Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Лоша игра, надам се да је због тога што су били под тремом, сви се плаше за своје место у тиму, реално је да имамо 7 младих репрезентативаца у тиму, тако да није да се надам бољој будућности без разлога, ал за сад је лоше. Иначе, 41250 гледалаца, ни у најлуђим сновима то нисам очекивао, само сам гледао како се пуне запад и исток у неверици.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Елем, нису биле карте, тако да је ово слободна процена била, та бројка је са званичног сајта, и после преузета на свим спортским порталима, све у свему преко 40 хиљада људи је било, око 15ог минута су отворили и велики кавез на југу, до запада...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лоша игра, надам се да је због тога што су били под тремом, сви се плаше за своје место у тиму, реално је да имамо 7 младих репрезентативаца у тиму, тако да није да се надам бољој будућности без разлога, ал за сад је лоше. Иначе, 41250 гледалаца, ни у најлуђим сновима то нисам очекивао, само сам гледао како се пуне запад и исток у неверици.

 

 

Елем, нису биле карте, тако да је ово слободна процена била, та бројка је са званичног сајта, и после преузета на свим спортским порталима, све у свему преко 40 хиљада људи је било, око 15ог минута су отворили и велики кавез на југу, до запада...

 

 

Код Ђуре је сваки динар, паметно утрошен!

izvini ali

 

AXAXAX

XAX

AAX

AXXA

AX

AX

AX

X

X

AX

AX

AX

AX

AXAXAXAXA

AX

A

X

AX

AX

AX

 

AX

AX

AX

AX

AX

AX

 

(od onda kada si spomenuao pas igru nisi ozbliljan ni kada neces da skapiras osnovne fudbalske cinjenice,iako si MOZDA kul

Isto kao sto Luka ne moze da skapira da svi igraci liverpula nisu vredni dresa istog)

Edited by Mita
  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Капирам ја врло добро фудбалске чињенице и тактике, али је фора у томе, што кад причам и коментаришем нешто у вези Звезде, објективност се смањи на минималан ниво, а позитивност на максимални, мислим свако ко воли свој клуб и нада се бољем сутра, може да се повеже са овим што сам рекао.

 

 

 

У сваком случају, јасно ми је да Просинечки прави стандардне почетничке тренерске грешке, и смета ми то што је врло тврдоглав и не одустаје од своје визије ( што је уреду ако појединачно ради на аспектима који су слабији ), такође ми је јасно да већина играча која тренутно представља Звезду, нема квалитет или карактер да би поднела притисак ношења истог. Јасно ми је да у одбрани дува промаја, да Тошић игра штопера, а потпуно је јасно да је на тој позицији апокалиптичан, да је капитен Микић, најпросечнији или чак испод просека ТСЛ десни бек, јасно је и да нико од ових играча нема муда да преузме одговорност, да пошаље корисну лопту, предрибла некога, шутне ван 16, него је много лакше да се добацују, крило-задњи или централни везни-штопери-голман, и тако у круг. Очигледно је да су они изопачили неке захтеве Просинечког, на тренинзима се стално ради, како се са што мање кратких пасова стиже до гола ( они изврну, и крену да се добацују у круг, а у међувремену се противник лепо постави и крене у пресинг, који доводи до грешке у пасу и углавном контра напада, који је у нашем случају фаталан ), како искористини брзину крила итд... Кад се све то сабере, поприлично је тмурно, оно што мене покреће је блентава залуђеност и вера у младост Звезде!

 

 

 

 

О управи и структури клуба, нећу ни да кренем да причам...

Edited by Ancalagon
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posteno.

 

Inace bio sam cirke juce pa sam pisao sve i svasta,sve u svemu ovakva Zvezda ne moze do titule gledao sam juce utakmicu igrali su ocajno,cak gore od onakvog Partizana.

 

Sve u svemu treba nekad malo biti objketivan iako si navijac :pivopije:

Edited by Mita
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba biti u potpunosti objektivan,pogotovo prema klubu za koji navijas i koji volis.Stoji to sto je Ancalagon rekao,jebiga uvek postoji doza subjektivnosti,protiv toga covek ne moze.Ali dokle god je to samo dozica,sve je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...