Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

17. septembar 2007. | Izvor: B92

Rajevac podneo ostavku

Trener fudbalskog kluba Vojvodina Milovan Rajevac podneo je ostavku na tu funkciju. Uprava novosadskih crveno-belih raspravljaće o ostavci trenera u toku popodneva. Vojvodina zauzima treće mesto na tabeli, a u subotu je ostvarila pobedu nad Mladošću iz Lučana.

 

Rajevac je na klupi novosadskog kluba proveo godinu dana, a sa ekipom je prošle sezone ostvario veliki uspeh, plasmanom u finale Lav kupa Srbije, a odličnim rezultatima u drugoj polusezoni izboreno je treće mesto u Meridian Superligi.

 

Posle uspešnog proleća ljubitelji fudbala u glavnom gradu Vojvodine očekivali su da se ekipa uključi u borbu za titulu od samog starta sezone, ali je već duel sa Partizanom u prvom kolu MSL pokazao slabosti, posebno u igri.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, radi valjda

 

Partizan 3:1 hell yeah

 

 

Partizanov sajt je posebna prica - cesto ne radi.

 

Inace, bas me zanima ko ce biti novi predsednik. Izgleda, Karadzic, jedini kandidat... pricala sam sa nekim kolegama i oni misle isto. Ima i onih koji misle da je Savo bio bolje resenje...heh. Ma, ko to zna. Sigurno ne tzv. novinari, koji su zalutali u nas posao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играмо очајно, једина нада у дербију нам је комплекс који гробље има. Нису проблем играчи, проблем је онај алкос Косан којем Молина и Баркос седе на клупи, а играју којекакве будале. Има екипу за офанзивну игру, али не користимо играче који могу да играју него Анђелковића, Ђорђевића и сличне! КОСАНЕ МАРШ У КАФАНУ!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играмо очајно, једина нада у дербију нам је комплекс који гробље има. Нису проблем играчи, проблем је онај алкос Косан којем Молина и Баркос седе на клупи, а играју којекакве будале. Има екипу за офанзивну игру, али не користимо играче који могу да играју него Анђелковића, Ђорђевића и сличне! КОСАНЕ МАРШ У КАФАНУ!!

Izvin'te, neko je zvao?

Ko je ovde trener, ti ili ja? Kada ti Piksi ukaže poverenje kao meni, onda ti sastavljaj tim. Molim lepo.

 

Srećno nam bilo danas, i ako mi neki baksuz pređe centar, vrti turu. Hik!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...