Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Kao da moraju znati svirati :twisted:

 

To ja imam zelju da snimim. Al dzabe je sve sudbino kleta, jer ni instrumente ne umije da drzim kako treba. Jedino znam da lupam 111111111111111111111.

 

Evo ti lupaj kec, ja ću da orem po basu, Talvi zna gitaru bar malo što je najbitnije... fali nam vokal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne. Mora se znat svirat. Jer bi tu pored ocigledno Blasphemy uticaja morao da se inkorporira i Incantation vorsip. I malo australijske death skole.

 

edit: evo nam ga vokal. samo treba da ga koljemo.

svinja.jpg

 

edit II: Talvi, primio si se opasno na Truppensturm, a? Heh. Rasturancija.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne. Mora se znat svirat. Jer bi tu pored ocigledno Blasphemy uticaja morao da se inkorporira i Incantation vorsip. I malo australijske death skole.

 

Pa to je bar lako - za Incantation odradimo one dum brejkove, lupiš ti dva puta u bubanj a ja dva puta po žici za minut dok gitara daje težinu po minuti, a za Australiju - nosimo satove na glavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit II: Talvi, primio si se opasno na Truppensturm, a? Heh. Rasturancija.

 

Kad god ga slušam - slušam ga celog, od početka do kraja. A ja to ne radim često inače.

 

Inače, sunce li vam vaše, ja drljam po gitari već 10 godina, ne dovodite mene u pitanje nego se snalazite za ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad god ga slušam - slušam ga celog, od početka do kraja. A ja to ne radim često inače.

 

Inače, sunce li vam vaše, ja drljam po gitari već 10 godina, ne dovodite mene u pitanje nego se snalazite za ostalo.

Pa to je glavna fora kod usisvaca - ubacis i slusas citav album ko iz picke. Mada ja sve albume tako slusam, jebi ga. Truppensturm sam slusao vec po 2x iz cuga.

 

Sto se mene tice, imam kondicije da lupam 'na keca' i da radim mitraljez po duplim basovima. Prelazi su mi losa strana. Mogu i lagane ritmove, al morace neko za to vrijeme da mi pusi. Po mogucnosti bas gitarista :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman da zamaskira zvuk cuclanja :haha:

 

E pa drugari, sad nam samo nedostaje pjevac i da krenemo da radimo. Mislim da bi nam drugar Dioklecijan pomogao oko kovera, a ja ispod 66 strana bukleta ne bih nista izdavao..

 

edit: pjevaca/vristaca imamo, samo nam nedostaje koljac. drugi vokal sa growl vokalima moze Grob kad izgrebe grlo.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talvi, 3 riffa po albumu maks.

 

PONEKAD 4... ALI SAMO PONEKAD...

 

Kako bas ne služi, poslušaj deiphago, kako daje to lepo brujanje u pozadini. Samo se napanji do maksimuma i maskira se uzajamno sa bubnjem, zid zvuka.

 

To su ti stari esnafski fazoni između gitarista i basista. :mhihi: Tipa, znaš da ti je bendu došao kraj kad basista kaže: "E, aj' da probamo onu moju!" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri su ustipci.

 

Grobe, sto predlazes - kojim pravcem da krenemo. Klasican Blasphemy vorsip, il da sparimo usisivac sa tehnikom (Gorguts comes in my mind).

 

edit: ploca dakako, uvjek LP nikad cd. (to ce Gojko prvi da kupi)

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...