Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Zbog cega? Zato sto se MAAAAALCICE dopingovao?

 

 

Ne,vec zato sto profesionalci u to vreme nisu smeli nastupati.

 

Slusaj,mnogo ti bolje ide kuvanje,kapicu na glavu pa u ku'inju. ;)

 

Mnogo tolerisu Amerima i ti to dobro znas... pa cak i na ovoj olimpijadi... kao i na svim olimpijadama...

 

Naravno,to je opstepoznata cinjenica,i tu diskusije nema.Ali pricati da su oni cirkusanti,samo doping i nista vise,je cisto prosipanje gluposti.

 

I,skulirajte malo sa postovima.Svaki put moram odraditi edit da bih stavio citat,jer se neko ubaci izmedju. :)

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha... slabo, slabo... slabi argumenti... :) Drogerashi glupi... :) Ako ikada u NBA-u uvedu doping testove, pola ovih igraca koji su "najbolji", zavrsilo bi igrajuci ulicni basket... :) Respect Kobiju... on je kralj...

 

Ps. Daleko od toga da su losi, al i daleko od toga da im nema ravnima... :da: I da, dopinguju se...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mogu evroski igraci da se drogiraju i dopinguju koliko hoce, nikad nece imati ono sto ima i sto je imala NBA!!!!!

 

I ne napadajte crnce, oni samo imaju takvu gradju da su kao stvoreni za ovaj sport. Isto tako i crnci ne treba da napadaju belce sto su kao stvoreni za hokej. Rasizam je bolest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... pocetkom osamdesetih se igrala najbolja... a tad smo mi bili olimpijski prvaci... i to u Moskvi... :wub: i tad su igrali svi ti...

 

 

 

Sampionska ekipa... :wub: Najjaci su...

 

 

Zezas se ??? , pa Ameri su do tad , i od tad (sa izuzetkom dve bronze) uvek osvajali olimpijska zlata , a u Moskvi nisu jer je SAD bojkotovala te igre , kao i Rusi sledecu olimpjadu u los andjelesu:)))

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha... slabo, slabo... slabi argumenti... :) Drogerashi glupi... :) Ako ikada u NBA-u uvedu doping testove, pola ovih igraca koji su "najbolji", zavrsilo bi igrajuci ulicni basket... :) Respect Kobiju... on je kralj...

 

Nego,interesuje me jedna stvar.Da li kada kuvas paprikas,luk przis na ulju ili vodi? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha... ja nisam kuvar... :) Jeste da nosim kapicu i kuvarsku uniformu, al me to ne cini kuvarom... Na tarabi pise picka, pa ne mozes da je jebes... :da: A ja se u kosarku razumem taman tolko, da mogu da te poducavam... kao i ostale klince iz Beograda... :da:

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko,morao bih biti mnogo vislji od 2.07 da bi to bilo izvodljivo.Ili bi oblaci morali lebdeti mnogo nize nego sto je to uobicajeno. :da:

 

Potrudi se da ne budes tako extreman u svojim postovima i izbegavacemo ovakve rasprave... :pivopije: Nisi ti izmislio toplu vodu... znamo mi ko je Dzulijus Erving i znamo ko je Leri Bird... al moras nauciti ti i ko su Kica, Praja, Korac... :da::pivopije: U tom periodu ovog veka smo MI bili najbolji na svetu... i nemoj da ih potcenjujes...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja se u kosarku razumem taman tolko, da mogu da te poducavam... kao i ostale klince iz Beograda... :da:

 

Sto se naravno videlo iz prilozenog,tj.tvog neverovatnog "znanja".Doduse,mozda neke klince i mozes poducavati,mene ne mozes.

 

Potrudi se da ne budes tako extreman u svojim postovima i izbegavacemo ovakve rasprave... :pivopije: Nisi ti izmislio toplu vodu... znamo mi ko je Dzulijus Erving i znamo ko je Leri Bird... al moras nauciti ti i ko su Kica, Praja, Korac... :da::pivopije: U tom periodu ovog veka smo MI bili najbolji na svetu... i nemoj da ih potcenjujes...

 

Nisam ja taj koji je potcenjivao,vec vi.A ja nase kosarkase nisam uzeo u usta niti jedan jedini put,posto ih volim vise od svih koje sam naveo (sem Hakeem-a naravno :rockdevil:).Ali ipak,ta vasa pametovanja tipa "Camuge,cirkusanti,doping,kurac/palac"...nemaju nikakvu pozadinu i nebulozna su.

Extreman?Ja nisam sirio rasizam za razliku od vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da ne, mi bili najbolji .... hahhaha, pa NBA liga je toliko bila jaka da im nije ni padalo na pamet da uzimaju Evropske igrace, kada je otisao Divac to je bila senzacija! Njihove zvezde nisu ni htele da igraju za repku jer sta koji qrac da se zamaraju i gube vreme da su slali koledz momke da se vezbaju, sve dok ih mi nismo zguzili u Argentini (tada je Alonzo Morning igrao za USA). Mozda da prica ko sta hoce, da smo bili JAKO dobri u ono vreme, sto i jesmo, ali da smo bili bolji od USA, to nikako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hihi... i ti si prilozio mnogo u picku materinu... :) osim sto si propisno ovlazio na Amere, ne ceneci druge igrace... a sto se tvog kvaliteta i poznavanje kosarke tice, cudi me kako ti nisi jedan od kosarkasa koji bi parirao svim ovim tvojim igracima ili makar trener neke vrhunske ekipe/reprezentacije...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako , u globalu cu odgovoriti na neke nebuloze koje su ovde iznesene .

 

Postoje 3 osnovne skole kosarke , americka , sovjetska i jugoslovenska , od svih 3 americka je ubedljivo najuspesnija , tome svedoci i 13 zlatnih medalja , 1 srebro i 2 bronze sa olimpijada , sa 16 olimpijada na kojima su ocestvovali , za svaki rspekt.

 

na svetskim prvenstvima su slali koled igrace , i ti su propisno mrsili racune evropskim zvezdama .

 

Ako je to sve uspeh droge , zasto nasi igraci idu tamo , jel i Divac narkoman ? Ili stojakovic ? ako se sve zasniva na snazi zasto nasi i drugi evropski treneri tamo idu na usavrsavanje , razmenu iskustava , pa Fil Dzekson , jeste imao najboljeg igraca na svetu , ali je po taktici izvanredan strucnjka (sistem trouglova u Cikagu , gde je cak i Longlija napravio korisnim igracem )

 

Kazete Drazen Petrovic , ok , jedan od najboljih evropskih igraca svih vremena , ali je u NBA , ipak vise gledao Drextlera , Jordana pa cak I Portera , nego im se usprostavljao , imao je par dobrih utakmica i to je to, u svakom trenutku NBA je imala i ima barem 20 boljih igraca od najboljeg igraca van teritorije SAD-a , cinjenica !

 

Saglasan sam sa Lemmyjem sixxom , pa kako mozete te velicine nazivati cirkuzantima , ... Kica , Praja , Moka , Cmoka , Prle I Tihi svaka njima cast , ali u njihovo vreme su DR j , Jabbar i kompanija zakucavala , i radila ono sto u danasnje vreme ne moze NIKO ama bas niko od van americkih prostora da uradi , a kamoli anorekticne jugo-sovjetske zvezde (ne vredjam , tako su izgledali sa poredjenjem za NBA divovima) u vreme 70 tih.

 

Prst na celo "kosarkaski" strucnjaci , ja nikad nisam cuo da je neki iole cenjen i uspesan strucnjak i pokusao da podceni americku skolu kosarke .

 

toliko za sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se tvog kvaliteta i poznavanje kosarke tice, cudi me kako ti nisi jedan od kosarkasa koji bi parirao svim ovim tvojim igracima ili makar trener neke vrhunske ekipe/reprezentacije...

 

To bih mogao i ja reci za tebe...mnogo pametovanja,a kuvarska kapica na glavi. ;)

Jebiga,izgleda da nam je sudjeno da budemo momci tipa "mnogo laju,a ne ujedaju".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Криво ми је што нисам гледао Дражена Петровића, 'ал јебига ... погинуо је '93, а кошарку сам почео да пратим

тек 2 године касније.

 

НБА је данас издркани и бушни куртон наспрам оне НБА из 95-6-7 године, факат.

 

Него, је л' се сећате оног Магзи Богса од 158 цм висине ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj cekaj... zato sto su oni zakucavali, oni su bolji od nasih koji NISU mogli? Kakvo ti je to poredjenje? Amerikanci IMAJU bolje igrace i nisam rekao da je Drazen Petrovic bolji od Dzordana... nego me nervira omalovazavanje nasih igraca... neki od njih su proglaseni najboljim kosarkasima sveta!!!!! (Kicanovic i Dalipagic)... i siguran sam da MOGU da se porede sa vecinom igraca iz Amerike... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

НБА је данас издркани и бушни куртон наспрам оне НБА из 95-6-7 године, факат.

 

Apsolutno se slazem. :da:

 

Него, је л' се сећате оног Магзи Богса од 158 цм висине ?

 

Naravno.Igrao u Sarlotu.Odlican plej.Mali,a skace ko skakavac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Криво ми је што нисам гледао Дражена Петровића, 'ал јебига ... погинуо је '93, а кошарку сам почео да пратим

тек 2 године касније.

 

НБА је данас издркани и бушни куртон наспрам оне НБА из 95-6-7 године, факат.

 

Него, је л' се сећате оног Магзи Богса од 158 цм висине ?

 

 

NBA je izdrkan kurton danas, to je tacno, pa zato danas toliko evropljana igra u NBA, u onoj jakoj staroj NBA nije bilo mesta za Evropljane jer nisu bili dovoljno dobri. Sad kad je propala liga naravno da ima mesta.

 

naravno da se secam Magzija, igrao je za Sarlot?

 

Ja sam voleo Sem Kasela dok je igrao u Hjustonu, mnogo je bio dobar, a recimo Stokton iako je bio fantastican plej nikad ga nisam voleo

 

A Drazen je jednom zakucao, gledao sam taj mec, Divac ga podigao da zakuca, a sudija Divcu tehnicku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego me nervira omalovazavanje nasih igraca... neki od njih su proglaseni najboljim kosarkasima sveta!!!!! (Kicanovic i Dalipagic)... i siguran sam da MOGU da se porede sa vecinom igraca iz Amerike... :da:

 

Cekaj malo...ko je ovde poceo prvi omalovazavati?Ti i tebi slicni.I btw.ne samo po kosarkaskoj osnovi.Gde sam ja omalovazavao nase igrace?Nigde.To od mene neces cuti.Ali cinjenice su cinjenica,a zaludjivanje je zaludjivanje.

 

umeli su da kucaju upravo zato sto su cirkuzanti.

 

:)

 

Da,da...to nema nikakve veze sa kvalitetom odraza,duzinom dvokoraka,i finesama.To je sve cirkusiranje. :)

Jebem ti zivot,sta sve ovde necu procitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...