Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

Кад сам видео да је Сатан гостовао на овој теми мислио сам да ћу видети нешто у стилу "Спорт је геј". :) :)

 

Иначе, каже се бадминтон. :)

 

Fudbal je gay :)

 

:):):)

 

A od saha? Ne moze se zategnuti od toga?

 

mozak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Фудбал ми је у крви,без фудбала не могу 15 дана да издржим!

А бадминтон сам играо,могу да набројим на прсте једне руке у животу и баш због тога ми је интересантан.А не може да буде геј спорт ако желиш да га играш против даме.Чак штавише,то је добар начин да мушкарац покаже колики је шмекер,када поред свих мачо спортова којима се иначе бави,одлучи да се заједно са супротним полом превија јурећи корпицу. :D

Геј је онај који би помислио да ту може бити нечег геј! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratio sam se Dzudou i pored toga ucim Aikido ali nista ozbiljno.Neke osnovne zajebancije,odbrana sa brzim napadom i mogu da kazem da sam dobar deo savladao,sto je u petak rezultiralo kada sam ortaku demonstrirao odbranu od pesnice i patosirao ga :)

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фудбал ми је у крви,без фудбала не могу 15 дана да издржим!

А бадминтон сам играо,могу да набројим на прсте једне руке у животу и баш због тога ми је интересантан.А не може да буде геј спорт ако желиш да га играш против даме.Чак штавише,то је добар начин да мушкарац покаже колики је шмекер,када поред свих мачо спортова којима се иначе бави,одлучи да се заједно са супротним полом превија јурећи корпицу. :D

Геј је онај који би помислио да ту може бити нечег геј! :)

 

...ma shalim se , imao sam i ja ispade sa badmintonom..ali pssst , nemoj nikom da kazesh... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam kako ti je,ja sam jedno vreme Dzudo imao 3 puta dnevno a fudbal 2 puta,jedva sam stizao da ucim.Onda sam napustio fudbal,a Dzudo je polako ovde poceo da se gasi i kurac.Sad je opet nesto krenulo i vratio sam se.Nastavljam tradiciju.Ne treniram zbog takmicenja vec zbog sebe,radi forme i snage.Znaci to dosta u zivotu,vidim caletovi prijatelji koji nikad nista nisu trenirali a njegovi vrsnjaci svi su nesto smezurani,ili su debeli.A caletov najbolji prijatelj ima iz karatea crni pojas,po zanimanju pravnik,53 godine isto je pun snage,izgleda bolje nego neki od 25-30 godina i kladim se da bi mogao glat da se pegla sa njima.

Od jednog mog drugara cale je bio bokser,danas drzi klub i trenira svaki dan,on ima valjda 59 god,znas ti sta je ono,Stalone haha.Zajebancija,covek stvarno izgleda odlicno za svoje godine,kladim se da bi me pojeo za dorucak.Kao i vecinu mojih vrsnjaka.

 

Secam se kad sam bio klinac,kako je cale izgazio nekog lika ispred kuce i to sve na dzudo jer je ovaj krenuo da razbija sijalicu na banderi.Zato sam zagovornik sporta,kasnije se to odrazi kada dodjes u neke godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obožavam stoni tenis, po celu noć pikam sa burazom i ćalom.

Krenuo sam sa bodibildingom, ću da bidnem stijena.

takodje...igram i ja stoni tenis s kim stignem..i mnogo sam dobar.. :)

a planiram da uskoro ponovo krenem u teretanu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ranije igrao stoni tenis jer je neka moja rodjaka koja zivi preko puta mene bila prvak jugoslavije vise puta,imala je svoj sto i salu za vezbanje pa smo zimi stalno kod nje blejali i picili.Mada sve je to bilo tamo 3-4 osnovne.Zadnji put sam igrao pre mozda 3 godine,sad ne bi znao reket da uhvatim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene zvali da krenem na americki fudbal od sutra.....ne znam dal da krenem :D

 

elem pikali smo fudbal prvi put u onom balonu na zemunskom keju......jebote koji balon.....podloga bolja nego na marakani :) i skybar je dobar balon.....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...