Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Dolazi iz San Antonija , to nesto znaci , igrao je u Rusiji i Italiji tako da pomalo i poznaje evropsku filozofiju igre . Optimista sam , da je Roberts zadrzan ove sezone bi bio ispod proseka , ubedjen sam i mislim da je politika kluba ispravna kad prodaje Amere , to je cista zarada , a uvek se mogu nabaviti slicnog kvaliteta , dobro Lestera ce tesko naci ali ovakve cetvorke komotno .

 

lepo igra roberts u efesu. sad za vikend 16p i 6sk. i prethodno kolo bio odlican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se , protiv Olimpije je bio ocajan , ali se postavlja pitanje koju bi motivaciju imao u Partizanu da igra za sicu i sa sasvim novi trenerom i igracima , ovako novajlija je zeljan dokazivanja i mislim da ce biti pun pogodak .

 

sve na mesti, zato me nerviraju oni sto kukaju sto ameri ne dolaze na 2 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazi iz San Antonija , to nesto znaci , igrao je u Rusiji i Italiji tako da pomalo i poznaje evropsku filozofiju igre . Optimista sam , da je Roberts zadrzan ove sezone bi bio ispod proseka , ubedjen sam i mislim da je politika kluba ispravna kad prodaje Amere , to je cista zarada , a uvek se mogu nabaviti slicnog kvaliteta , dobro Lestera ce tesko naci ali ovakve cetvorke komotno .

 

Koja zarada? Oni odlaze za dzabe jer im je istekao ugovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Curtis Jerrells KK Partizan

Point guard

Personal information

Date of birth February 5, 1987 (age 23)

Place of birth Austin, Texas

Nationality American

Listed height 6 ft 1 in (1.85 m)

Listed weight 201 lb (91 kg)

Career information

College Baylor

Pro career 2009–present

League NBA

Career history

Austin Toros (2009-2010)

Curtis Jerrells at NBA.com

http://en.wikipedia....Curtis_Jerrells

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jel nas ovi loze?

 

 

 

 

Edit: gle, sad pise Free Agent, wtf?!

 

 

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno bi bilo bedak da Zvezda ispusi, da izgubimo to jedno mesto, a jos gore da umesto Zvezde igra ogavni FMP. Jbg, valjda ce uspeti da izbore opstanak, ali sa ovim igrackim kadrom nema sanse. S' obzirom da ni Vuka Radivojevica nisu mogli da plate, tesko da ce movi nekog kvalitetnog da priuste :(

 

Nadam se da ce Radnicki izboriti visok plasman, a za Partizan i Hemofarm se ne brinem, siguran sam da ce igrati F4 NLB lige .... a mozda je i krajnje vreme da to Hemofarm opet osvoji ... samo da ne osvoje hrvati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прича се да ће још једног Амера да доведу.

 

http://www.sportske.net/vest/kosarka/mrsavko-u-zvezdi-31066.html

 

 

Nadam se da ce Radnicki izboriti visok plasman, a za Partizan i Hemofarm se ne brinem, siguran sam da ce igrati F4 NLB lige .... a mozda je i krajnje vreme da to Hemofarm opet osvoji ... samo da ne osvoje hrvati

 

Лаганица...ове године имају бољу екипу него прошле сезоне.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije los ovaj nigga , mada mi smo teska kanta i sa njim ... Kad se setim samo one sezone kad smo bili pusaci , kad su Delije vadile stvar protiv Beobanke u Sumicama , cini mi se ... To je bio igrac vise ! Ne znam da li je do navikavanja ili ko zna cega , ali ovo mi sve vise lici na (DOSADNU) NBA ligu . Sto se mene tice sirenje igre odaljavanjem trojke je napravilo kurac od kosarke ! Jebes 1-1 i prvi korak , mene je vozila ona stara - Um caruje , a snaga klade valja . Mada , mozda je jos rano za analize ovog tipa .

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...