Jump to content

Alhemia


Imenjak

Recommended Posts

Aj sad malo da skrenem sa teme-pa,zar ne svirate i vi u SD?Jel se zna ko jos svira u SD sem Alhemie i ,verovatno,Dargorona?

 

 

Koliko ja znam, sigurno kao sto vidis i Aeternija, znam da idu i Noyz, Hatred, Ekipa + najverovatnije...

 

@ Aleksa - jeah, vidimo se :muzicar:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo vratismo se iz Vranja, bilo je do jajca iako se nismo pokazali u najboljem sjaju :)

Vec sledeca svirka 27. okt u Smederevu bice mnogo bolja ;)

 

Ekipa sa kojom smo putovali je bila do jajca i svi bendovi su pokidali!!!

 

Vranjanska publika, sjajna, od prvog do poslednjeg benda priblizno isti broj ljudi u sali!!! :pivopije:

 

Inace, hvala Ani koja je lavovski odradila svoj deo posla, posto je menjala Vanju na ovoj, a i na sledecoj svirci! Devojka je imala svega dan i po da skine sve pesme koje nisu ni malo bile lake!!! :pivopije:

 

A sada jedno obavestenje tuzno obavestenje....

 

Vanja vise nije clan benda... Na zalost, njegovu i nasu, covek ima mnoooogo obaveza i vise nije u stanju da stigne i bude na dva ili vise mesta u isto vreme... Stoga bend Alhemia, od danas trazi novog basistu...

 

Potreban nam je covek koji:

Voli ono sto mi radimo, i postuje nas rad...

Zeli da se posveti bendu, i ucestvuje u zajednickom radu na starim i novim pesmama...

Covek koji ce biti 20% benda u svakom smislu, nekom mozda cak i vise! :)

Zna da svira bas gitaru, shvata njenu ulogu u nasem bendu, zna da namesti sebi zvuk, poseduje odredjenu tehniku sviranja, ali i idejna resenja nekih "problema"...

Dobar covek, koji nema veze koliko ima godina, samo da nije mnogo mator i suvise mlad :)

Naravno, podrazumeva se da ima opremu, svoj zvuk moze da ponese sa sobom... (pozeljan petozicani bas)

 

To je za sada to! Ako neko zna takvog ili misli da je taj, moze da nam se obrati ovde na temi, ili na PP pa cemo se naci, videti, probati, odluciti ;)

Ako takvih bude vise, organizovace se neka audicija gde ce se mozda naci taj basista koji nam lezi i kome mi lezimo ;)

 

poz! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...