Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Јебеш њих, на ЈФ форуму сви главни ликови кажу да највероватније нема ништа од тога, али је јасно да је свима жао због таквог развоја ситуације.

 

Ово је отприлике суштина:

#1 Situacija nije laka i svako ima neku svoju pricu. Oni su se bukvalno posrali po nasim glavama. Bili smo spremni zivote da im damo a poneli su se prema nama kao najgori olos. Pljunuli su po nama koji smo ih moze se reci i stvorili. Setite se samo pre par godina kakva je bila slika u Pioniru i ko je uopste isao na taj basket. Ne mogu se tek tako zaboraviti te krupne stvari. Grobari su vise puta prelazili preko slicnih stvari i epilog je bio da nam se to vracalo kao bumerang. Setite se samo recimo price u vezi rukometa. Moje misljenje, a iz price sa mnogima mogu slobodno da zakljucim i vecine, je da im se mora na neki nacin staviti do znanja da mi nismo potrosna roba i da cemo to tako brzo zaboraviti. Neka vrsta bojkota se mora primeniti. Jedan od predloga je da se recimo ne navija prva dva kola Evrolige, da setalica u obliku godisnje propusnice prekrije nas kop i bude ispracena prigodnom parolom. Mora se debilima koji su se iskenjali po nama staviti do znanja kako je bez nas, a kako sa nama. Ukoliko se prestane odlaziti na basket grupa gradjana tipa Champy i drugari oskrnavice nase ime koje je godinama stvarano. Nije ni lako vrhu tribine da donese neku odluku jer je suvise emocija ulozeno u pracenje basketa i sta god da se odluci mnogima nece biti po volji.

 

 

#2 ja sam prosle sezone prolazio po1000km u oba pravca i odgledao skoro sve utakmice i taman doslo vreme da se ide na f4 desilo mi se najvece razocarenje u zivotu od ljudi u kk koji su svima ovde poznati necu ni ime da im spominjem tako da ove sezone i mene nece pionir videti do daljeg.POZDRAV SVIM PRAVIM GROBARIMA

 

#3 Tribina ce odluciti da li ce da se ide organizovano ili ne, a vi cete moci da odlucite da li licno zelite da idete ili ne.

 

Svaki bojkot mora imati neki cilj, bojkot bez cilja je bojkot Partizana tj kluba za koji navijas.

 

Ako se ne varam, za onu sramotu i poseravanje po Grobarima kriva su dva coveka, jedan je otisao, drugi je jos uvek tu. Uvek razmisljajte pragmaticno, da li cete time sto necete ici na tekme ko zna koliko vremena uskratiti sebi da volite svoj klub? Mora postojati cilj. Nije KK Partizan kao institucija i nesto sto je iznad svih govana koja su u njemu kriv sto su dva supka izdali svoje navijace.

 

Ovaj sto je otisao, za mene je prestao da postoji onog sekunda kada je posrao Grobare, jebe mi se sta je sve u zivotu osvojio i sta je pre toga Partizanu doneo. Zelim mu sve najgore u karijeri. Ako ne postujes svoje navijace, ne postujes ni sebe.

 

Kada ode i ovo drugo govno iz kluba, ja cu imati (bar) moralnu satisfakciju za sve sto sam tih dana tj meseci proziveo.

 

Suma sumarum, postavite sebi cilj ako bojkotujete nesto. Kontam da niko od vas nece reci 'vise nikada necu gledati KK Partizan' jer bi to bilo najmoronskije i to bi bila pobeda tih odvratnih govnara koji su sve ovo i napravili.

 

#4 Пре ових годишњих смо размишљали да ли у овој свеопштој ситуацији можемо да изгурамо неку врсту бојкота кк-а.

Ја сам био први који је ишао у халу после ф4 да видим шта се дешава и био сам запањен. То је гомила дебила и идиота које савршено боли курац зашто се тај исти кк понео тако како се понео према људима који су га створили.

Сада ви мени одговорите да ли ми треба да препустимо трибину тим истим малоумницима или треба да сачувамо оно што смо годинама стварали?

Ја сам и даље повређен, увређен...поступком ДВА човека, али сигурно нећу дозволити да ми идиоти упропасте трибину.

 

Посебно је питање да ли ће икада више постојати онаква хемија између трибине и играча, оно што је из њих извлачило 200 посто њихових реалних могућности.

Убеђен сам да неће.

Е то је оно што су упропастили, то је оно што ни једна одлука, ни један навијач , нико од нас неће моћи да врати.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg ni meni stvarno ali stvarno nije jasno kako nisu mogli da se stisnu za tih 350-400 karata a F4 koje su navijaci trazili. Ponudili su im 200-250 koliko se secam.

Morali su da se ispostuju sponzori ali opet, mislim da su im navijaci ispred svih

 

Ali opet. moje je misljenje da treba podrzati klub. Svaki navijac ce da odluci za sebe izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceka decica da im ujke kazu da li smeju da idu na basket... Pa oni vec ionako duze vremena bojkotuju sve utakmice Partizana koje nisu Evroliga ili finale, ne znam kako se to objasnjava...

A ove sezone je dobro sto vise common folka ide na utakmice, prosle godine u ovo vreme na Cedeviti bilo 400 ljudi u dvorani, veceras minimum 4000.

 

Veseli odlican u skoku i zakucavanjim a, ali opet bacanja 2-7 .Dzavai odlican , pravi teski centar , solidno gadja slobodnjake , daje zicere . Voleo bih da vise igra Klobucar .

 

Vesely nece moci ceo zivot da protera skacuci i zakucavajuci...u sutu je bas stagnirao, ako ne i pogorsao se. Bacanja opet jebe keve, bilo ece 1-7 i 1-6 ove sezone...

 

Onaj crnac iz CDvite sto im igra centra mi se bas svideo, ali ga Jawai ubio, i to bukvalno :haha: Ovaj jedno 4 puta zavrsvao na parketu...

 

Bozic forsiran prvo poluvreme, i onda kvrcnulo nesto i konacno data prilika Lafajetu malo da igra...i da, Jaki isto obavezno vise minuta. Jebote, pa Pera vec godinama ima 10 minuta po mecu, i sad odjednom po 25-30...ne moze bre. Djekic se pretvara u faila teskog, pa jebeni Lucic je bolje i sa vise muda odigrao na cetvorci...

 

Sudjenje bilo bangavo, tesko bangavo, da je bio tu i Dule, chaos bi bio, ovako ovaj Aco nije pola minuta proslo a da se nije drao, i bilo bas minuta kada ama bas sve za njih sudili... No, kapiram da ce trebati Vladi malo vremena da udje u stos.

 

I da, gde je ta jebena cetvorka?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akone dodju grobari , najjadniji su , ko ih jebe , protiv Cedevite je bilo 5000 ljudi , sad ce biti 7000 , bice navijanja , sve je to kosarkaska publika , ne razumem te maloumne vodje , koja je njihova svrha postojanja ako bojkotuju klub , samo se to pitanje postavlja .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazi iz San Antonija , to nesto znaci , igrao je u Rusiji i Italiji tako da pomalo i poznaje evropsku filozofiju igre . Optimista sam , da je Roberts zadrzan ove sezone bi bio ispod proseka , ubedjen sam i mislim da je politika kluba ispravna kad prodaje Amere , to je cista zarada , a uvek se mogu nabaviti slicnog kvaliteta , dobro Lestera ce tesko naci ali ovakve cetvorke komotno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazi iz San Antonija , to nesto znaci , igrao je u Rusiji i Italiji tako da pomalo i poznaje evropsku filozofiju igre . Optimista sam , da je Roberts zadrzan ove sezone bi bio ispod proseka , ubedjen sam i mislim da je politika kluba ispravna kad prodaje Amere , to je cista zarada , a uvek se mogu nabaviti slicnog kvaliteta , dobro Lestera ce tesko naci ali ovakve cetvorke komotno .

svaka na mestu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...