Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Guest Шејтанов Чобан

Ja bi rado sledeci automobil uzeo neki TSI ili FSI, mala kubikaza, a ogromna snaga. Iz 1.4 benzinca VW izvlaci 170 KS. Bruka

 

Фиатов мултиаир је званично проглашен за најбољи мотор мале запремине,због нове технологије коју само они тренутно фурају у новим моторима.1400 кубика и 170 кс.То ако буде ишло у Пунтиће онда ће бити весело кад са тим зврком опереш лимузину од 3000 кубика.

 

Zadnja vuča?

 

Да,мало јачи гас и оде ти цео круг.Зато се бмв најчешће и користи за дрифт на сувом,због задње вуче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ajde posto vidim da se dosta razumete da vas pitam nesto. Skoro sam uzeo a3, 2001 godiste, 1.8 turbo sa 110KW. Kolika otprilike ispada registracija za njega? Do sada sam vozio zastavu, jbg bilo jeftino za registrovanje, slab motor. Inace, auto vuce neverovatno, ima sekvent plin, crna metalik, alu felne, 3 vrata, prelep je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Уф,тај ауто ја тренутно јурим да купим,150 коња,просто лети.Само 2009 годиште ја гледам,дакле актуелни.

Регистрација ти је око 25 000,исправите ме ако грешим.

Редовно га одржавај,док се не загреје на радну температуру немој га пањити преко 3000 обртаја и трајаће ти 100 година.

То је иначе проверен мотор који иде и у Пасата,Шкоде тако да генерално нема фалинки.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Хехе знам ја све то,али кад знаш да ауто може много онда је тешко суздржати се а да га не стиснеш.

Тако сам ја сео у Хонду Сивик Тајп Ер,и сад возим нормално,каже власник притисни слободно гас,шта си се стисао.Сунце ти јебем кад је оно заорало асфалт,а казаљка обртомера на 9000

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad proradi adrenalin, uf. Kad je drug pre 5-6 godina imao megana 95. godise, kupe, 2.0 injection, oko 140 konja, bio je mnogo startan, slajfuje i u 2. brzini, isli smo 240 na autoputu s njim. Nema bolje muzike nego kad zaurla motor na 7-8K obrtaja :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skuplja je registracija, siguran sam. Moj Golf IV TDI sa 81KW/110HP izadje oko 27.000 dinara a stariji je jos godinu dana od tog Audija. E sad jedino ako benzincima iz jnekog razloga nije jeftinija registracija. Za 150KS nije jeftino, to je sigurno, ja bi tu racunao na bar 30.000 dinara.

 

To je bruka dobar automobil, pogotovo sa troje vrata, smekao sam bio jednu 1.9 TDi sa 130KS, ali mi bila preskupa. Moras samo voditi racuna da ga ne cepas u obrtaje kad je hladan, to je smrt za njega, ali isto tako ako si vozio agresivno, ganjao turbinu, onda posle te jurnjave treba malo pustiti auto da radi na leru da se turbina ohladi.

 

Posle Yuga kad covek sedne u tako nest, ja mislim da ima osecaj da je seo u MIG 29 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, meni se ne svidja kako izgleda Lexus. Japanci nemaju smek.

 

EDIT:

 

Ja se nadam ovome, kad ujaku isti dosadi, i ja konacno dodjem do nekog kesa:

 

Ujakov, 535d, 280KS, M oprema, steptronic:

 

9320_1155673136977_1382172716_13911.jpg

 

9320_1155673216979_1382172716_13911.jpg

 

9320_1155673256980_1382172716_13911.jpg

 

9320_1155675417034_1382172716_13911.jpg

 

U ovome kad me provozao, brate . . NEREALNO!!

 

Btw, ove felne 19ice, su prelepe!! Uspeo je da ih sacuva sa starog e60 530d kojeg su mu slupali.. Bruka izgleda sa njima!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Мени и није важно да ли има шмек,само да је поуздан.А ту је јапанац на првом месту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno u Srbiji nema, ali zato smo na belom sengenu, i 2-3 cuke voznje od autoputa kroz Madjarsku, na kojem nema ogranicenja :)

 

Autoput za Nis, ima lepih deonica, ali je budjav asvalt, tako da ne cudi ogranicenje na 120km/h.

 

Ali recimo, Hrvatska ima solidan autoput, a opet je ogranicenje na 130km/h. Mislim da to ima veze i sa standardom. Kad ogranicis brzinu, mozes da naplatis neki kes, za nepostovanje iste :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Ја се плашим мог да возим по снегу.Мало јачи гас и плешем.Још дизел и обртни момент одраде своје

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...