektno izvajan. Kakve su to linije.. Jebo te. <3

Onaj Lamb odozgo, MENI izgleda kao gomila lima navarenog jedan na drugi, nema nikakvu dusu.

 

Inace, ovu bembaru sam video u salonu u Minhenu. Nadam se da nece ostati samo koncept. Svrsavali smo ujak i ja.

Evo nas, ne verujemo ocima u sta gledamo:

 

DSC00314.jpg

DSC00316.jpg

DSC00317.jpg

 

Samo da urade M verziju ovoga i ima da kara i Porche i Aston Martin zajedno.

Edited by Nazzgul
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Ти да се судариш у тенку при брзини већој од 60 км/х вероватноће да преживиш су минималне.

А то што је мотор позади је само због бољег баланса возила,нема ту никаквог плесања као код Бмв,мотор напред а задњи погон.Па ти се зими смеју возачи тристаћа како не можеш да кренеш на равном

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Решава проклизавање,али не и заношење у страну.

бмв је добар за дрифт,али снег,лед и остало,то је смрт за њега.осим ако није 4х4 варијанта

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...