Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Guest Шејтанов Чобан

Назгуле то је М1,дакле најновији модел,конкурент Аудију Р4.

А3 видиш да има другачије светлосне групе

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zima uvek otkrije gomilu problema na kolima. Izgleda mi otisao akumulator. Nisam mogao da upalim, otezano verglao i ubrzo vise nije ni mogao da vergla. Na kablove upalio na dodir. Jebem li ga. Uzeo sam ovaj Black Horse od 75 ampera prosle zime. Ne znam sta da radim.. Imam kao garanciju dve godine . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nekad davno kao klinac radio u prodavnici koja je, izmedju ostalog, prodavala i akumulatore Black Horse. Odnesi ti njima lepo taj akumulator i reklamiraj, oni to lako ispitaju, obicno crkne neka celija i u tom slucaju sigurno dobijas novi. E sad, sve zavisi gde si ga kupio, moj prijatelj je nedavno imao slican problem i u Pazovi je odmah istog momenta dobio drugi. Takodje jedan prijatelj je dobio na koriscenje akumulator dok oni ispitaju garanciju za ovaj. Ali ima i situacija gde su ljudi cekali jako dugo. U svakom slucaju nista te ne kosta da reklamiras.

 

@ Predsednik Tadic: jesi li ti takodje na index.hr ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam. Moju sestru su tako vozali mesec dana. Da bi joj na kraju rekli da joj auto negde gubi struju. Ona ispizdela i kupila novi.

 

Inace, izgleda se black horse nosi u sombor na reklamaciju.. That is so far away.

Moj matori nije ni dana čekao. Odneo akumulator, dobio drugi. Posle godinu dana, rikne i taj, on ode i dobije treći i tako nekoliko puta, dok nismo popravili anlaser. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahhahaha! Ae sad cemo da vidimo!! Imam ovde 5-6 ovlascenih servisa na garantnom listu. Bedak mi je samo sto su svi na Zvezdari i jedan je u Zemunu. Nije mi bas na ruku, ali kad se iscimam do Zvezdare, onda mogu sve da ih obidjem.

 

 

EDIT:

 

Nazvah sad ove: http://moto-oprema.net/akumulatori/144/BOSCH+AKUMULATORI

 

Bosch akumulator S5, 70 Ampera, po katalogu za moj auto kosta 12630 din.

 

Alo!! Rodjace!! Idem ja da reklamiram ovaj Somborac.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upreavo sam kupio glicerin pa cu danas da namazem kedere i malo spricnem u brave, da mi ovaj led ne sjebe sve to.

 

Prosle godine mi voda usla u bravu na vozackoj strani, zaledina i pukla brava, to jest ona govna unutra

 

Bolje spreciti (sa 60 dinara) nego platiti skupu popravku

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nista od servisa. Obisao sam ih 6. Samo u jednom su mi pogledali akumulator i rekli mi da sam ja kriv, sto sam na golfa dizela stavio Black Horse, kao moja masina je prejaka za isti akumulator i ona ga je unistila. Akumulator od 74 A sada radi na 50. Totalno je unisten. Hahahhaha!! Kazu, da mu ne bi pomogao ni neki njihov servis. U ostalim servisima su mi rekli da moram da ostavim pa da pogledaju. To mi je smor. Kako da nosim akumulator na Zvezdaru, odnosno kako da vozim dok mi pregledaju?! Ovi jedni su cak bili voljni da mi daju neki akumulator u zamenu, ali nisu imali tako jak.

 

Mislim da sam sam kriv, sto sam kupio to GOVNO!. Cak i da mi ga zamene, opet cu se jebavati sa njim. Ne znam, uvek je tako, kad pokusas da ustedis izadje te 3 puta skuplje. Mada, realno, ja sam taj kupio na brzinu, nisam mnogo ni razmisljao. Eto otsljako je godinu dana. . jebem li ga.

 

Odlucio sam da nacnem stek i da si kupim BOSCH. Nemac je Nemac. Vozim dizel i akumulator je tu dosta bitna stvar.

 

Ako neko zna, gde su najjetiniji, cuo sam da ih ima na JUgopetrolovim pumpama, cekiro sam jednu, na kojoj su pokusali da mi uvale nesto drugo, tako da . .

 

Provericu Sarajevsku, tamo je sve najjeftinije.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Бош се мени празнио на јачој зими.бацио сам га после 3,Варта је трајала 7 година

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black Horse 74 A je govno nevidjeno, meni je izdrzao 6 mjeseci, otisao na reklamaciju, kazu nije ti u redu masa, nema dobro ozicenje, a kao akumulator je dobar... yeah right, zamolio da mi stave vartu koristenu samo da probam, posto je ujedno i servis i autodjelovi, auto upali na klempu i tada se odlucim za Vartu i evo druga zima bez problema pa vidicemo dokle ce... inace akumulator je od 80 A‚, motor 1.9 TDI. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

4500 највише,под условом да је у перфектном стању.

Мада ауто више није ауто после пребацивања волана

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to ne bi uzeo ni u ludilu. Kao prvo benzinac star 8 godina u koji ne moze da se ugradi plin (ako je Zetec a i inace Ford i plin se ne mirisu). To prebacivanje volana je jako zajebana stvar, uvek bude problema, ne moze idealno da se odradi, a pogotovo sto to rade majstor pera laza zika mika.

 

Za te pare moze da se nadje solidnih automobila tako da ne bih ja bas gledao taj Focus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...