Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Не могу сад да се сетим ниједне конкретно, али знам да има таквих ствари. Ограничавање максималне уплате, обавезан услов, трте мрте. Последњи пут је ваљда била таква ситуација за ватерполо Србија - Црна Гора.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče NHL-a, ovaj vikend je All-Star vikend ;) NBA se igraju samo dve, podosta zajebane, utakmice :haha: Paul se vratio u Clipperse, treba očekivati klanje sa Memfisom, ali s druge strane Clippersi su igrali i sinoć, Memfis nije. Orlando dočekuje Boston, za koji verovatno neće igrati Allen, a Rondo će 'možda' biti u postavi :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Orlandu krene šut na početku nema tu Boston šta da traži. Howard je tu ključ, on je jako podložan nerviranju i podbacivanju u utakmicama zbog istog. Kada njegov tim promašuje sve živo, čovek se nervira i promašuje. Pored toga sad svi idu na taktiku da ga fauliraju maksimalno, eno u Bostonu O'Neal zaradio 6 ličnih a Stiemsma 5. Ipak, očekujem pobedu Orlanda, mooožda i sa više od onih 9 razlike u hendikepu :da: Juče očaj na kladionici, Red Wingsi ispušili 7-2 majko mila, od jedne od najslabijih ekipa u ligi :haha: Bitno da sam pogodio hendikep na Toronto :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate priliku da me pitate sve sto hocete u vezi kladjenja i Mozzarta, raspolozen sam. :)

Svaka osnovana kritika je naravno dobrodosla.

Inace, ako padate na francuske, belgijanske, poljske, finske lige - glavni krivac sam ja. :D Tako da - nemojte mnogo kevu da mi dirate, fina je to zena. :D

+ sam ja zaduzen za casopis, kako vidite kvote u listi - ja sam sve to radio. (Nemojte me kriviti samo za onaj neuspeli pokusaj raspored po terminima od pre par meseci, to je druga osoba kriva, ne smem da je imenujem. :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladionicar. Sto se tice organizacije koncerata, ovo je prvenac koji Mjolnir tj. ja radim sa Mozzartom. Ako sve prodje kako treba - bice toga jos dosta i to ove godine. :) Kad kazem kako treba - bitna je posecenost, posto ce izaci i slike u casopisu, a to je bitno naravno kao reklama.

Mislio sam da cete me pitati nesto u vezi kladjenja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

дај неке дојаве :mrgreen:

 

Како смо били одушевљени кад смо ољуштили два Моцарта у близини дома пре годину и по дана... Другар ми из Рашке дојавио Торино - Вићенца из 2 у 1, неки клинци купили дојаву преко Нета. Цео дом одиграо, а дојавили смо и свима живима по унутрашњости. Узели смо много пара тог дана.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је систем који су смислили неки ликови са Трибина форума. Можда су га од негде и мазнули, не знам тачно. Углавном, ради се о долажењу до 10000 евра у 30 корака, са почетних 5 евра. Играју се мале квоте, 1.3 - 1.4, само синглови. Увек се уплаћује комплетан добитак на следећи пар. Пошто се ради о сингловима на смешне квоте, просто је глупо ићи у кладионицу сваки пут, па је систем идеалан за онлајн клађење. Јесте јебено кад се стигне до друге половине, сваки пар делује сумњиво, али лагано може да се узме и само 120, 150 евра.

Овај редослед је урађен за квоту 1.3

 

5,00

6,50

8,45

10,99

14,28

18,56

24,13

31,37

40,79

53,02

68,93

89,61

116,49

151,44

196,87

255,93

332,71

432,52

562,28

730,96

950,25

1.235,32

1.605,92

2.087,70

2.714,00

3.528,21

4.586,67

5.962,67

7.751,47

10.076,91

Edited by Underkuruz
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ef Ne razumem sta si time hteo da kazes.

 

@Under

Ovo je po meni jako glup i rizican sistem. Prvo, 1.30 jeste mala ali ne i naivna kvota. Drugo, retko ce ti koja kladza primiti tako veliko uplate.

Po meni je bolji sistem progresija. Naravno, tu moras biti uporan i imati love u steku ali je po meni to siguran dobitak.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...