Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

poshto to nije prvenstvena utakmica , doshli su da shencuce i da se zajebavaju po evpopi pritom zgrcuci kesh pre ce biti da mu je to rekao jer su se oni jadnichci i trudili da igraju dok su se ove chame iz nba zajebavali .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoji, al i oni imaju igrace koji igraju mozgom, a ne snagom (Kobe Bryant)... i to je to... :) Bodiroga je pravio decu onom americkom drim timu, pravio bi decu i bilo kom drim timu, jer oni nisu navikli da cuvaju takvog igraca... sporog, mlitavog, nikakvog, koji igra mozgom i samo mozgom... i ne promasuje, kako god da sutne... :D

 

Da li ima neki fan sajt Dejana Bodiroge gde mogu da ga vorsipujem?

 

Ma da,pravio im decu,a na kraju nas napicili 30 razlike.

Pricati da su to cirkusanti,pogotovo dream team 1 i 2,je cista glupost i nebuloza.

 

Ako je Sakil O'Nil kosarkas ja navijam za Partizan.

 

jbg, kad se naduvaju igraju ko besni. :da:

 

:da:

 

Govorim o Indijanapolisu, a i o Lotomatici... Ajverson je rekao da je Bodiroga nezaustavljiv... :da: kada su Lotomatika i Filadelfija igrali pre 2 sezone... :da:

 

 

:da: N-e m-o-g-u m-u n-i-s-t-a...

 

Bodirogu niko ne moze da zaustavi.

 

poshto to nije prvenstvena utakmica , doshli su da shencuce i da se zajebavaju po evpopi pritom zgrcuci kesh pre ce biti da mu je to rekao jer su se oni jadnichci i trudili da igraju dok su se ove chame iz nba zajebavali .

 

Amerikanci nikad ne povedu najbolji tim i nikad se ne trude i kad izgube to je slucajno,verovatno je padala kisa ili tako nesto...

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je Sakil O'Nil kosarkas ja navijam za Partizan.

 

Nego sta je grobaru?

 

Hoces reci da su Olajuwoon,Robinson,Ewing,Barkley,Malone,Kemp,Pippen,Stockton,Payton,Penny,Miller,Ritchmond,Grant Hill...cirkusanti?Takve legende na jednom mestu,klali sve redom sa 30 razlike,a za tebe su oni cirkusanti. :) Brate,ako tako mislis,sa tobom stvarno nesto nije u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da...oni koji guze sve redom su cirkusanti,a ovi sto puse 30 razlike su zapravo pravi kosarkasi. :) Nema sta,logika ti je do jaja. :)

 

Posto nisi gledao legende na jednom mestu,nemoj ih ni komentarisati.

Evropa nikada,ali nikada,nece imati takvog centra kao sto je bio Hakeem "The Dream" Olajuwoon.Mozete vi do beskonacnosti valjati rasisticke gluposti,teorije o cirkusantima i ostale nebuloze,to je cinjenica.Ma sta Evropa...NBA vise nece videti takve careve na jednom mestu!

 

Dr.Dzej,Karim Abdul Dzabar,Lari Bird,Medzik,Dzordan,Peris,Ajzea Tomas,Dominik Vilkins,Dreksler,Bajron Skot,Vorti...ma sve su to cirkusanti,paceri,za njih su Karnisovas,Sabonis,Radja i Kukoc kosarkasi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evropa nikada,ali nikada,nece imati takvog centra kao sto je bio Hakeem "The Dream" Olajuwoon.

 

Dr.Dzej,Karim Abdul Dzabar,Lari Bird,Medzik,Dzordan,Peris,Ajzea Tomas,Dominik Vilkins,Dreksler,Bajron Skot,Vorti...ma sve su to cirkusanti,paceri,za njih su Karnisovas,Sabonis,Radja i Kukoc kosarkasi. :)

 

Kica izmislio kosarku za sve te tvoje... :da: a i Drazen Petrovic... a i Drazen Dalipagic... :da: Osim za Dzordana... cinjenica je da je on najbolji kosarkas svih vremena...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozete nikad porediti kosarku u USA i Evropi, to su dva totalno razlicita koncepta, druga filozofija i shvatanje tog sporta. U Americi se sve bazira na individui, treninzi su individualni (uglavnom) i igra se venima zasniva na "trci i pucaj", zonsku odbranu su cak i zabranili. U Evropi je totalno drugacije, igra se timski, treninzi su timski, ne potencira se mnogo na snazi i kondiciji...

 

Inace za mene je Drazen najbolji Evropski igrac koga sam gledao u zivotu, posle njega Kukoc, Radja i Djordjevic, a od USa igraca Michael Jordan (imam 6 filmova o njemu na DVD - fantazija), zbog tog coveka nocima nisam spavao da bih gledao dobar basket. Inace jako mi se svidjala ta generacija u NBA, pogotovo Hakim Olajuvon, Drexler, Ewing, Kemp, D.Robinson, Barkley, Cliff Robinson..... prva polovina '90-h godina je bila uzano dobra kada je NBA u pitanju. Kada je jordan odlucio da se povuce, po prvi put, plakao sam koliko sam bio izbedacen (sta ces, jadno dete mislilo nece gledati vise cika Michaela)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapamti... :da: I treba... Da se obrazujes... Dr. Dzej, je smesan btw... on je tek cirkusant... za Medzika rispekt, za Lerija polurispekt... Kicanovic je sada bolji igrac, nego kad su oni bili u najboljoj formi... :da:

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvom polovinom 90-ih u NBA,zakljucno sa recimo 1997.,se igrala najbolja kosarka u istoriji tog sporta.

 

Cliff Robinson!Koji je to car bio.Sa onom trakom oko glave. :rockdevil:

 

Zapamti... :da: I treba... Da se obrazujes... Dr. Dzej, je smesan btw... on je tek cirkusant... za Medzika rispekt, za Lerija polurispekt... Kicanovic je sada bolji igrac, nego kad su oni bili u najboljoj formi... :da:

 

Da neces mozda ti da me ucis? :)

Dr.Dzej smesan?Meni si pre smesan ti sa takvim izjavama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... pocetkom osamdesetih se igrala najbolja... a tad smo mi bili olimpijski prvaci... i to u Moskvi... :wub: i tad su igrali svi ti...

 

Andro Knego

Dragan Kićanović

Rajko Žižić

Mihovil Nakić

Željko Jerkov

Branko Skroče

Zoran Slavnić

Kresimir Ćosić

Ratko Radovanović

Duje Krstulović

Dražen Dalipagić

Mirza Delibašić

 

Sampionska ekipa... :wub: Najjaci su...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvom polovinom 90-ih u NBA,zakljucno sa recimo 1997.,se igrala najbolja kosarka u istoriji tog sporta.

 

Cliff Robinson!Koji je to car bio.Sa onom trakom oko glave. :rockdevil:

 

 

Taj rad :pivopije:

 

I puti ti ovog selju, vidis da te lozi. Narednih 1000 godina se nece roditi covek kao sto je M.J. on je najbolji kosarkas koji ikada hodao zemljom i koji ce ikada hodati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... pocetkom osamdesetih se igrala najbolja... a tad smo mi bili olimpijski prvaci... i to u Moskvi... :wub: i tad su igrali svi ti...

 

Vidim koliko si kompetentan po pitanju kosarke,da se useres.

Prvi dream tim,sa profesionalcima,je bio 1992.Pre toga su igrali neki levaci i koledz igraci.

Dr.Dzej recimo nikada nije igrao na olimpijadi,niti za reprezentaciju.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...